Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- KanT - 29-06-2006 20:52

A co wy odnoscie tego zdarzenia z Realem ( nie trzeba mowic chyba o co chodzi ... ) ... ja sobie mysle tak :
Fergie mowi ze to nie prawda i ze Ronaldo w MU bedzie ...
ale z drugiej strony Ten Villar czy jak mu tam mowi ze uzgodnil z Crisem warunki itp... a Cris w tej gazecie mowi ze Uzgodnil z Villarem :? to by sie zgadzalo :cry: nie wiem co o tym myslec ... a wy ? ? ? ? ?


- Red - 29-06-2006 21:17

Kant tylko wiesz nie wiadomo nawet czy ten wywiad z Crisem naprawdę miał miejsce, to moze byc tylko hiszpańska propaganda i kolejne plotki ich brukowców


- Valverde - 29-06-2006 22:19

Wydaje mi się, że jest tak, jak pisze Red. Hiszpańskie brukowce (dokładniej Marca) są znane z takich historyjek. Wątpię, aby Ronaldo coś takiego powiedział, bo na 100% wyleciałby z drużyny.


- KanT - 01-07-2006 22:57

No tak, ale mi sie to troche zgadza niestety :?

Villar mowil ze go chce i jak bedzie prezydentem to go kupi. A nagle Marca pisz ze Cris tak powiedzial... glupio troche - mam nadzieje ze sie wytlumaczy :?

A dzis na meczu Anglia - Portugalia tez glupio bylo przy faulu Roo ... jak Wayne go popchal... a potem po karnych ( to mnie jakos wkurzylo ) nawet nie podeszedl do placzacych Garego, Rio ... ehh... moze wydziwiam ale tak mysle ze sie nie zachowal po kolezensku :x


- KanT - 02-07-2006 13:44

noo i wszystko jasne ... potwierdzil ... zdrajca ... placzek jeden ... baba z jajami ... nie mam pytan :? i kto na bokach bedzie gral ? Fletch ? przynajmniej nie zdradzi Tongue


- Ramone - 03-07-2006 16:40

Kod:
Cristiano Ronaldo zostanie wyrzucony z MU?

Jak podaje angielski dziennik "The Sun" w Manchester United FC nie ma już miejsca dla Cristiano Ronaldo.

Kibice United zapowiedzieli, że nie wyobrażają sobie go w barwach Manchesteru United po tym, jak potraktował ich ulubieńca Rooneya w meczu Anglia - Portugalia. Anglicy zarzucają Ronaldo symulowanie i wymuszenie na sędzim decyzji o czerwonej kartce dla Wayne'a Rooneya.

Sam Cristiano Ronaldo bagatelizuje całą sytuację. Twierdzi, że faul Rooneya był niesportowy i zasługiwał na czerwoną kartkę. Tym bardziej nie zamierza przepraszać Anglika. Ronaldo podkreślił, że swoją przyszłość widzi w Real Madrid CF.

źródło: The Sun
Wiem wiem źródło :The Sun..ale i tak daje.Wg. mnie może sobie iść(C.Ronaldo) do Realu czy gdzie tem chce....ale puki co nie mamy transferów...a dodatkowe osłabienie nam na pewno nie pomoże.


- KanT - 03-07-2006 19:24

Ja wiem Ramone ! Big Grin The Sun nas poprostu nie lubi i chce sklocic :wink:

„Historie, które wypisują o mnie i moim klubowym koledze, a zarazem przyjacielu, są niewiarygodne” – mówił Ronaldo.

„Pomiędzy mną a Rooney’em nie ma absolutnie żadnego problemu. Powtórzę, żadnego problemu.”

„Po meczu wysłaliśmy do siebie sms-y. Wymieniliśmy się wiadomościami tekstowymi również dzisiaj. Pomiędzy nami dwoma wszystko zostało wyjaśnione.”

Dalej......


Przy okazji Ronaldo wyznał, że po Mistrzostwach Świata chce wrócić na Old Trafford, pomimo tego, że mocno jego osobą zainteresowany był Real Madryt.

„Pojawiły się w prasie komentarze, jakoby powiedziałem, że nie chcę już wracać do Manchesteru United.”

„To oczywiście kompletne bzdury. Jasne, że chcę wrócić.”

„Takie historie to typowe dla angielskiej prasy.”


- Ramone - 04-07-2006 13:10

Już wszystko zostało 'naprawione' ...a tu dowód


<a class="postlink" href="http://flash.blog.simplesnet.pt/archive/cristianoronaldo.jpg">http://flash.blog.simplesnet.pt/archive ... onaldo.jpg</a>

Ciampel -> za duże fotka, zostawiłem sam link.


- Kuba_^^ - 04-07-2006 14:00

Nie wiem czy to jest takie śmieszne :? Zresztą widać, jaki na tym zdjęciu jest fotomontarz. Wystarczy zobaczyć jakie światło pada na Roo, a jakie na Ronaldo :roll:


- Valverde - 04-07-2006 14:35

Oj Kuba, trzeba potrafić śmiać się z nawet swojej ukochanej drużyny :wink: A pan Cris nie przejdzie do Realu, obiecanki Mira nie spełnią się, bo prezydentem Realu został ktoś inny. Uważam Ronaldo za utalentowanego zawodnika, chociaż nie bardzo mi pasuje mentalnie do United. Podsumowując, płakać za nim nie będę. Mimo jego "humorków" stracilibyśmy piłkarsko, nie możemy też sobie pozwolić na osłabienie pomocy.


- Zashi - 04-07-2006 16:12

Fotomontarz fotomontarzem, ale dobry Smile
Cris moglby tylko czesciej nauczyc podawac pilke i wtedy bylby kompletnym pilkarzem...


- Kuba_^^ - 04-07-2006 22:55

Valverde napisał(a):Oj Kuba, trzeba potrafić śmiać się z nawet swojej ukochanej drużyny


Kiedyś już to zdjęcie widziałem, za pierwszym razem się troszkę uśmiechnęłem, ale nie aż tak, aby spaść z krzeszła.

Co do samego Cristiano, dobrym zawodnikiem jest, to jest niewątpliwe, ale również nie będę za nim płakać jeśli odejdzie z United. Szczerze mówiąc zamiast niego widziałbym Aarona Lennona, ale zdaje się, że jednak Ronaldo zostanie w klubie, ponieważ prezydentem Realu został nie Mir, lecz Calderon, a on chyba nie zapowiadał, że kupi Portugalczyka.


- Zashi - 05-07-2006 11:18

Znowu przeczytalem gdzies slowa Crisa w stylu: "Ja chce grac w Manchesterze. Nigdzie sie nie wybieram". Achh ta prasa. I co teraz bedzie??


- Roberto - 05-07-2006 13:10

hmm, jak na mój gust to on i tak prędzej czy pozniej odejdzie do ligi hiszpanskiej. wiele razy o tym mówił. owszem jest świetnym i perspyktywicznym zawodnikiem, ale nie na ligę angielską. jego styl pasuje tu jak kij do oka - w hiszpani bedzie z niego wiekszy pożytek. ma wieksze szanse na zlapanie całej gamy rozmaitych kontuzji, niż na wybicie się w premiership.

chodzi tylko o to zeby sprzedać go wtedy, kiedy będzie w najlepszej dyspozycji i jego cena będzie optymalnie wysoka


- Ramone - 09-07-2006 10:31

W takim razie dowidzenia..Jak chce odchodzić niech odchodzi.W sumie jestem ciekaw ile jest za niego klauzula odejścia..chyba tylko Real tyle zapłaci.No cóż mimo ,że nie lubie tego gościa to będzie to osłabienie MU.A poniżej zwód C.Ronaldo
http://shinymedia.blogs.com/photos/uncategorized/image001_3.gif