Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Gracek_11 - 28-11-2007 16:31

Ronaldo przełamal się z wolnego i może teraz kolejne stałe fragmenty gry wykonywane przez Crisa będą sialy większe zagrożenie pod bramką rywali. Ostatni raz rzeczywiście trafił z Europe XI, ale doskonale pamiętam kilka jego petard z free-kicków (Portsmouth, Fulham...), zawsze te 2-3 bramki z wolnego na sezon strzeli. Nie jest przecież taką maszynką do bramek z wolnych jak chociażby Juninho. Cieszy przede wszystkim jego 5 gol w Lidze Mistrzów. Ronaldo wraz z Ibrahimoviciem prowadzą w klasyfikacji strzelców.


- Pejter - 28-11-2007 16:35

Wreszcie Cristiano strzelił bramkę z wolnego. Oby tylko częściej trafiał w światło bramki, a nie obok/nad to bramkarze będą częściej wpuszczać te uderzenia, bo są one naprawdę trudne do obrony.

W całym meczu był jednym z naszych najlepszych zawodników, ale też fragmentami bardzo irytowała mnie wczoraj jego gra.


- sawicki1994 - 01-12-2007 11:48

Według mnie Cris To fantastyczny gracz ktory nie do konca byl do ceniany w sportingu, lecz zostal zauwazony przez alexa i gra teraz w man utd i mysle ze godnie zastepuje Beksa co potwierdza nominowanie do nagrody fifa.Myśle ze kaka lub messi nie potrafili w ubieglym sezonie jak i w tym grac jak cris w portugali i man utd messi tak naprawde prebudzil sie dopierow tym sezonia a kaka niepotrafil prowadzic brazyli do zwyciestw co nie tczy sie ronaldo ktory jak i w reprezenatcji i klubie potrafil grac na miare oczekiwan i zreguly nawet lepiej niz ktokolwiek by sie spodziewal.


- Kuba_^^ - 03-12-2007 23:12

Ronaldo jest zdecydowanie w świetnej dyspozycji, po raz kolejny strzela i to już dwukrotnie, dobry występ Portugalczyka, tak jak już pisałem w temacie meczowym, bliski hat-tricka, jednak znowu nie wszyło. Czasami za bardzo chciał, ale ogólnie oczywiście na wielki plus Smile


- Wojtek3 - 03-12-2007 23:22

[Obrazek: 78219785yn0.th.jpg] [Obrazek: 78221344zz7.th.jpg]

Ronaldo strzela juz kolejne dwa gole i jest na 1 miejscu w klasyfikacji strzelcow razem z Benjanim, Adebaoyrem i Keanem. I na chwile obecna najlepszym zawodnikiem UNITED. Zreszta to chyba nic dziwnego.


- Pieczarek - 04-12-2007 00:07

Klasa sama w sobie. Aż boje sie pomyśleć co będzie za 2 lata.


- Pejter - 04-12-2007 00:11

Pieczarek napisał(a):Aż boje sie pomyśleć co będzie za 2 lata.

Czemu akurat za 2 lata? Może szczyt jego możliwości jest akurat teraz, a może będzie dopiero za 4 lata :roll:

Dzisiejsze dwie bramki świetne.


- Grzeho - 04-12-2007 16:42

Kuba_^^ napisał(a):bliski hat-tricka

Wedlug mnie mogl strzelic nawet 4 gole :wink: , ale to nie wazne Tongue Wazne, ze widac ze dochodzi do formy, ktora bedzie przydatna w trudnym okresie swiatecznym.


- Wojtek3 - 04-12-2007 18:49

Grzeho napisał(a):Wazne, ze widac ze dochodzi do formy, ktora bedzie przydatna w trudnym okresie swiatecznym.

Bzdury od gory do dolu.


- Grzeho - 04-12-2007 18:57

Wojtek3 napisał(a):Bzdury od gory do dolu.

Jestem pewny, ze stac Cie na bardziej zlozona krytyke :wink:


- Wojtek3 - 04-12-2007 19:06

Grzeho napisał(a):Jestem pewny, ze stac Cie na bardziej zlozona krytyke

Ronaldo jest w wysmintej formie i nie sadze by juz bylo lepiej, nie bedzie bral co mecz odpowiedzialnosci za strzelanie bramek bo od tego sa napastnicy, a jak tak bedzie to w BX wyladuje na trybunach z przemeczenia.


- Grzeho - 04-12-2007 19:14

Wojtek3 napisał(a):Ronaldo jest w wysmintej formie i nie sadze by juz bylo lepiej

No to Ci musze przyznac racje, troche uproscilem piszac, ze dopiero dochodzi do formy :wink:


Wojtek3 napisał(a):nie bedzie bral co mecz odpowiedzialnosci za strzelanie bramek bo od tego sa napastnicy, a jak tak bedzie to w BX wyladuje na trybunach z przemeczenia.

Ja nie napisalem, ze tylko on bedzie odpowiedzialny, przeciez od tego sa przede wszystkim napastnicy.

Jestem pewny, ze w okresie swiatecznym na pewno wieksza role niz dotychczas beda odgrywali zmiennicy, bo rowniez nie sadze, aby wszyscy zawodnicy z podstawowej jedenastki wytrzymali trudy tylu spotkan w stosunkowo krotkim czasie.


- Wojtek3 - 04-12-2007 19:19

Grzeho napisał(a):Ja nie napisalem, ze tylko on bedzie odpowiedzialny, przeciez od tego sa przede wszystkim napastnicy.

Jesli w nastepnych meczach Tevez, Rooney i Saha beda dalej bierni pod bramka jak ostatnio to nie licz na lepsza forme Ronaldo bo to nie bedzie mozliwe. Jak dobrze pojdzie i jego forma zostanie taka jaka jest to gdzies na marzec prorokuje jego znizke niestety.


- Grzeho - 04-12-2007 19:25

Wojtek3 napisał(a):Jesli w nastepnych meczach Tevez, Rooney i Saha beda dalej bierni pod bramka jak ostatnio to nie licz na lepsza forme Ronaldo bo to nie bedzie mozliwe.

Wiem, forma Crisa jest juz wysoka i raczej nie wzrosnie i wiem, ze on sam nie jest w stanie nam zapewnic goli. Od tego sa rowniez napastnicy, ktorzy , jestem przekonany, przelamia sie w meczu z Derby.


Wojtek3 napisał(a):Jak dobrze pojdzie i jego forma zostanie taka jaka jest to gdzies na marzec prorokuje jego znizke niestety.

No to jest wiadome, bo nie ma takiego pilkarza, ktory by utrzymal bardzo wysoka forme tak dlugo. To normalna kolej rzeczy.


- Gracek_11 - 04-12-2007 20:45

Ronaldo dogonił czołówkę strzelców w Premiership, a moim skromnym zdaniem w następnej kolejce odjedzie od tego peletonu. Za dużo tam typa, Ron pociśnie z 2 z Derby i samotny lider...

Wojtuś ma rację z BX, Ronaldo jak tak dalej będzie śmigał to w tym trudnym okresie złapie go zadyszka. Trzeba będzie dać mu trochę odpoczynku... Wszyscy chyba chcielibyśmy, aby prezentował się tak jak dotychczas, a rok temu w BX był fenomenalny :!: