Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Kuba_^^ - 23-12-2007 15:16

Znowu świetny występ Ronaldo, dwie bramki do kolekcji i jest liderem klasyfikacji strzelców Premiership. Po słabym występie na Anfield Cris znowu pokazał się z dobrej strony i zapewnił dzisiaj UNITED 3 punkty 8)


- marcelo - 25-12-2007 16:40

Heh, z niecierpliwością wyczekuje meczu z Sunderlandem, bo właśnie wczoraj przez tą w wspaniałą grę Cristiano przypomniał mi samego siebie dokładnie sprzed roku, kiedy to również w okresie świątecznym przyczynił się do zwycięstw United.


- Gracek_11 - 25-12-2007 18:49

marcelo napisał(a):Cristiano przypomniał mi samego siebie dokładnie sprzed roku, kiedy to również w okresie świątecznym przyczynił się do zwycięstw United.

Tak dla przypomnienia:

23.12 A.Villa 0:3 MUFC. Scholes, x2 Ronaldo :twisted:

26.12 MUFC 3:1 Wigan. Ole, x2 Ronaldo :twisted:

29.12 MUFC 3:2 Reading. Ole, x2 Ronaldo :twisted:

Oby w tym roku udało mu się powtórzyć ten wyczyn. Już 2 bramki ma. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby jeszcze ten rezultat poprawił 8)


- Stojkovic - 26-12-2007 18:14

Dzisiaj napewno kluczowa rola Crisa i przepiękny gol z wolnego. Ostatnio chyba z wolnego strzelił Canizaresowi w meczu Nike XI vs MU czy jakoś tak się oni nazywali. Najlepiej chyba skomentowali jego grę dzisiaj komantatorzy C+ "Ronaldo dzisiaj jest nieosiągalny dla obrońców, strzelił gola i jest bardzo aktywny, czyli to co zawsze" :twisted:


- jabol_phpbb3_import1728 - 26-12-2007 20:18

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Crisa, zresztą jak zawsze co było ładnie podsumowane przez komentatorów. Dobrze rozgrywał i jeszcze ten gol z wolnego poprostu majsterszyk.

Stojkovic napisał(a):Ostatnio chyba z wolnego strzelił Canizaresowi w meczu Nike XI vs MU

Ostatnio z wolnego trafił w meczu Manchester United-Sporting w LM


- Stojkovic - 26-12-2007 22:24

Cytat:Ostatnio z wolnego trafił w meczu Manchester United-Sporting w LM
Aj no tak, wyleciało mi z głowy. Co nie zmienia faktu, że i tak mało tych bramek z wolnego trafia jak na ilośc wykonywanych w spotkaniach.


- Fiend - 26-12-2007 23:59

Stojkovic napisał(a):Co nie zmienia faktu, że i tak mało tych bramek z wolnego trafia jak na ilośc wykonywanych w spotkaniach.

Zgadzam sie Wink I sie caly czas zastanawiam czy naprawde nikt w tej druzynie nie potrafi wykonywac lepiej rzutow wolnych. Z 80% jego rzutow wolnych trafia w mur Tongue Co prawda jak juz ten mur pilka minie to jest jakies niebezpieczenstwo... no ale Beckham to to nie jest.
A co do dzisiejszego meczu to Ronaldo jak zwykle na swoim wysokim poziomie. Nic tylko sie cieszyc, ze gra dla Manchesteru United Big Grin Ja moge smialo stwierdzic ze to jest nasz najlepszy gracz, motorek napedowy tej druzyny...


- zaga92 - 27-12-2007 09:33

Stojkovic napisał(a):Co nie zmienia faktu, że i tak mało tych bramek z wolnego trafia jak na ilośc wykonywanych w spotkaniach.

Ale jak juz strzeli to bardzo pieknie Big Grin Cristiano nadal pozostaje skuteczny, bramka w kolejnym meczu z rzedu i jest nadal liderem wsrod strzelcow.


- Wojtek3 - 27-12-2007 16:43

Jebne zaraz :lol: Kiedy Ronaldo strzela 12 strzalow pod rzad niecelnie albo w mur, to nikt nie pisze, ze jest zle, czasami ktos zaburknie, ze teskni za Beckhamem itd itp spoko. Kiedy Ronaldo zaczyna strzelac z wolnych ( fakt, nie strzela za czesto bo ma do tego prawo ) zaczynaja sie spekulacje ile to on procent przestrzelil i ogolnie to jest ble fuj, musi byc lepiej. SKONCZCIE PIEPRZYC. Stojko Ty szczegolnie.


- Fiend - 27-12-2007 18:06

Ja nie narzekam na niego... ale chyba proste jest ze do najlepszych wykonawcow rzutow wolnych nie nalezy. Chyba sie nie ma co tutaj klocic Tongue To nie jest narzekanie tylko stwierdzanie faktow. I to nie zmienia faktu, ze ten pilkarz jest genialny.


- Wojtek3 - 27-12-2007 18:10

Fiend napisał(a):Ja nie narzekam na niego... ale chyba proste jest ze do najlepszych wykonawcow rzutow wolnych nie nalezy. Chyba sie nie ma co tutaj klocic Tongue To nie jest narzekanie tylko stwierdzanie faktow. I to nie zmienia faktu, ze ten pilkarz jest genialny.

Ja mam taka nadzieje, choc zaznczylem bardziej Stojka, bo on ma dziwna manie na narzekanie pilkarzy ktorzy spisuja sie znakomicie, wrecz wysmienicie, a on potrafi sie doczepic do byle czego.

Nawet David Beckham nie strzelal kazdego wolnego ( a czasami mam wrazenie, ze jak porownujecie Ronaldo do niego to chcecie napisac, ze Becks robil 100 % lepiej co jest bzdura ) mimo wszystko jego wspolczynnik % w strzelaniu wolnych byl kilka razy wiekszy od Ronaldo, zas jesli Ronaldo utrzyma forme strzelecka to przescigniecie Becks'a bedzie kwestia czasu.

Zobaczymy na co wtedy bedziecie zwracac uwage :lol:


- Skull - 27-12-2007 19:33

Po jakiego grzyba czepiac sie czegos ,skoro i tak strzela?
Czy to ważne czy z wolnego czy z akcji? Przeciez to jest chłoptaś z kosmosu "Magic Boy" Zreszta skoro on to robi to chyba nie ma lepszego i partnerzy mu ufają? Rooney cos tam sie pokazal,Giggs to samo,ale rowniez nie strzelali regularnie. Becks był do tego stworzony (niedawno wygral plebiscyt na najlepszego wykonawce ,wyprzedzil Juninho i Van Hoijdonka) no ale Cristiano jest lepszy w innych kategoriach,tak wiec nie ma co grzebac w ognisku!


- Maciek - 27-12-2007 20:04

Ja tam w tym sezonie z jego wolnych jestem zadowolony, nie ma co narzekać Smile Może wreszcie doszedł do tej perfekcji i będzie trafiał coraz częściej (nawet nie może a na pewno) i tylko się cieszyć, bo Lyon się będzie też mógł bać naszych wolnych, a nie tylko na odwrót
Wojtek3 napisał(a):Zobaczymy na co wtedy bedziecie zwracac uwage
Najpierw na rotację, a potem na to, że Beckham strzelał częsciej po przekątnej...heh...


- Maro11 - 27-12-2007 20:47

Ronaldo strzela metada ,,spadajacego liscia,, piłka dostaje wrecz orgazu podczas lotu. Widac dobra prace na treningach nad tym apektem. Sporting Sunderland, nie jest zle, fakt u Beckhama wolne to prawie połowa umiejetnosci a ronaldo potrafi robic z piłka rzeczy ktorych becks nie robił na treningu.


- Marek - 27-12-2007 21:42

Maro11 napisał(a):ronaldo potrafi robic z piłka rzeczy ktorych becks nie robił na treningu.

Cale szczescie. Ja uwazam Ronaldo za bardziej wszechstronnego zawodnika. Wiemy jak Becks strzelal wolne i centrowal, ale wiemy tez jak pieknie Ronaldo drybluje i osmiesza przeciwnikow :wink:, a strzaly z wolnych tez ma zabojcze. Nie strzela tak dobrze wolnych jak Beckham i procent trafionych na pewno jest mniejszy, jednak jesli porownac liczbe strzelonych bramek z akcji to Ronaldo zdaje sie wypada troche lepiej.

Zreszta wolne wykonywane przez Ronaldo tez stoja na bardzo wysokim poziomie i liczba strzelonych z nich goli jest tez satysfakcjonujaca. Ron ma jeszcze czas zeby poprawic ten element gry, a poki co to nie ma co sie do niego przyczepiac, o to ze zdobywa w ten sposob malo goli. Tym bardziej, ze jest najlepszym strzelcem ligi na chwile obecna. :twisted: