Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Kuba_^^ - 12-01-2008 23:14

Kolejny znakomity występ Ronaldo i w końcu po tych dwóch bramkach na mecz i bliskości strzelenia trzeciej ustrzelił hat-tricka. Wolny bardzo sprytnie wykonany, Cris co raz częściej strzela z rzutów wolnych co może tylko cieszyć. Portugalczyk jest po prostu niesamowity, jest dla nas bezcenny i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie go w innym klubie.


- Ciampel - 13-01-2008 20:57

Jeśli ktoś nadal sądzi, że Ronaldo to (cytuję) lala i pedał, powinien czym prędzej się udać na prześwietlenie czaszki. Gość gra po prostu kapitalnie i mówiąc kolokwialnie, nie ma na niego bata. Kaka z zeszłego sezonu może jednym słowem buty czyścić obecnemu Crisowi i mam nadzieję, że zostanie to uwzględnione na wszelakich galach i konkursach Wink


- Skull - 13-01-2008 23:42

Ciampel napisał(a):Jeśli ktoś nadal sądzi, że Ronaldo to (cytuję) lala i pedał, powinien czym prędzej się udać na prześwietlenie czaszki. Gość gra po prostu kapitalnie


Akurat ja tam go nie wyzywam od takich ,ale uważam że Ronaldo ma w swoich zachowaniu coś takiego gejowskiego , niewiem dlaczego go bronisz ,a za przykład dajesz jego świetne występy? Przeciez jedno z drugim nie ma nic wspolnego :roll:

Co do wczorajszego meczu:
Ronaldo mnie zaskakuje cały czas,widac że chłopaczyna chce wygrac plebiscyt na piłkarza roku w nastepnej edycji :wink:
Caly czas sie rozwija, ma najwiecej goli w lidze,mysle ze na chwile obecną jest najlepszym piłkarzem na świecie (biorąc pod uwage tylko umiejetnosci)


- Ciampel - 14-01-2008 09:03

Skull napisał(a):Akurat ja tam go nie wyzywam od takich ,ale uważam że Ronaldo ma w swoich zachowaniu coś takiego gejowskiego , niewiem dlaczego go bronisz ,a za przykład dajesz jego świetne występy? Przeciez jedno z drugim nie ma nic wspolnego Rolling Eyes

Chodziło mi o jego cechy i atrybuty boiskowe. Niektórzy nadal twierdzą właśnie (zupełnie bezpodstawnie), że jest takim "lalusiem", a tymczasem wkomponował się w Premier League idealnie, potrafi zawalczyć bark w bark i nigdy nie odpuszcza. Życie prywatne to sprawa drugorzędna Wink

Ludzka zawiść i zazdrość nie znają granic, a ktoś sławny musi się liczyć z takim zachowaniem ze strony innych, tak to już jest.


- Maro11 - 14-01-2008 11:50

widze ze Panowie czytali moj felieton o Ronaldo, wypada sie zgodzic, nie jest to morderca jhak Rooney ale w lidze sie sprawdza choc gdyby grał w realu nie dawano by za niego centa.

Czy jest najlepszym piłkarzem swiata? jesli chodzi o ofensywe to odpowiem-tak.


- Ciampel - 16-01-2008 16:38

Ronnie vs Bugatti

<a class="postlink" href="http://www.manunitedpies.tv/2008/01/ronaldo_v_veryron.html">http://www.manunitedpies.tv/2008/01/ron ... ryron.html</a>


- Maro11 - 17-01-2008 12:51

Niezle zrobiony ten filmik,widac jak pieknie go ,,montowali,,
coz niektorzy mysla do dzisiaj ze ronaldinho z carlosem w reklamie pepsi robia takie jaja :wink:


- Ciampel - 17-01-2008 15:07

Maro11 napisał(a):Niezle zrobiony ten filmik,widac jak pieknie go ,,montowali,,
coz niektorzy mysla do dzisiaj ze ronaldinho z carlosem w reklamie pepsi robia takie jaja Wink

To jest właśnie sztuka perswazji, teraz pewnie trwa na nalot na sklepy firmowe Nike i młodzi adepci wydają grube stówy na nowy model korków, pewnie z jakimś napisem CR7 Wink Choć rzeczywiście, Ron miał w sobotę inne buty i w końcu strzelił tego hat-tricka, może coś w tym jest 8)


- Maro11 - 17-01-2008 16:39

Ronaldo(brazyli) jako 1 pilkarz załozył kiedys nowe nike mercuriery czy jak to sie pisało w meczu ligowym Inter-Parma, były to wtedy najlepsze i najlzejsze buty na swiecie.

jaki był efekt? brazylijczyk nie trafil karnego :wink:

Buty maja byc wygodne itp a poprawa szybkosci dryblingow dokladnosci strzalu mozna miedzy bajki włozyc.
Maradonna Pele Cruyff nigdy w takich butach nie grali a co umieli zrobic to kazdy wie.


- Ciampel - 17-01-2008 22:01

A już schodząc z tematu "obuwniczego" - o Ronaldo znów pyta ten nieszczęsny Real. Zupełnie nie przyjmuję do wiadomości takiej ewentualności (odejście Portugalczyka), bo chyba sam nie ma powodów, by zmieniać otoczenie. Gra u nas pierwsze skrzypce i niczego mu nie brakuje przecież.

Choć w podświadomości boję się, że taki moment kiedyś może nadejść... W przypadku, załóżmy, Rooneya nie mam takich "uprzedzeń". Siła wyższa? 8)


- bela - 17-01-2008 22:07

Odrazu przypomina mi sie transfer Davida w 2003 r ... TEz bylo mowione nie na sprzedaz a tu zonk cios Butos Karatas od Fergusona i poszedl do REalu ... Oby Ronaldo został bo nasza gra jest mocno od niego uzalezniona Smile :lol:


- Skull - 18-01-2008 02:27

Ciampel napisał(a):Gra u nas pierwsze skrzypce i niczego mu nie brakuje przecież

A może tej słonecznej Hiszpanskiej pogody jednak? :roll:

bela napisał(a):cios Butos Karatas od Fergusona i poszedl do REalu ...

Chyba nie myslisz że dlatego odszedł? :roll:

Wcale mnie nie dziwi to że Real sie nim interesuje,każdy klub napewno chciałby go miec w swoim składzie ,mam nadzieje że podoba mu sie w Manchesterze i że mimo wszystko zostanie tu na Old Trafford ,a jeśli tam w podswiadomosci snują mu sie plany zwiazane z Madrytem to moze odejsc gdy juz bedzie chciał zakonczyc kariere :wink:


- Ciampel - 18-01-2008 11:42

Skull napisał(a):A może tej słonecznej Hiszpanskiej pogody jednak? Rolling Eyes

Tymi słowami po trochu rozwiał moje obawy Wink

Ronaldo napisał(a):W Manchesterze mimo wszystko podoba mi się. Nie ma tutaj zbyt wiele słońca, ale nie stanowi to żadnego problemu. W końcu pogoda nie należy do spraw priorytetowych.



- Skull - 18-01-2008 12:07

On lubi byc na pierwszych stronach gazet , wystepowac w reklamach ,chce byc rozpoznawany ,po prostu kocha mediadlnosc i gwiazdorstwo... a gdzie mu to wszystko zapewnią lepiej niż w Anglii? Żeby mu tylko za bardzo nie od*ebało z tą popularnościa.

Jak olał pogode (kiedys narzekał) to pewnie dla tych imprez i wyskoków na dzi*ki :lol:


- bela - 18-01-2008 14:10

Skull napisał(a):Chyba nie myslisz że dlatego odszedł? Rolling Eyes

Nie to byl tylko zart Smile

Pogoda go napewno nie rozpieszcza ale za jego zarobki zawsze sobie moze wyskoczyc w czasie wolnym ( tylko ile on tego czasu ma ?..) do ciepłych krajów . Po drugie w ManUTd jest bardzo szanowany po co ma ryzykowac tranfeseru jak np Koeman z PSV do Valenci - w pierwszym klubie byl szanowany a w drugim ?...