Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Maciek - 25-01-2008 23:05

Messi to też mówił, że bardzo cieszy się z zainteresowania i takie tam Wink Ja nie mam żadnych pretensji do Ronaldo, dobrze robi, że milczy, skupia się na grze... Jakby powiedział, że nie odejdzie przez 5 lat to na dwa miesiące byłby spokój, a po pierwszej lepszej naszej porażce już by pisali, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Ronaldo jednak pokłócił się z woźnym i sprzątaczkami na Old Trafford i zdecydował się przejść do Realu, albo że opowiedział dziwkom w Tajlandii, że przejdzie na Santiago Bernabeu... To by ich tylko nakręciło

Zresztą piłkarze to nie politycy, konferencji nie zwołują, co najwyżej wywiadzik, oświadczenie na blogu itp., a jeśli chodzi o przedmeczowe konferencje to nie piłkarze je zwołują i nie po to są zwoływane (Zresztą nie wiem po co, skoro zawsze każdy mówi, że rywal to dobry zespół, trzeba uważać blablalba (pomeczowe jeszcze gorsze))


- Maro11 - 26-01-2008 13:54

Messi nigdy nie powiedział ze marzy mu sie gra we włoszech czy angli :wink: i taka jest roznica.

a Ronaldo prowadzi bloga w dziale rubryka towarzyska
:wink:


- Stojkovic - 27-01-2008 17:12

Kolejne spotkanie i kolejne bramki Ronaldo, świetna gra i mam takie pytanie, czy bramki w FA Cup liczą się do gonienia rekordu Besta? Jeśli tak, to skromnie moge stwierdzić, że Ronaldo ma spore szanse na przeskoczenie rekordu Besta. Doskonała forma, świetne warunki fizyczne i umiejętności dają mu ogromną przewagę nad kazdym obrońca w naszej lidze.


- Wojtek3 - 27-01-2008 17:15

Stojkovic napisał(a):Kolejne spotkanie i kolejne bramki Ronaldo, świetna gra i mam takie pytanie, czy bramki w FA Cup liczą się do gonienia rekordu Besta? Jeśli tak, to skromnie moge stwierdzić, że Ronaldo ma spore szanse na przeskoczenie rekordu Besta. Doskonała forma, świetne warunki fizyczne i umiejętności dają mu ogromną przewagę nad kazdym obrońca w naszej lidze.

Bramki z FA Cup jak i takze z Carling Cup oraz Ligi Mistrzow o Premiership juz mowic nie trzeba.

25 bramki i bramki Ronaldo w tym sezonie, jesli bedziemy mieli wiecej karnych to Ronaldo do 40 doskoczy 8)

Druga bramka na spole z Malbranque i Cernym ( okropny błąd ). Mecz w jego wykonaniu dobry, na pewno nie bardzo dobry, masa głupich strat, szczegolnie w I polowie, jednak to co mial zrobic to zrobil.


- Stojkovic - 27-01-2008 17:20

Wojtek3 napisał(a):Bramki z FA Cup jak i takze z Carling Cup oraz Ligi Mistrzow o Premiership juz mowic nie trzeba.

25 bramki i bramki Ronaldo w tym sezonie, jesli bedziemy mieli wiecej karnych to Ronaldo do 40 doskoczy
No to kamień spadł mi z serca, bo Ronaldo się z sezonu na sezon rozkręca i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jeśli tak dalej pójdzie, to dołączy do legend z 7 na plecach w United.
Wojtek3 napisał(a):Druga bramka na spole z Malbranque i Cernym ( okropny błąd ). Mecz w jego wykonaniu dobry, na pewno nie bardzo dobry,
Nie wiem czemu mi się Taibi przypomniał Tongue
Wojtek3 napisał(a):masa głupich strat, szczegolnie w I polowie, jednak to co mial zrobic to zrobil.
No ale za to zrehabilitował się w pełni w 2 połowie, sporo dryblował i podawał, rozgrywał no i strzelał.


- Pejter - 27-01-2008 17:49

Wojtek3 napisał(a):Druga bramka na spole z Malbranque

A nie Huddlestone?

Dobrze, że tego karnego strzelił. Gdyby nie trafił to mogłoby się jakoś odbić na następnych "jedenastkach", a tak to po pudle z WHU odzyskał troszkę pewności, której i tak pewnie nie za dużo stracił.


- Wojtek3 - 27-01-2008 17:54

Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Druga bramka na spole z Malbranque

A nie Huddlestone?

Dobrze, że tego karnego strzelił. Gdyby nie trafił to mogłoby się jakoś odbić na następnych "jedenastkach", a tak to po pudle z WHU odzyskał troszkę pewności, której i tak pewnie nie za dużo stracił.

<a class="postlink" href="http://www.d1g.com/video/show/?id=1729708">http://www.d1g.com/video/show/?id=1729708</a>

22 sekunda klipu. Pilka odbija sie od Malbranque'a no i Cernym juz mowic nie trzeba, nie ta klasa co Paul R.

Po prostu u mnie na streamie obraz był trochę bardziej niewyraźny w tej sytuacji akurat // P.


- Stojkovic - 27-01-2008 17:59

Pejter napisał(a):Dobrze, że tego karnego strzelił. Gdyby nie trafił to mogłoby się jakoś odbić na następnych "jedenastkach", a tak to po pudle z WHU odzyskał troszkę pewności, której i tak pewnie nie za dużo stracił.

Też obawiałem się tego karnego, wazny moment i chodziła mi po głowie myśl, że jednak znajdzie się ktoś inteligentny na tyle by rzucić się w ten róg bramki w który zazwyczaj Cris pakuję piłkę.


- Kuba_^^ - 30-01-2008 23:08

Coś trzeba tutaj pisać? Smile Ronaldo znowu popisuje się dwoma bramkami, z czego jedną fantastyczną z rzutu wolnego i tak jak napisał Wojtek w temacie "Gracz meczu..." potwierdza, że obecnie jest najlepszym piłkarze na świecie, nie żaden Kaka, czy też Messi, tylko Portugalczyk. Jak mnie pamięć nie myli Cris po raz drugi pokonał James z rzutu wolnego, podobnie było w zeszłym sezonie, nieprawdaż? 8)


- Maro11 - 30-01-2008 23:18

3 gol z wolnego przeciwko pompeya, ogolnie to juz chyba 6 bramka przeciwko tej druzynie.
Boje sie zeby Ronaldo niewysiadł w pewnym momencie i nie dopadło go zmeczenie, bo to moze byc jego najwiekszym wrogiem.


- Ciampel - 30-01-2008 23:19

O to bym się nie martwił, fizycznie jest doskonale przygotowany. Powoli popada natomiast w monotonię, bo ile można strzelać i strzelać? Wink Żeby czasem nie wysiadł ze znudzenia, co byłoby jednak poniekąd absurdem Wink


- Stojkovic - 30-01-2008 23:21

Maro11 napisał(a):3 gol z wolnego

Kuba_^^ napisał(a):z czego jedną fantastyczną z rzutu wolnego
Jak tak dalej pójdzie, to będe musiał ze szczerym zadowoleniem odwołać słowa ze Ronaldo klepie w mur przy wolnych. Gonimy Besta Smile

A ma ktoś może aktualne dane jak wygląda klasyfikacja najlepszych strzelców Premiership?


- Maciek - 30-01-2008 23:25

C. Ronaldo Man Utd 19
E. Adebayor Arsenal 16
Benjani Portsmouth 12
R. Santa Cruz Blackburn 11
F. Torres Liverpool 11

Tevez jest bodajże zaraz za Torresem z 10 bramkami


Mamy odpowiedź na Juninho w meczach z Lyonem, coś niesamowitego ten wolny dzisiaj


- Stojkovic - 30-01-2008 23:27

Dzięki za statsy. 3 bramki przewagi nad Adebayorem i jeśli CR7 utrzyma taką formę, to mamy nie dość ze mistrza to i najlepszego strzelca. A od czasów RVN nie znalazł się u nas takowy.


- Skull - 31-01-2008 02:13

Maro11 napisał(a):Boje sie zeby Ronaldo niewysiadł w pewnym momencie i nie dopadło go zmeczenie

Tevez narzeka na zmęczenie i chyba dlatego dzis na ławce zasiadł,ale niewiem czy widziales ostatnie wypowiedzi Ronaldo? On głośno i wyraźnie daje Fergusonowi do zrozumienia że nie potrzebuje odpoczynku, chce grac więc niech gra bo w formie jest wielkiej.W idac w nim determinacje,ciągle sie rozwija i doskonali.

Ostatnio była gadka o zawodnikach dobrze grających głową i nikt nie wymienił Crisa,a przeciez on tez świetnie potrafi uderzyc z dyni,technika i szybkośc super,strzały ,podania pierwsza klasa, rzuty wolne coraz lepiej widac że nad tym pracuje, kapitalny zawodnik ,oby grał w United długie lata.