Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Pejter - 16-03-2008 20:29

Maciek napisał(a):Rzuty wolne wczoraj były bite nieźle, na przyzwoitym poziomie sezonowym.

Wiesz, że myślałem o tobie, gdy widziałem jak je bije Tongue

Potwierdzam to co piszesz - wczoraj Ronaldo uderzał z wolnych bardzo dobrze.


- Morgan - 16-03-2008 21:28

Potwierdzam - wolne Ronaldo sprawdzają się z dalszej odległosci co zawsze podkreślałem, z kolei do wolnych z 18-20 metrów nominowałbym kogoś innego


- Kuba_^^ - 16-03-2008 21:43

Rzeczywiście można zauważyć, że rzuty wolne w wykonaniu Ronaldo lepiej wychodzą, gdy piłka jest dość daleko od bramki. Chyba tylko raz Cris trafił dość z bliskiej odległości, z Newcastle strzelił dosyć cwanie i strzelił po ziemi Wink Z bliższej odległości to mogą strzelać Giggs, Hargreaves, chociaż Anglik zawsze nie gra Wink Mamy sporo specjalistów od rzutów wolnych, więc nie ma się co tym zamartwiać Tongue


- Maciek - 19-03-2008 23:29

... także Morganie już się nie odzywaj w tej kwestii Tongue A wykręty, że mówiłeś niby o strzałach z dalszej odległości są mizerne, bo postulowałeś odsunięcie Ronaldo od wolnych całkowicie

Tyle 8)


- Pejter - 19-03-2008 23:30

Tym bardziej, że dzisiejszy gol Ronaldo był raczej z bliższej niż z dalszej odległości Tongue

"Ronaldo bije wolne przed siebie" - powie ktoś tak jeszcze? :wink:


- Maciek - 19-03-2008 23:36

Tak jak mówiłem na początku, to co Morgan wypisywał, a Skull mu przyklasnął, wynikało z bardzo nierzetelnej obserwacji ostatnich postępów Ronaldo w tej dziedzinie... podawałem konkretne mecze, serie meczów (jak ten z Włochami nawet) gdzie to widać było jak na dłoni, jak postęp jest ogromny i należało to sprawdzić, a nie w ciemno pisać o Ronaldo po jednym słabszym meczu, który o niczym nie świadczył, bo i przed i po, Ronaldo bramki z wolnych strzelał

Jak pisałem już również, nie miałem powodu, by Ronaldo nadmiernie gloryfikować, bo zdanie które podtrzymuje od dość długiego już czasu w tej sprawie, jest inne niż miałem wcześniej na ten temat, co zwiększało moją wiarygodność 8) Widać, nie na tyle, by KTOSIE zdecydowali się to sprawdzić 8)


- Morgan - 19-03-2008 23:44

sam jesteś nierzetelny Smile Faktycznie w dniu dzisiejszym Ronaldo przy wolnych pomyślał dwa razy - pierwszy raz jak strzelił bramkę, W KOŃCU domyślił się że wypadałoby ten mur jakoś ominąć - i zrobił to wysmienicie, oby tak dalej, a drugi raz kiedy odstąpił wolniacza Naniemu, który też uderzył bardzo dobrze, ale refleks i drobny łut szczęscia Boltonowego tormana uratowały Kłusaków Smile Oczywiscie jedna jaskółki wiosny nie czyni, ale daje nadzieje na to że Ronaldo będzie więcej głowy niż siły wkładał w wykonywanie tego stałego fragmentu Smile


- Maciek - 23-03-2008 17:58

Co by już z Rooneya zejść bo na to niezasłużył, kilka słów o Ronaldo

Coraz większą konkurencję robi mu Nani, dwaj zupełnie inni zawodnicy...
Ronaldo musi naprawdę poprawić drybling, albo go ograniczyć i grać pragmatycznie (często tak gra, stąd ma tyle bramek), bo to przekładanie nóg nad piłką w miejscu dziś po raz kolejny raczej chwały mu nie przyniosło, a kilka razy odebrano mu przez to piłkę w taki sposób, że nie przystoi to najlepszemu zawodnikowi ligi od dwóch sezonów Wink

Ale dobrze, że ładnie wszedł na główkę po tym rzucie rożnym i podwyższył prowadzenie United, zdobył 25 gola w tym sezonie w lidze, w bodajże 27 rozegranym meczu... wynik genialny, jak sam Ronaldo, chociaz dzisiejszy mecz to w jego wykonaniu co najwyżej nota "7"


- Wojtek3 - 23-03-2008 18:02

Jak dla mnie Nani robi bardziej konkurencje Giggs'owi niz Ronaldo, Fergie mogłby jakis system rotacyjny zastosowac z Giggs'em i Nanim w jednym skladzie przy kontuzji ( ktorych nie ma ) albo odpoczynku Ronaldo. Raczej nie widzi mi sie sadzanie Ronaldo na ławce bo nie ma za co, nawet jak przechodzi obok meczu, to albo z karniaka, albo z główki pakuje jakos tą pilke do siatki.

Zgodze sie do jego dryblingow, zdecydowanie ogranczyl sie w tym elemencie i podoba mi sie to, bo skupia sie bardziej na rozgrywaniu co procentuje.


- Maciek - 23-03-2008 18:05

Bardziej chodziło mi o konkurencję pod względem przydatności dla zespołu, przebojowości, "wirtuozerii", miejscu w sercach kibiców, a nie o walkę o miejsce w pierwszym składzie, bo Ronaldo ma pewne miejsce Wink


- Wojtek3 - 23-03-2008 18:07

Maciek napisał(a):Bardziej chodziło mi o konkurencję pod względem przydatności dla zespołu, przebojowości, "wirtuozerii", miejscu w sercach kibiców, a nie o walkę o miejsce w pierwszym składzie, bo Ronaldo ma pewne miejsce Wink

Czyli w kazdym z tych elementow ktore wyminiles Nani nie ma szans z Ronaldo. Chyba, ze w elemencie celebracji bramek Wink


- Maciek - 23-03-2008 18:10

No póki co nie ma (chociaz z tymi sercami kibiców różnie może być)


- Wojtek3 - 23-03-2008 18:12

Maciek napisał(a):No póki co nie ma (chociaz z tymi sercami kibiców różnie może być)

Jesli wejscia Naniego beda ciagle takie same i efektowne i zarazem efektywne jak dotychczas, oraz takie jakie ostatnie mecze Naniego od meczu z Arsenalem, ma bardzo duze szanse, zreszta na Stretford juz spiewa o Nanim, a leci to..

NA-NI
NA-NI
NA-NI

Tongue Prosto Wink


- Cris007 - 23-03-2008 21:06

Cristiano Ronaldo!

Piłkarz świetnie wyszkolony technicznie. Zajeb..cie szybki, warunki bardzo dobre...
Ja ogolnie bardzo go lubie, podoba mi sie jak gra, aczkolwiek zgadzam sie z częścią was ze musi jeszcze długo pracować żeby osiągnął to Co Becks.Ale uda mu sie ta sztuka bo sam Cris nie chce odchodzić z Man Utd!! więc doczekamy sie tego.
A jest naprade utalenowany co udowadnia cały czas grą! Bardzo dużo meczów wygrał dla Man.


- bela - 23-03-2008 21:41

Cris007 napisał(a):Ja ogolnie bardzo go lubie, podoba mi sie jak gra, aczkolwiek zgadzam sie z częścią was ze musi jeszcze długo pracować żeby osiągnął to Co Becks

Gdzie takie coś przeczytałeś ? Smile

Mimo tej samej pozycji Ronaldo prezentuje troche inny styl gry niz Beckham i dla mnie lepszym zawodnikiem mimo ze szanuje Anglika za to co zrobil dla MU jest Ronaldo