Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Grzeho - 30-07-2006 18:55

Cytat:Przyszłość Cristiano Ronaldo w Manchesterze United wydaje się być bardzo wątpliwa i to z nie lada powodu, ponieważ dzisiejsze informacje poinformowały nas, iż Portugalczyk otrzymuje śmiertelne groźby!

Portugalska gazeta Record powiadamia, że pomocnik Czerwonych Diabłów, uważa iż będzie musiał wyprowadzić się z United, po tym jak prawdopodobnie sprowokował wymuszenie czerwonej kartki na Rooneyu, podczas Mistrzostw Świata.

Ronaldo powiedział zatem, że chciałby grać w lidze hiszpańskiej, bez różnicy, czy to w Realu Madryt bądź FC Barcelonie.

Dodatkowo gazeta informuje, iż dom Ronaldo został w pewnym stopniu splądrowany przez grupę wandalów, którzy dokonali zniszczeń mebli, a także innych rzeczy. Najbardziej szokującym aspektem jest fakt, że Cristiano otrzymywał śmiertelne groźby przez telefon oraz listy pocztowe!

Źródła mówią także, że bratanica utalentowanego piłkarza była gnębiona, kiedy wiedziano, iż kobieta jest utożsamiona z Ronaldo.

czyzby rozwiozanie sprawy Ronaldo.Mysle ze takim grozbom sie raczej oprze i opusci MU, z drugiej strony moga to byc plotki,oby :!:


- Valverde - 30-07-2006 20:39

Heh kolejne jakieś The Suny i inne Asy wymyślają takie bzdury... Ciekawe, co jeszcze wymyślą :lol:


- Wojtek3 - 12-10-2006 14:39

Nie wiem co się dzieje z nim teraz. Gra wspaniały mecz z Newcastle, potem odprawia z kwitkiem Azerbejdżan. A teraz taki słaby mecz z Polską w którym nie pokazał nic dosłownie nic, oprócz tego, że kilka razy pokłócił sie z sędzią, Golańskim o Kowalewskim już nie mówiąc. Oby teraz z Wigan zagrał kolejny świetny mecz, bo znowu sie zaczną narzekania kibiców ...


- Zashi - 13-10-2006 12:17

Nie mozliwe - po prostu Portugalczycy sa źli, ze Ronaldo grał dobrze przeciw nim w LM i ze w ogole odszedl z Portugalii. I dobrze zrobil Smile Jakby mial sie wyniesc to by to zrobil w okienku transferowym, a tymi groźbami to watpie - przeciez kibice go kochaja - mozna uslyszec to na meczach. a te grozby to najwyzej mala grupka chuliganow....


- Wojtek3 - 24-10-2006 13:52

Zashi napisał(a):Nie mozliwe - po prostu Portugalczycy sa źli, ze Ronaldo grał dobrze przeciw nim w LM i ze w ogole odszedl z Portugalii. I dobrze zrobil Smile Jakby mial sie wyniesc to by to zrobil w okienku transferowym, a tymi groźbami to watpie - przeciez kibice go kochaja - mozna uslyszec to na meczach. a te grozby to najwyzej mala grupka chuliganow....

Mogą sobie być źli, ale powinni być jednocześnie dumni, ma mają tak wspaniałego piłkarza w Manchesterze United jako pierwszego Portugalczyka na Old Trafford.

Ja wiedziałem, że Ronaldo da rade sobie z presją i nie będzie zwracał na te gwizdy kibiców, choć jeszcze sie zdarzają ponikaj gwizdy, na Old Trafford od meczu z Fulham jest wspaniale Wink

Ronaldo vs. Wigan

Cóż, Ronaldo zagrał po lekkim naciągnięciu ściegna w meczu z Polską, ale poradził sobie, męczył co chwile obronców Athletic swoimi rajdami i Stepoverami ...


- Kosiara_ILMU - 08-11-2006 19:40

Cristiano i Saha to moi ulubieni piłkarze.
Crisa cenie za technikę i styl gry Smile choć czasem z trickami przegina Tongue czasem mnie wkurza ale nei aż tak bardzo...


- Wojtek3 - 08-11-2006 20:36

Kosiara_ILMU napisał(a):Cristiano i Saha to moi ulubieni piłkarze.
Crisa cenie za technikę i styl gry Smile choć czasem z trickami przegina Tongue czasem mnie wkurza ale nei aż tak bardzo...

No proszę ! O ile sie nie myle to jestes dziewczyną i chyba pierwszą która ceni Cristiano za grę a nie za wygląd Wink Chyba, że napisałaś tak dla picu żeby sie do Ciebie nie zwalac ... Wink


- maryc - 08-11-2006 22:00

Wydaje mi się, że więcej jest takich dziewczyn... Szacuneczek dla Ciebie, mimo to. Wink

Co do samego Crisa to trochę niepotrzebnie wybiegał wczoraj na plac gry, skoro i tak przegraliśmy. :lol: Nie, joke. Szkoda, że nie pomógł drużynie, zdobywając bramkę, ale mniejsza.

Jego sobotniego gola oglądam w nieskończoność i nacieszyć oczu nie mogę. Big Grin


- Wojtek3 - 09-11-2006 06:45

Ronaldo zagrał wczoraj bardzo dobry mecz, na szczęscie nie ma sie kto do niego przyczepić, oddał 4-5 celnych strzałów na bramke, nawet prawie z wolnego mu sie znowu udało, ale bramkarz Southend ( Flasvhen ? ) bronił świetnie. Oczywiście seria kilka nowych trików i to było całe jego spotkanie. SAF postawił na niego bo wiedział, że bedzie ciężko w tym meczu, niestety nic to nie dało ..


- Wojtek3 - 16-11-2006 12:29

C.Ronaldo 17 vs. Kazahstan 30 ' ^^

[Obrazek: 126dx0.jpg]

Ronaldo zagrał kolejny świetny mecz w rep. Portugalii i staje sie powoli gwiazdą o ile już nią nie jest w kadrze. Solari ostatnio coś wspomniał o kandydaturze na kapitana. Mysle, że troche jeszcze trzeba poczekac. Szkoda ze Ronaldo zagrał wczoraj z tą obolałą kostką, zszedł na szczescie w 56 min.


- Pejter - 16-11-2006 19:29

Wojtek3 napisał(a):Solari ostatnio coś wspomniał o kandydaturze na kapitana. Mysle, że troche jeszcze trzeba poczekac.

Zdecydowanie nie popieram. Ostatnio się mówi, że Ronaldo bardzo dorósł itp. ale według mnie nie zasługuje jeszcze na miano kapitana (ani w United ani w reprezentacji). Po prostu czasami zachowuje się jeszcze w bardzo, hmmm, dziecinny (?) sposób, nie wiem jak to określić. Można było to zauważyć w praktycznie wszystkich meczach na mundialu (nie mówię o incydencie z Rooney'em).


- Valverde - 16-11-2006 20:12

Wojtek3 napisał(a):Solari ostatnio coś wspomniał o kandydaturze na kapitana. Mysle, że troche jeszcze trzeba poczekac.
IMO to nie ma co czekać, tylko nawet nie pozwolić myśleć mu o opasce kapitana. Chłopak nie ma charakteru do bycia kapitanem, taka opaska zobowiązuje do mobilizowania kolegów i gryzienia trawy, jaki jest Ronaldo, wiemy Wink Zapatrzony w siebie, samolubny wyrostek Wink


- Wojtek3 - 16-11-2006 20:41

Zgodze sie z wami, że Ronaldo raczej sie nie nadaje do bycia kapitanem. W United na pewno nigdy nie bedzie, nie pozwoli mu na to SAF a co dopiero kibice ALE myśle ze w reprezentacji jest to bardzo możliwe. Moze i Ronaldo nie ma charakteru, ale jest bardzo ważną postacią w rep. gra na wysokim poziomie i moze kiedys osiągnie styl bycia kapitanem. Ja mysle, że jednak Solari da mu opaske jesli za jakis czas bedzie jeszcze trenerem.


- maryc - 17-11-2006 22:37

Bramka wspaniała, około 20 metr i po długim roku, piłka odbijając się od słupka trafia do siatki.

Co do opaski kapitana to bym poczekał z tą decyzją, ok, jest bardzo ważnym punktem reprezentacji i ciągnie po odejściu Figo grę, ale na to jeszcze za wcześnie. Nie mówię jednak, że nigdy..


- Gutek15 - 27-12-2006 12:58

Ostatnio Przegląd Sportowy napisał o Crisie "Król Świąt" i oczywiście wypada się z tym tylko zgodzić. 4 bramki w 2 meczach musza rabić wrażenie. A tak poza tym ostatnio o nim można mowić chyba tylko same pozytywne rzeczy. Mecze United lubie oglądac w dużej mierze wlaśnie dzieki niemu.