Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Pejter - 01-05-2008 17:49

Kuba_^^ napisał(a):Ronaldo chyba już nie uwzględniają do Młodego Piłkarz Roku, chociaż dokładnie nie wiem jaki jest tam przedział wiekowy.

Był nominowany i podobnie jak Gracek uważam, że jest to bez sensu Tongue


- skopus - 05-05-2008 10:11

no troche bezsensu. ale moim zdaniem chcieli uhonorować ich obydwóch bo obydwaj mieli swietne sezonySmile


- marcelo - 21-05-2008 14:54

<a class="postlink" href="http://sport.interia.pl/news/transfer-roku-realu,1114252">http://sport.interia.pl/news/transfer-r ... lu,1114252</a>

:lol:

I uważam, że dalszy komentarz jest zbędny.


- Red - 21-05-2008 14:57

Marca ;] i wszystko jasne


- Morgan - 21-05-2008 15:00

Ronaldo co pół roku, w najgorszym wypadku co rok odchodzi do Madrytu


- roo1410 - 21-05-2008 15:23

"Zawodnik Manchesteru United - Cristiano Ronaldo - wyraził chęć dołączenia do drużyny Realu Madryt - poinformowała hiszpańska Marca." Nie wiem co o tym myśleć ... kilka dni temu przeczytałem że Ronaldo chce zostać w United i w Manchester trzyma go więź z Fergim a teraz że chce do realu (czytałem tez gdzieś że władze Realu Madryt dali sobie spokój z tym transferem bo i tak Portugalczyk zostanie w United) ... Wszystko się wyjaśni po finale w Moskwie ....!!! jednak wydaje mi się że zostanie bez względu na to czy United wygrają czy zostaną, SAF już Go tam nakłoni do grania na Wyspach. --oby-- A co Wy o tym wszystkim sądzicie, Czy real da rekordowa sumke za CR7 czy jednak nie ?
<a class="postlink" href="http://www.sport.pl/pilka/1,65080,5233963.html">http://www.sport.pl/pilka/1,65080,5233963.html</a>


- Tolo - 21-05-2008 15:53

po tym co ostatnio pisali w angielskich (tak naprawde to wielki szum zrobili) nie wierze w to co Marca wypisuje...bo psuje mi to humor, a szkoda sie denerwowac


- kapszti - 21-05-2008 15:55

ta Marca to już pisała o takich transferach których w większości nie było


- Red - 21-05-2008 16:01

To plota na 100% ale co mnie wkur*** to bedzie to dzisiejsze pierd*** Dariusza S. - "CRISTIANO RONALDO TO PRAWDOPODOBNIE JEGO OSTATNI MECZ W MANCHESTERZE"


- Maciek - 21-05-2008 16:11

I w końcu odejdzie, a z nim... Smile

Z Cristiano jest troche jak z puszczalską narzeczoną. Dbasz o nią, zapraszasz do kina, do restauracji, ale ona podczas tych wypadów uśmiecha się do innych, "mruga" do nich zalotnie... często unika tematu dzieci, bo nigdy nie mówi nigdy, nie wiadomo, ona nie wie, co się wydarzy w przyszłości, po cichu sugerując iż wyznaje zasadę nie ten to inny. Kochasz ją mimo to, dobrze ci z nią, bo oboje sprawiacie wrażenie, że Wam zalezy, że jestescie szczęśliwi, ale tak naprawdę nigdy nie wiesz i masz to przeczucie głęboko w sobie, czy ona czasem się nie puści z kimś, czy pewnego dnia nie znajdzie sobie powodu, by skorzystać z okazji by odejść z kimś subiektywnie lepszym, by zaspokoić swoją ciekawość, a może coś więcej. Ufasz jej, pozornie, ale wewnętrzne przekonania i zaniepokojenia są silniejsze, i praktycznie zawsze nieomylne...*

Dlatego kochać należy szanujące się, zdecydowane kobiety (Scholes, Giggs, Neville czy Ferguson itd.), a nie puszczalskie, przy których nigdy nie zazna się względnego spokoju o ten skrawek przyszłości jakim jest wspólne bycie razem.


*Oczywiście przypowieść można przedstawić odwrotnie w wariancie damsko-męskim, ma również zastosowanie.



Podsumowując, mam w dupie to całe zamieszanie, ten kolejny odcinek telenoweli, w której Cristiano łączony jest z Realem. Kiedyś z Interem często łączony był Giggs, ale nigdy, przenigdy nie miałem przeczucia, że on mógłby odejść, z Cristiano jest odwrotnie, rękę dam sobie uciąć, że odejdzie,tylko nie wiem kiedy... tzn wiem kiedy, ale nie znam daty, co jest w tym wszystkim chyba najgorsze Smile


A jak ktoś się do Cristiano przywiązuje, to ma problem , a na pewno będzie miał.


- Maciek - 21-05-2008 16:18

Ja pamiętam, jaki byłem zły (może to nie jest dobre słowo... miałem inne,przeciwne zdanie od komentatora, którego zaraz wspomnę) gdy Rafał Nahorny powiedział zaraz po bramce Beckhama z wolnego (bodajże w meczu z Evertonem jeśli dobrze pamiętam), że to prawdopodobnie ostatni mecz i ostatni gol Beckhama w MU... Jak się okazało, miał rację, więc lepiej puścić caps lock


kapszti napisał(a):ta Marca to już pisała o takich transferach których w większości nie było
Dokładnie, masz rację Smile Jak dziś pamiętam, jak pisali o Robbenie, Sergio Ramosie, van Nistelrooyu,M.Diarze (ohh Madonno, badź tu mądry i odmień poprawnie) czy o wyrzuceniu Capello kiedy dystansował Barcelonę Smile Skąd oni wzięli te bzdury?

/edit by red/ sory, ze w Twoim, ale SHIFTem pisałem Big Grin




- Red - 21-05-2008 16:38

W sumie Maciek to taki bardzo dobry artykuł tyle, ze pisany przenosnia, no ale stety/niestety (niepotrzebne skreslic) masz racje i za to nalezy sie najwiekszy szacunek ludziom takim jak Giggsy, Gary, Paul, którzy jako ikony zawsze zostaną Czerwoni Wink


- Danny93 - 21-05-2008 16:56

Maciek doskonale przedstawił to całe zamieszanie związane z Ronaldo,i powiem ci że podobnie jak ty mam głęboko w nosie to gdzie w przyszłości będzie grał Cris,owszem cenię Portugalczyka za to co w tej chwili robi,uważam że jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale jakoś nigdy specjalnie za nim nie przepadałem,na pewno nigdy nie poczuję do niego tego samego co do Giggsa,Scholesa,Nevilla czy wcześniej Keane'a.


Maciek napisał(a):I w końcu odejdzie, a z nim... Smile

Cristianowcy i pewnie Nani,może nie od razu ale za jakiś czas na pewno.


- Wojtek3 - 21-05-2008 17:38

Mysle, ze nie ma co sluchac idioty Szpakowskiego. Kiedy Beckham strzela gola z wolnego kazdy juz przed wiedzial, ze Becks odchodzi. Ronaldo jest szczesliwy w Manchester, a oficjalny news z jego wypowiedza 2 dni temu mowi sam za siebie.


- roo1410 - 21-05-2008 23:19

Mógł zostać bohaterem ale i anty-bohaterem(po niestrzelonym karnym). ale wszystko skończyło się dobrze. Mecz w jego wykonaniu dobry, bo przypomnijmy że mecze z dobrymi drużynami to nie jest jego specjalność zwłaszcza z Chelsea. ale pare razy "pojechał" na skrzydle obrońców Chelsea no i te piękne dośrodkowanie do Teveza, a ten z kolei strzał szczupakiem ... piekne... no i najwazniejsze to GOL w jego wykonaniu ..bo o niestrzelonym karnym nikt nie będzie pamiętał.. ja już nie pamietam.