Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- zaga92 - 22-05-2008 09:57

Nie bedziemy pamietac, ale tylko dlatego ze ten mecz wygralismy. Gdyby nie to na Crisa spadla by pewnie spora fala krytyki. Ogolnie wystep w meczu na plus. Chociaz to podejscie do karnego ogolnie dziwne. Po co sie zatrzymywac?


- Red - 22-05-2008 10:32

Hmmm tyle, że Ronaldo jednak nie zdementowal jednoznacznie plotek o swoim odejsciu -

Cytat:"I don't promise anything, I don't promise anything to my mum, I don't promise anything to the supporters," he said.

"I want to stay, but the future... no-one knows. I want to stay. We are going to see in the



- Zashi - 22-05-2008 10:51

Byla taka scena po wygraniu. Giggs podszedł do Ronaldo i cos mu powiedział, a Cristiano pomachał głową na tak.

Will you stay with us?
Yes, I will.

Oby to była taka rozmowa... Smile


- KanT - 22-05-2008 11:12

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/7414399.stm

"I don't promise anything, I don't promise anything to my mum, I don't promise anything to the supporters," he said.

"I want to stay, but the future... no-one knows. I want to stay. We are going to see in the next two weeks, I don't say I make a decision."


- woyteq - 22-05-2008 12:42

Jeden karny z Barca to przypadek ale drugi karny w takim momencie to juz przegiecie. I owszem za rok nikt tego nie bedzie pamietal ale ja to teraz mowie. Za taka kase jaka on dostaje nie mozna tak marnowac karnych. To nie jest pierwszyzna. To nie jest ze kazdemu moze sie zdarzyc. Tylko cud przy karnym Terrego a potem po prostu rzut w dobra strone Edvina dal nam puchar.
A prawda jest taka ze jakiego meczu by wczoraj nie zagral i ile goli w sezonie nie strzelil mogl to wszytko zaprzepascic tym jednym karnym. Bo te karne to byl najbardziej decydujacy moment w historii ManUtd od 9 lat a w zyciu CR7 w ogole.
Nie wyjsc moze mi pod blokiem jak gram z kolegami ale ja nie dostaje za to grubej forsy i nie decyduje o samopoczuciu milionow kibicow po porazce.Niech chlop sie ogarnie bo w karierze bedzie strzelal jeszcze nie jednego decydujacego karnego.


- WoLaK - 22-05-2008 12:51

Odnoszę takie samo wrażenie i dlatego zawsze powstrzymywałem się przed nazywaniem Ronaldo legendą.Taki tytuł nosi w sobie coś więcej niż mnóstwo strzelonych bramek.


- Maciek - 22-05-2008 12:59

A propos, to rzadko kiedy te małe kroczki i zatrzymania służą strzelającemu, nie wiemu czemu Ronaldo jest taki uparty przy tym i nie wiem, czemu nie mógł spudłować w mundialu 2006 co by Anglia sobie tę imprezę wygrała.


- Wojtek3 - 22-05-2008 13:15

Tez nie macie o czym pieprzyc tylko o zmarnowanym karnym i jakimis smiesznymi wypowiedziami :|


- woyteq - 22-05-2008 13:34

wypowiedzi rzeczywiscie sa smieszne ale chyba warto na tego karnego zwrocic uwage co nie ? to chyba jest forum i dyskutuje o pilkarzu ktorego ten temat dotyczy. jest to najlepszy pilkarz swiata ktory w kolejnym waznym meczu nie trafil rzutu karnego. dobrze ze sie skonczylo jak sie skonczylo ale tu w tym temacie bede o tym pieprzyl. ja tu jestem kierownikiem tej szatni.
nie mamy pana plaszcza no i co nam pan zrobisz ?


- Pejter - 22-05-2008 17:04

Ja się zgadzam z Wojtkiem (tym z "q"). O ile z Barcą mógłbym jeszcze odpuścić, bo karny był wykonany dobrze, tyle że zabrakło trochę dokładności to wczorajsze uderzenie było totalnym nieporozumieniem. Przez cały sezon strzelał praktycznie bez tych zatrzymań (a na pewno nie takich jak wczoraj), a w finale LM musiał do nich wrócić... Jak się zaczął zatrzymywać to wiedziałem, że nie strzeli. Uważam, że na chwilę obecną nie jest pewnym w wykonywaniu karnych w tak ważnych momentach, bo wczoraj było widać jego straszne zdenerwowanie.

Danny93 napisał(a):ale jakoś nigdy specjalnie za nim nie przepadałem,na pewno nigdy nie poczuję do niego tego samego co do Giggsa,Scholesa,Nevilla czy wcześniej Keane'a.

A jak jednak zostanie w United do końca kariery to co?

Mam jednak podobne odczucia co Maciek.


- Wojtek3 - 22-05-2008 20:08

Ja myslalem, ze jak zawodnik osiaga cos z druzyna ( a co Cristiano Ronaldo zrobil w tym sezonie mowic nie musze ) to sie go chwali i cieszy to co ma, jakis szacunek, respect podziekowanie. Ale ludzie co nie lubia Ronaldo zawsze znajda cos dziwnego. Tutaj flircik z dziennikarzami, tu, ze nie jest lojalny klubowi, a tutaj nie strzelil karnego. Z tym karnym fakt, zajebal 2 ostatnie. Zdarza sie kazdemu. Karny jest tak loteria czyz nie tak ? Nie wiesz gdzie rzuci sie bramkarz i chocby nie wiem jak bys strzelil precyzjnie i mocno i tak obroni. Czyli Giggs ktory zarabia 2x mniej, gdyby nie strzelil to juz by bylo ok ? Pewnie tak bo Giggsy juz jest LEGEND a Ronaldo nie, i pewnie nigdy nie bedzie. Bo deklaruje, ze chcialby zagrac kiedys w Hiszpanii, a tacy juz byc nie moga :lol:


- Danny93 - 22-05-2008 20:32

Zamiast cieszyć się że Ronaldo wczoraj wreszcie w wielkim spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, wy narzekacie że nie wykorzystał karnego :mrgreen: to jest niesamowita odpowiedzialność,nie strzelić jedenastki w takim momencie zdarzało się większym,że wspomnę tylko Maradonę,a co mają powiedzieć kibice Chelsea o Terrym?że jest daremny bo zmarnował taką okazję na wygranie Champions League?

Najważniejsze że wygraliśmy, a Ronaldo rozegrał znakomity mecz :!:


Wojtek3 napisał(a):Ale ludzie co nie lubia Ronaldo zawsze znajda cos dziwnego.

Tak samo jak niektórzy zawsze znajdą coś negatywnego na temat Rooneya czy Kuszczaka :wink:


- Ciampel - 23-05-2008 07:48

Taki ciekawy artykuł.

<a class="postlink" href="http://supergigant.blox.pl/2008/05/Ronaldo-haters-obudzcie-sie.html">http://supergigant.blox.pl/2008/05/Rona ... e-sie.html</a>


- Stojkovic - 23-05-2008 08:10

Wojtek3 napisał(a):a co Cristiano Ronaldo zrobil w tym sezonie mowic nie musze

Danny93 napisał(a):Zamiast cieszyć się że Ronaldo wczoraj wreszcie w wielkim spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, wy narzekacie że nie wykorzystał karnego
Ja uważam, że tak jak pisali przedmówcy, nie możemy absolutnie winić Ronaldo za tego karnego. Papatrzcie na to z tej strony, że Cris w Premiership w tym sezonie strzelał sporo karnych i prawie zawsze wpadały. Pomyślcie logicznie co mógł myśleć Ronaldo i Cech. Cech był przekonany, że Ronaldo strzeli tak jak zawsze. Ronaldo chciał jakos tak pokombinować, zeby Cech myślał w ostatniej, kluchowej chwili że jednak strzeli inaczej niż zawsze strzelał w lidze. Zatrzymał się i spróbował w ten sposób zmylić Cecha... nie udało się, ale w czym gorszy jest karny Crisa od karnego Terrego? Oba tak samo są nieudane i tyle w tej historii.

Cris jest najlepszy na świecie, a każdy kto uważa inaczej niech sobie czytnie artykuł do którego link zamieścił Ciampel.


- KanT - 23-05-2008 09:49

Danny93 napisał(a):a co mają powiedzieć kibice Chelsea o Terrym?że jest daremny bo zmarnował taką okazję na wygranie Champions League?

Terry to nie człowiek od strzelania goli. On w chelsea etatowo jedenastek nie wykontuje, a nawet z tego co czytałem, to w finale miał nie strzelać w ogóle. Właśnie taka jest różnica chłopaczku Smile

Stojkovic napisał(a):ale w czym gorszy jest karny Crisa od karnego Terrego?

Jak wyżej, dodam tylko, że o Terrym w tym temacie pisać raczej nikt nie będzie.

Stojkovic napisał(a):omyślcie logicznie co mógł myśleć Ronaldo i Cech. Cech był przekonany, że Ronaldo strzeli tak jak zawsze. Ronaldo chciał jakos tak pokombinować, zeby Cech myślał w ostatniej, kluchowej chwili że jednak strzeli inaczej niż zawsze strzelał w lidze. Zatrzymał się i spróbował w ten sposób zmylić Cecha...

To było logiczne Smile? Nie sądzę żeby tak miało być. Równie dobrze mógł tak myśleć każdy bramkarz premiership i odwrotnie - Ronaldo mógł wcześniej zawsze tak myśleć... a dzięki temu zatrzymywaniu się Cech miał tylko czas by śledzić lot piłki, bo uderzenie nawet z rozbiegu nie było...

Woyteq dobrze napisał - koleś który dostaje takie pieniądze za m.in strzelanie bramek, sam siebie uważa za najlepszego piłkarza świata nie powinien tego przestrzelić, acz ja pretensji nie mam bo to tylko człowiek.