Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Morgan - 02-06-2008 10:24

Wiesz Wojtku, nikt nie neguje wartości sportowej Ronaldo, i tu nawet nie chodzi o te jego flirciki z Realem, boli mnie stawianie przez niektórych Crisa w jednym szeregu z Giggsem czy Scholesem, czy wczesniejszymi legendami naszego klubu i tytułowanie go własnie tym mianem. Ja rozumiem że bycie legendą klubu nie musi zaraz oznaczać dożywotniego w nim kontraktu, ale jakieś zasady przyzwoitości zachować należałoby, a Ronaldo, z czym może się ktoś nie zgodzić, gra tylko i wyłącznie na swoje własne nazwisko a nie dla glorii klubu i to widać na każdym kroku. Cenię sobie sportową wartość tego piłkarza w naszym klubie ale myślę że jeżeli Real będzie skłonny wyłożyć grube pieniądze w postaci około 100 mln funtów, bądź mniejszą kwotę + zawodnika(ów) to za bardzo nie ma co się rozwodzić tylko życzyć miłych wakacji w Madrycie.


- KanT - 02-06-2008 11:38

Cytat:za duzo tribala i onetu, luzu troche

http://www.skysports.com/story/0,19528,11667_3636766,00.html

I takich newsów w przeciągu tygodnia pojawiło się trzy - w tym na oficjalce. Morgan ładnie napisał - zawodnik gra na siebie, nie dla klubu, a nazywany jest legendą. Też myślę, że jeśli real zaproponuje pieniążki, które nam odpowiadają albo (co lepsze) mniejsze pieniążki i jakiegoś fajnego zawodnika, to możemy sie zgodzić.

Kilka razy już poruszałem temat południowców i ich mentalności. Jeśli muszę to kolejny raz powtórzę, że potrzebujemy w składzie zawodników lojalnych i w przyszłości oddanych klubowi. Mniej Danielów Alvesów, więcej wysparzy...


- Skull - 02-06-2008 12:15

Morgan napisał(a):jeżeli Real będzie skłonny wyłożyć grube pieniądze w postaci około 100 mln funtów, bądź mniejszą kwotę + zawodnika(ów) to za bardzo nie ma co się rozwodzić tylko życzyć miłych wakacji w Madrycie.


KanT napisał(a):Też myślę, że jeśli real zaproponuje pieniążki, które nam odpowiadają albo (co lepsze) mniejsze pieniążki i jakiegoś fajnego zawodnika, to możemy sie zgodzić.

Dziwi mnie wasze podejscie do tego wszystkiego, Cris jest obecnie naszym najlepszym zawodnikiem, jest chyba nawet obecnie najlepzym piłkarzem globu,a wy chcecie tak łatwo sie go pozbyc? Jest związany z United kontraktem i trzeba wycisnąc z niego jeszcze troche,każdy wie że wkoncu odejdzie,ale póki co trzeba zrobic wszystko by go zatrzymac!
Jest bezcenny :!:


- Wojtek3 - 02-06-2008 12:19

Prawda jest taka, ze bez Ronaldo bedziemy zdrowo kulać, oj i to bardzo.


- Danny93 - 02-06-2008 12:51

Powtórzę raz jeszcze z niewolnika nie ma pracownika,jeśli będziemy trzymać Ronaldo na siłę to Portugalczyk jedynie popsuje atmosferę w drużynie.


KanT napisał(a):i i jakiegoś fajnego zawodnika, to możemy sie zgodzić

Kogo oni mogą nam zaproponować?Tylko i wyłącznie kolejnego rozkapryszonego południowca,ostatnio słyszałem o Robinho...


- KanT - 02-06-2008 13:02

Oddać Ruuda :lol:


Cytat:a wy chcecie tak łatwo sie go pozbyc?


Ale kto sie go chce pozbyć? Padło tylko stwierdzenie, że jeśli Ronaldo dalej będzie robił łaskę i unosił dupę ponad księżyc, powie że chce iść to niech idzie. Dla mnie niestety liczą się nie tylko umiejętności czysto piłkarskie zawodnika, a jego zachowanie i stosunek do klubu.

Cytat:Prawda jest taka, ze bez Ronaldo bedziemy zdrowo kulać, oj i to bardzo.

Nie mów hop. Za pieniądze zarobione jakiś zmiennik się znajdzie, jak to powiedział jeden z naszych kolegów: "nie ma ludzi niezastąpionych", a założę się że w razie odejścia, najpóźniej za dwa lata mielibyśmy kolejny geniusz piłkarski.


- Danny93 - 02-06-2008 13:17

KanT napisał(a):Za pieniądze zarobione jakiś zmiennik się znajdzie,

Np.Ashley Young.


KanT napisał(a):Dla mnie niestety liczą się nie tylko umiejętności czysto piłkarskie zawodnika, a jego zachowanie i stosunek do klubu.

To możemy sobie ręce podać :wink:


- Wojtek3 - 02-06-2008 13:19

KanT napisał(a):Nie mów hop. Za pieniądze zarobione jakiś zmiennik się znajdzie, jak to powiedział jeden z naszych kolegów: "nie ma ludzi niezastąpionych", a założę się że w razie odejścia, najpóźniej za dwa lata mielibyśmy kolejny geniusz piłkarski.

Skoncz juz pieprzyc dobra ? :lol:

Szkoda, ze w tym temacie konwersacje nawiazuje sie o Ronaldo wtedy, kiedy przychodzi okienko transferowe i zaczynaja sie spekulacje, Real szczeka o Ronaldo, jakis tribal pisze pierdoly i zaczyna sie. Ronaldo to, Ronaldo tamto. Moze o jego grze podykutujecie. Sa ciekawsze rzeczy.

Ronaldo na chwile OBECNA JEST NIEDOZASTAPIENIA, i po jego odejsciu na pewno wielu osobom ulży bo nie trawią Portugalczyka, mnie tez zirytowalo to co zrobil po tym sezonie. Jednak nie sadze by stalo sie faktem to, ze odejdzie.

Takze juz calm down. A Ty KanT zrob sobie drzemke albo ksiazke poczytaj na rozluznienie.


- KanT - 02-06-2008 13:25

Wojtek3 napisał(a):Skoncz juz pieprzyc dobra ? :lol:

Taaa, wiedziałem, że to napiszesz. Powinieneś sobie to w podpis wkleić :lol:

Niby dlaczego pieprze? Bo mam odmienne zdanie od Twojego? Bo uważam, że Ronaldo to nie król świata? To ty oczy przetrzyj i zobacz, że wszyscy w klubie mu dupe myją żeby tylko nie odszedł do hiszpanii.

Prosze Cie tez Wojtek, żebyś nie ignorował moich postów, dobra?

Wojtek3 napisał(a):jakis tribal pisze pierdoly

KanT napisał(a):http://www.skysports.com/story/0,19528,11667_3636766,00.html

I takich newsów w przeciągu tygodnia pojawiło się trzy - w tym na oficjalce.



- Wojtek3 - 02-06-2008 13:32

A co Ty myslisz, ze Sky Sports to wiarygodne źródło ? Na pewno wiarygodniejsze od tribala jednak pamietaj, ze 3 odemienne angielskie serwisy podaly wczoraj 3 rozne informacje takze nie ma w ogole o czym mowic, w tym uwzgledniajac wypowiedz jakiegos wujka czy brata czy chuj wie kogo jeszcze.

Dyskutujcie sobie na temat zachowania Ronaldo itp ale przesada jest wypisywanie juz jego nastepcow, Danny proponuje obejrzec kilka meczow Ashley'a Younga. Chlopak ma talent, w UNITED moglby byc zmiennikiem Ronaldo na ostatnie 15 min. To, ze sie znalazl w 11 sezonu o niczym nie swiadczy.

Powtarzam po raz kolejny, gazety pieprza, Ronaldo 3 ROK Z RZEDU mowi o lidze hiszpanskiej i to juz 2 sytuacja kiedy podejmuje decyzja wkurwiaja kibicow i jestem pewny ze zostanie.

Litosci juz ludzie, czemu tak busy nie bylo tu w czasie sezonu ? :roll: :roll:


- Danny93 - 02-06-2008 13:34

Wojtek3 napisał(a):Real szczeka o Ronaldo, jakis tribal pisze pierdoly i zaczyna sie.

Jaki tribal?sam Ronaldo w wywiadzie dla Sky Sports,powiedział że mocno zastanawia się nad swoją przyszłością i od tego zaczęła się ta cała dyskusja.


Wojtek3 napisał(a):Moze o jego grze podykutujecie. Sa ciekawsze rzeczy

Co mamy pisać o jego grze skoro sezon już dawno za nami?każdy wie że Ronaldo od dwóch lat gra wybornie,o tej porze roku zawsze dyskutuje się głównie na temat transferów,a ta cała saga związana z Crisem to w tej chwili temat tabu.


- KanT - 02-06-2008 13:37

Wojtek3 napisał(a):A co Ty myslisz, ze Sky Sports to wiarygodne źródło ?

Wojtek, ponownie proszę Cię żebyś czytał moje posty, a dopiero potem się wypowiadał...

KanT napisał(a):I takich newsów w przeciągu tygodnia pojawiło się trzy - w tym na oficjalce.

Nikt tez nie mówi, że Ronaldo odejdzie - bo ja np. uważam tak jak Ty, że odejdzie ale za dwa/trzy lata. Proponuje przeczytać wszystkie posty na tej stronie i poprzedniej.

Cytat:To, ze sie znalazl w 11 sezonu o niczym nie swiadczy.

No to właśnie o czymś świadczy 8) . Poza tym następcą Ronaldo nie musi być skrzydłowy. Wszystko zależy od taktyki i piłkarza, pod którego gra jest układana.


- Morgan - 02-06-2008 14:34

Wojtek, powtarzam się że nikt nie neguje wartości piłkarskiej Ronaldo, ale jak to mawia Ferguson, nobody is higher than Manchester United a mam wrażenie że Ronaldo bardzo chciałby być Wink Rzeczywiscie ciężko szukać piłkarza o choć zbliżonych umiejętnościach i kompletnosci, ale nie możemy dać sobie wejść na głowę bo to nie pierwszy raz takie rzeczy się dzieją więc samym wymysłem gazet to nie jest. Jeżeli Ronaldo chce zostać to przecież nikt go z klubu nie wyrzuca, ale żaden chyba piłkarz do tej pory nie miał takiego teatru co pół roku i powinien sie jednoznacznie określić. Jeżeli zechce odejść - nie ma powodu unosić się ambicją i pozwolić mu dogadać się z Realem - oczywiscie uprzednio wynegocjowując kosmiczne warunki do Królewkich Smile Ludzie niezastąpianych nie ma Smile

Dodam tylko że zawsze imponowała mi gra Ronaldo, nigdy jego haterem nie byłem, twardo stałem murem za gościem, ale naprawdę pewnych rzeczy po prostu nie przystoi.


- Wojtek3 - 02-06-2008 14:50

Ale w chuj historii jest wymyslonych, gazety specjalnie podgrzewaja atmosfere by tylko burdel zrobic, Real juz dawno oglosil sie, ze rezygnuje z jego uslug, oficjalnie. Fergie tez juz to ogłosił. Ronaldo tego jednoznacznie nie zrobil, ale 99 % znakow na niebie i faktow wskazuje na to, ze zostaje. Dlaczego takiego burdelu nie robiliscie latem 2006 ? Albo w zime 2007 ? Tylko teraz ? Bo juz to 3 raz kiedy powiedzial, ze marzy mu sie liga hiszpanska ? Wiemy to od 2004 roku. Za duzo tribali i onetu. Idzcie do ksiazek lepiej.


- Skull - 02-06-2008 14:52

Wszyscy macie racje odnosnie jego zachowania,ale po co sie burzycie ,wiadomo jak to jest z prasą, Ronaldo mówił jedynie że kiedys chce zagrac w Hiszpanii! a na konferencji po finale mówił że zostaje,ma ważny kontrakt i to go do czegos zobowiązuje,zresztą jestesmy obecni najlepszym klubem w Europie,więc jak można odejsc do teoretycznie słabszego teamu? :wink: Wyluzujcie troche ,bo ten udany sezon jest przede wszystkim zasługą Crisa i nawet jeśli nie wiąże przyszłosci z United to jakis szacunek mu sie należy.

Jesli na siłe chcecie sie czyms przejmowac to macie temat Evry ktoremu konczy sie kontrakt a chętnych jest nie mało :wink: