Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- KanT - 02-06-2008 17:30

Cytat:a na konferencji po finale mówił że zostaje

No właśnie w jednym wywiadzie powiedział tak, ale już w drugim inaczej. Poza tym mylicie pojęcia bo nikt nie powiedział, że w tym oknie odejdzie (bo o to sie wykłócacie) tylko, że jak ma sie tak zachowywać to niech idzie.

Koniec wątku, bo widzę, że niektórzy są oburzeni rozmowami na temat Cristiano Ronaldo w temacie Cristiano Ronaldo Smile


- Skull - 02-06-2008 18:52

KanT napisał(a):jak ma sie tak zachowywać to niech idzie.

Ale jak sie zachowuje? mówi tylko że chciałby kiedys spróbowac swoich sił w hiszpani, nie powiedzial ze juto ,za miesiac czy rok, tylko w "przyszłosci" ,Tevez tez ciągle mówi że chce kiedys ponownie grac w argentynie i co? nawet ostatnio dodal że tez chcialby posmakowac klimatu hiszpanskiego, wie tez ma sobie isc?


- Danny93 - 02-06-2008 19:54

Skull napisał(a):mówi tylko że chciałby kiedys spróbowac swoich sił w hiszpani, nie powiedzial ze juto ,za miesiac czy rok, tylko w "przyszłosci"

Ale ostatnio powiedział że podejmie ostateczną decyzję za jakieś 2,3 dni :wink: więc ja bym w tej chwili niczego nie był pewien.Zresztą nerwowe reakcje Fergusona też dają do myślenia.


- WoLaK - 02-06-2008 20:07

Skull napisał(a):Ale jak sie zachowuje? mówi tylko że chciałby kiedys spróbowac swoich sił w hiszpani, nie powiedzial ze juto ,za miesiac czy rok, tylko w "przyszłosci"
A na to do cholery jasnej,że wciąż mówi,że za dwa,trzy dni,tygodnie podejmie decyzję itd. itp. Jednym krótkim zdaniem "Panowie koniec gadania,zostaję w Manchesterze" zamknął by cała sprawę.Gdyby to on napisał oficjalne oświadczenie...

Skull napisał(a):Tevez tez ciągle mówi że chce kiedys ponownie grac w argentynie i co? nawet ostatnio dodal że tez chcialby posmakowac klimatu hiszpanskiego, wie tez ma sobie isc?
Tevez powiedział,że za 6 lat wróci do Argentyny i tam,w Boca zakończy swoją karierę.Tutaj nie widzę nic dziwnego.


- Danny93 - 02-06-2008 20:58

WoLaK napisał(a):Tevez powiedział,że za 6 lat wróci do Argentyny i tam,w Boca zakończy swoją karierę.Tutaj nie widzę nic dziwnego.

<a class="postlink" href="http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2043">http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2043</a>

Owszem Tevez tak mówił ale kilka miesięcy temu,jak widać ostatnio zmienił front.

Wygląda na to że oni(wiadomo kto) wszyscy są po jednych pieniądzach.


- Kuba_^^ - 02-06-2008 22:51

Mnie bawią już tylko te komentarze wszędzie, już frustraci się odezwali, którzy potępiają Ronaldo, już go tak nie kochają jak po niemal każdym meczu w Premiership gdzie strzelał ważne bramki, ale tak to już jest, jak się dostaję Neo, chello, czy tam netię na Komunię Św.

Mam nadzieję, że ta cała telenowela z Realem się wyjaśni jak najszybciej, oczywiście pozytywnie, czyli ma sobie zostać Diabłem ten Ronaldo (no chyba, że ktoś już jest sprzeciw :lol: ), nam to oszczędzi nieco nerwów i wszystko będzie wyjaśnione. Niemniej jednak na pewno ta sytuacja będzie się przewijała co pół roku, co okno transferowe. Dobrze, że zimą tylko miesiąc :roll:


- woyteq - 03-06-2008 04:34

kochac moge Giggsa,Keana,Mame czy Tatre pils.
Ronaldo jak za 10 lat bedzie w klubie to zasluzy na milosc.


- Maciek - 03-06-2008 06:56

A mnie tam z chello i neostradą na komunie bardziej kojarzą się ludzie, którzy między Cristiano Ronaldo a Manchesterem United stawiają znak równości
Kuba_^^ napisał(a):Niemniej jednak na pewno ta sytuacja będzie się przewijała co pół roku, co okno transferowe. Dobrze, że zimą tylko miesiąc
A przez kogo tak jest? :lol:


Ja również proponuje zakończyć tę gadkę, bo jak odejdzie to odejdzie, a jak nie to nie. Przesadą jest mówienie, że niech sobie idzie ot tak po prostu i przesadą jest mówienie, że jak Ronaldo odejdzie to będzie taka tragedia, że brak słów by ją opisać.
Jak odejdzie to chyba tylko z własnej woli, bo go z United nikt nie wyrzuca, a jak zostanie, to również z własnej woli


- Skull - 03-06-2008 13:23

Mnie ciekawi forma Ronaldo w przyszłym sezonie...
Ubiegły już może wydawac sie bardzo męczący ,graliśmy do konca na dużych obrotach ,Ronaldo dawał z siebie wszystko ,teraz jedzie na Euro i wątpie by Portugalia miala szybko pożegnac sie z rozgrywkami,są jednym z faworytów ,dalej mamy okres przygotowawczy i zaraz poźniej zaczynamy sezon od potyczki z Portsmouth(Tarcza Dobroczynnosci) ,jeszcze gdzies mi mecz o Suprpuchar umknął :roll:

Ronaldo musi dostac troche odpoczynku,bo moż to sie odbic na jego formie ,wydaje mi sie że w okresie pzygotowawczym Alex powienien dac Crisowi urlop :!:


- Tolo - 03-06-2008 14:44

wczoraj podczas treningu, Ron doznal kontuzji...ale chyba nie jest to powazna sprawa, gdyz tylko mial icepack na kostce prawej stopy i chodzil...podczas gdy kolejny zasrany angielski brukowiec wyskoczyl z artykulem, ze Cristiano przechodzi do Realu za 55 mln £


- Maciek - 03-06-2008 15:40

Skullu, ja przypuszczam, że Ronaldo jeśli będzie przemęczony, to z Portsmouth czy Zenitem zagra jakiś ogon, albo wcale (stawiam na to pierwsze), także o jego formę w sezonie jestem zupełnie spokojny.

Powiedzmy sobie szczerze, że to jest zawodowiec, na dodatek nie jest to Ronaldinho, Cristiano jest ambitny i myślę, że tydzień dłuższy urlop od zawodników nie biorących udziału w ME mu wystarczy w zupełności... jeśli pojawi się w klubie w okolicach 20-22 lipca to będzie ok, ale przeleżeć całego okresu przygotowawczego nie może.

Gorzej jeśli któremuś z diabłów zachce się na olimpiade i będzie to ktoś inny niż Dong.


- Danny93 - 03-06-2008 16:41

Maciek napisał(a):Gorzej jeśli któremuś z diabłów zachce się na olimpiade i będzie to ktoś inny niż Dong.

Park powiedział że chętnie by wspomógł swoich młodszych kolegów którzy pojadą na Igrzyska.Jednak Koreańczyk zaznaczył również że przed podjęciem ostatecznej decyzji będzie konsultował się z Sir Alexem a Szkot pewnie niechętnie zapatruje się na wyjazd swojego podopiecznego do Pekinu tym bardziej że pierwsze dwa mecze sezonu opuści Nani,który będzie musiał dokończyć karencję za czerwoną kartkę z meczu z West Hamem.


- Stojkovic - 04-06-2008 07:24

Wiem, że to dość mało wiarygodne źródło...ale jeśli jest w tym cień prawdy, to będziemy mieli chyba z nium kłopot.
Cytat:Cristiano Ronaldo zapowiedział odejście z Manchesteru United. Deklarację tą najlepszy piłkarz świata złożył swoim przyjaciołom w okresie przygotowawczym Portugalii przed Euro 2008.

Portugalski piłkarz oraz jego menedżer Jorge Mendes opracowują swoją taktykę odejścia Ronaldo z Old Trafford. Zawodnik uważa, że po wygraniu Ligi Mistrzów oraz Mistrzostwa Anglii przyszedł czas na spełnienie marzeń, a więc dołączenie do Realu Madryt.

"Jeżeli nie opuszczę Manchesteru United teraz, z pewnością uczynię to w ciągu roku" - powiedział Ronaldo.

TOM



- Skull - 04-06-2008 11:20

Przypomnialo mi sie coś, a konkretnie wypowiedz Ronaldo ze zostanie w United do póki Ferguson ,chwile później Alex udziela wywiadu i mówi że bedzie pracowal na Old Trafford jeszcze 3 lata ,czyżby to była odpowiedz dla Crisa? :lol:

Bez paniki panowie, Cris nie wygral jeszcze wszystkiego ,przed nami superpuchar i klubowe mistrzostwa świata, więc najweśniej pożegna sie z nami za rok :wink:


- Maciek - 04-06-2008 11:32

Bez sensu jest codzienne wrzucanie tego samego, napisanego tylko przez inną gazetą w celu prowadzenia identycznej dyskusji... Już od kilku stron trwa rozmowa na temat "co by było i co będzie gdyby" więc nie ma sensu podobnych nowinek tu wrzucać, poczekajmy na konkrety i wtedy pogadamy ewentualnie