Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Morgan - 04-06-2008 11:57

to fakt, ale rzeczywiscie Ronaldo mógłby uciąć całą sprawę krótkim oświadeczniem. Ale widocznie zamieszanie wokół jego osoby karmi jego ego. Psioczyć po nim nie będę, bo za wiele dla klubu zrobił ale legendą czy Wielkim Manchesteru United też go raczej nigdy nie nazwę, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Tak czy inaczej powiem Wam że sprawa Beckhama wyglądała identycznie, z każdym dniem nabierała rozpędu i jak się skończyła wszyscy wiedzą. Tutaj z tego miejsca oświadczam że moim skromnym zdaniem przyszły sezon zaczniemy bez Ronaldo.


- Maciek - 04-06-2008 12:00

To ty utnij sprawę krótkim oświadczeniem, iż nic nie łączy cię z Górnikiem Zabrze... No właśnie... nie wymagajmy od niego by kłamał, skoro chce grać w Realu


- Morgan - 04-06-2008 12:32

Nie chce żeby wypierał się czegokolwiek, mój chorzowski przyjacielu tylko żeby postawił sprawę po męsku Smile Czy MU coś dla niego znaczy, czy chce dalej tworzyć jego historię czy chce na każde gwizdnięcie Calderona być pipką i wodzić wszystkich za nosy. Bo robienie takiego teatrzyku w stylu "nie wiem gdzie zagram" albo "Decyzję ogłoszę za x dni" nikomu nie służy. A mimo wszystko trochę za krótki jest w uszach żeby sobie warunki stawiać.


- Wojtek3 - 04-06-2008 13:10

No to chyba Panu Ronaldo juz podziekujemy.


- Stojkovic - 04-06-2008 14:03

Maciek napisał(a):więc nie ma sensu podobnych nowinek tu wrzucać, poczekajmy na konkrety i wtedy pogadamy ewentualnie
Dla mnie jego wypowiedź w której mówi że conajwyżej rok u nas jeszcze pogra, to nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie jest to konkret.

Pozatym nie gdybamy, tylko analizujemy wydarzenia i newsy na jego temat.

link
To jest link do newsa na oficjalnej stronie MU, więc cos na rzeczy być musi. Dla mnie jeżeli nawet jest to plota z The Sun, to gdy się pojawia na oficjalnej, nabiera nieco innego wymaru i zaczynam to dosć dokładnie analizować.


- El'Toro - 04-06-2008 14:30

Sorry, jeżeli on nie chce u nas grać - łaski bez. Trudno, najlepszy obecnie zawodnik świata czy nie - nie może się zdecydować, odkłada decyzję, wszystkich denerwuje. Niech choć raz zachowa się po męsku i po prostu powie "Odchodzę z United! Sorry!" a nie "No nie wieeem... a może tak a może nie?". Dla mnie, w United nie ma miejsca dla ludzi zachowujących się jak on. Jeżeli Ronaldo zostanie - będzie dobrze. Jeżeli odejdzie - płakał za nim nie będę?

Ehh, gdzie podziali się piłkarze z charakterem Keana?


- Red - 04-06-2008 14:57

El'Toro napisał(a):Ehh, gdzie podziali się piłkarze z charakterem Keana?

albo chociaz majacy jaja, zeby powiedziec albo - Zostaje! raz i porzadnie a nie tak, ze po finale zostaje a za 2 dni nie wie

albo - Odchode!

W tej kwestii chyba nie ma zadnych kompromisow


- Tolo - 04-06-2008 15:02

ja juz nie wierze w to co pisza, w kazdej angielskiej gazecie to jest temat nr.1...i w jednej pisza, ze odchodzi w innej, ze zostaje...i to sie zaczelo jeszcze przed finalem LM...wiec ja sie wstrzymam jeszcze do momentu az Ron zabierze glos w tej sprawie


- Stojkovic - 04-06-2008 15:51

Tolo napisał(a):to sie zaczelo jeszcze przed finalem LM...wiec ja sie wstrzymam jeszcze do momentu az Ron zabierze glos w tej sprawie
No własnie chodzi o to, że zabrał głos w tej sprawie i powiedział, że nie pogra u nas dłużej jak jeszcze rok.


- Pejter - 04-06-2008 16:30

Stojko - nie pieprz. Gdzie zabrał? W The Sun? Jak oni go nawet na oczy nie widzieli pewnie, a tym bardziej jego "przyjaciół". W takim razie ja też podam się za jego przyjaciela i powiem im, że Ronaldo chce podpisać "dożywotni" kontrakt z United.

To, że dają newsa na manutd.com w rubryce "What the papers say" o niczym nie świadczy. Przecież tylko cytują prasę. Tam też piszą o tym, że ma do nas przejść Berbatov, Benzema i Huntelaar jednocześnie... Litości.

<a class="postlink" href="http://sport.setanta.com/en/Sport/News/Football/2008/06/04/Prem-Calderon-gives-up-on-Ronaldo/">http://sport.setanta.com/en/Sport/News/ ... n-Ronaldo/</a> - będziemy się licytować na linki? Za 5 minut pewnie pojawi się wypowiedź Calderona (tyle że na serwisie typu tribal), że jednak jest szansa ściągnięcia Crisa.


- Ciampel - 04-06-2008 16:56

Jak na razie transfer do Realu to cofanie się w rozwoju, więc miejmy nadzieję, że Ronaldo zechce polepszać swoje umiejętności, jak to niejednokrotnie już mówił Tongue


- Zashi - 04-06-2008 17:11

K****A Nie jestem zly o to, ze Ronaldo chce odejsc, bo to nie moja sprawa czy chce grac tu czy tam, czy gdzies tam. Niech ten debil postawi sprawe jasno: ZOSTAJE/ODCHODZE. A nie pier**** bez sensu. To jest najgorsze. Np. wielu managerów chciałby miec w swoim skladzie Rooney`a, ale jakos nikt nie sie kwapi ze złozeniem propozycji, bo wiadomo, ze nie odejdzie. Powiedział to raz i stanowczo. Jakos nie mam watpliwosc, ze on najchetniej zostałby do konca kariery. A taki CR7!? PIER****** południowiec....


- El'Toro - 04-06-2008 19:43

Pejter napisał(a):(tyle że na serwisie typu tribal)
Wiesz, na tribal footballu to już tyle pisali o tym jak to do nas miał przejść Sergio Ramos, Henry i inni piłkarze że szok. O czym to oni nie piszą ;d
@Up.
Zgadzam się, może trochę za ostro piszesz ale się zgadzam. Trzeba mieć swój honor, i zdecydować się.


- bela - 04-06-2008 19:58

Jak czytam niektóre posty to mi niedobrze ...

KTO wygrał dla nas ten sezon ? KOMU było poświęcone okolo 50 procent dopingu ? KTO przyciąga nowych ,,kibiców'' a co za tym idzie nowe pieniądze do klubu ? Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby klub chcial od tak sobie oddac Ronaldo do Realu. Ronaldo jest osobą denerwująca i nikt tego nie ukrywa , ale za to co zrobił dla nas należy mu się SZACUNEK ! A połowa z tutaj piszących już go z klubu wyrzuciła ...

A tak z drugiej strony to jakbyście Wy grali np w Realu a nadal byscie kochali UNITED to byscie nie chcieli spełnić swojego marzenia i zagrać w kochanym klubie ? Moze tak wlasnie jest z Ronaldo ..? Mam nadzieje bo jakby mial odejsc z takiego powodu nie mialbym do niego pretensji ale jakby odszedl za kasa ...


- Maciek - 04-06-2008 20:00

Tak bez cytatu ale będzie wiadomo o co chodzi...

Dla mnie to nie jest zaden konkret i jest to dla mnie kolejny zaczątek jałowej dyskusji o tym samym... nawet jeśli byłaby to wypowiedź Ronaldo, to przecież wypowiedź Ronaldo i konkret to oksymoron, a już szczególnie jeśli jest to wypowiedź dla słońca czy innego brukowca.


Jakby tak wziąć pod lupę wypowiedź Ronaldo od 2006 roku, to na ładną pipe wychodzi, mimo, że na boisku nie ma sobie równych...


Jednego jestem pewien - będzie tak, jak sobie zażyczy Ferguson Wink Jak nasz ALEX WIELKI zechce spierdolić mu karierę i wysłać do rezerw bądź Antwerpii, to tak zrobi, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ronaldo niestety nie wie co dla niego najlepsze, a niestety najlepiej dla niego byłoby u nas zostać jeszcze na dwa sezony.



Bela - jak ja bym grał w Realu i marzyłbym, kochałbym Manchester United, to bym nigdy nie wciskał kitu kibicom Realu, że zostanę tam do końca kariery, że jest tu super, że chce kontrakt dożywotni, że chce być kolejną wielką, największa siódemką itd.