Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Pejter - 05-06-2008 22:08

El'Toro napisał(a):No chyba że to wszystko okaże się bredniami a Ronaldo powie wprost - "Zostaję!".

To wszystko okaże się bredniami, ale Ronaldo nie powie tego wprost, więc masz problem :lol:

Przestańcie się licytować na linki do wypowiedzi z jakiejś brazylijskiej strony internetowej "Terra" czy wypowiedzi jego przyjaciół, chrzestnego i matki...


- Morgan - 05-06-2008 22:47

Pejter, rozumiem że Ty ciągle wierzysz, ba jesteś pewien, że Ronaldo u nas zostanie na dłużej niż najbliższe 2 miesiące ?

Tak (wierzę)


- Skull - 06-06-2008 01:20

Czym wiecej czytam tych postów tym bardziej jest mi do śmiechu :lol: :lol: Naprawde dajcie sobie już spokój,bo to wszystko brednie, kiedys prasa pisała że matka Crisa jest fanką Realu i chce by jak najszybciej ten gral w ich zespole ,a dzis czytam ze ona jest przekonana że on zostanie w United,ludzie :lol: Kilku z was troche juz ponioslo ,nie rozpaczac panowie, jak odejdzie to stracimy jedynie najlepszego zawodnika,ale jak to podkreslil Cantona ,United to wielki klub i bez Ronaldo nadal bedzie wielki! Osobiscie zadowolilby mnie Quaresma,Ribery albo Messi ,ale Alex zrobi to po swojemu. Co do calej sprawy to również wierze że zostanie,,, :lol:


- Wojtek - 06-06-2008 06:14

A całe to zamieszanie przez ten debilny real. Najlepszym wyjściem byłoby zrzucenie bomby na budynki tego klubu. Wtedy skończyłoby się wykupowanie najlepszych zawodników.


- Morgan - 06-06-2008 09:31

Podziwiam Cię Pejter, szanuje i lubie optymistów, bo na dobrą sprawę sam nim jestem Wink Ale w to że utrzymamy Ronaldo kiedy zjawi się Calderon z walizką kasy jakoś uwierzyć nie potrafie Wink Pożyjemy zobaczymy, moim skromnym zdaniem Ronaldo już postawił na spełnienie marzeń a nie na tworzenie historii naszego klubu. Ale to jest tylko moja osobista opinia Smile jak będzie - zobaczymy.

Skull błagam tylko nie Quaresma....


- Danny93 - 06-06-2008 11:11

Skull napisał(a):Quaresma,Ribery albo Messi

Skull napisał(a):Odnosnie napastnika to tak przewijają sie te nazwiska,a ja po cichu licze że Alex zrobi niespodzianke i zaklepie Aguero Twisted Evil

Skull jak czytam nazwiska jakie ty podajesz to po prostu :shock: chyba za dużo jakichś "Bravo Sportów"itp.w tej Irlandii macie.Co ty chcesz u nas drugi Real zrobić :?:


- Skull - 06-06-2008 11:15

Danny93 napisał(a):Skull jak czytam nazwiska jakie ty podajesz to po prostu :shock:Chyba za dużo jakichś "Bravo Sportów" itp.w tej Irlandii macie.Co ty chcesz drugi Real u nas zrobić

Czytaj ze zrozumieniem, a ten post wyżej uznam za żart.


- Anonim - 06-06-2008 11:52

A czym sie niby rózni Manchester United od Realu Madryt ,tak poza oskarzeniami o kase drogi Danny?


- Danny93 - 06-06-2008 12:55

Skull napisał(a):Czytaj ze zrozumieniem, a ten post wyżej uznam za żart.

Wiem że nie chcesz ich wszystkich na raz :wink: ,ale mimo wszystko:

Quaresma-jak już pisałem niepotrzebny nam kolejny Ronaldo.

Messi-to w ogóle transfer nierealny,po za tym po co wykładać niebotyczne pieniądze na piłkarza który może i ma nieziemski talent ale co chwilę jest kontuzjowany(skąd my to znamy?)

Ribery-no nad nim ewentualnie bym się zastanowił,Francuz to bez wątpienia bardzo dobry zawodnik,jeszcze w miarę młody a już dosyć doświadczony,i raczej nie chciałby odejść po dwóch dobrych sezonach.Pytanie tylko czy warto na niego wydawać aż tyle pieniędzy,a na pewno przynajmniej z 30 milinów funtów trzeba by było liczyć.

Ja już wielokrotnie powtarzałem że jeśli Ronaldo odejdzie to w jego miejsce widziałbym Ashleya Younga.

Jeśli chodzi o napastników to ostatnio w prasie często pojawia się nazwisko Roque Santa Cruza,myślę że to całkiem niezły pomysł,Peruwiańczyk już z niejednego pieca chleb jadł,jest wysoki i doświadczony a właśnie chyba takiego zawodnika szuka Fergie.Ponadto ma już za sobą 1 sezon w Premiership w którym wypadł bardzo dobrze więc problemów z adaptacją mieć nie powinien i byłby w miarę tani.

Kurde tak trochę nie temat się rozpisałem.


- Skull - 06-06-2008 13:18

Danny93 napisał(a):Kurde tak trochę nie temat się rozpisałem.

no własnie... i nawet Anonim sie odpowiedzi nie doczekal :roll:

Te 3 nazwiska to raczej sposób na ostudzenie w razie gdybysmy sie pozbyli ROnaldo,bo żeby załatac taką dziure trzeba niewątpliwie kogos z górnej półki, z Messim przesadzilem, ale Ribery jak najbardziej na miejscu.


- El'Toro - 06-06-2008 13:38

Ludzie, trochę zdrowego rozsądku.
Messi - za chiny do nas nie przejdzie. Za żadną kasę, z resztą Barca go nie puści
Ribery - po co Bayern miałby sprzedawać swoją największą gwiazdę? Trochę logiki.
David Silva - Valencia niby ma problemy finansowe, ale jestem prawie pewny że Silva nie chciałby u nas grać.
Aguero - młody, super utalentowany, napastnik. W dodatku bardzo niski, słabo główkuje. Nie dość że na 99% nie chciałby u nas grać, dostałby 20 innych ofert to jeszcze nie pasuje nam do stylu gry.

Nie obrażając United, ale czy wy nie widzicie że nie ma co się napalać na gwiazdy światowego futbolu? My to nie Real że każdy do nich leci z podkulonym ogonem. Jeżeli chcemy mieć zawodnika klasy Ronaldo musimy albo kupić kogoś z Wielkiej Brytanii (bo oni jeszcze chcą do nas przechodzić), albo sami stworzyć wielki talent z nieoszlifowanego diamentu (tak jak było z Ronaldo i jak mam nadzieję będzie z Nanim).
Reasumując - United, mimo swoich kibiców i prestiżu nie jest, i raczej nie będzie klubem o randze Barcelony czy Realu. Nie ma więc co liczyć na Messiego, bo to jest śmiech na sali. Albo ściągamy jakiegoś Brytyjczyka dobrego (lub gracza z średniaka ligi angielskiej, jak Tevez), albo kupujemy młode talenty (Nani, Anderson może Ramsey), albo tworszymy supergwiazdę z wychowanka. Przykro mi, ale prawda jest taka że ogromna większość piłkarzy gdyby miała do wyboru przejście do United a na przykład do Realu, Barcy, Interu itp wybrałaby ten drugi klub...

Pozdrawiam, i chcę tylko przypomnieć o duchu klubu. Bo to żaden sukces zrobić zlepek gwiazd z ogromną kasą. Sukcesem jest stworzenie klubu z graczy krajowych i wychowanków.


- Red - 06-06-2008 13:51

Skull sam dobrze wiesz, ze wszystkich tutaj denerwuje nawet nie sam fakt, ze Ronaldo moze odejsc a to, że nie ma odwagi zwołac jakiejs konferencji i jednoznacznie sie okreslic mowiac - TAK CHCE ODEJSC, albo CHCE ZOSTAC


- Danny93 - 06-06-2008 14:05

Skull napisał(a):i nawet Anonim sie odpowiedzi nie doczekal Rolling Eyes

No właśnie problem w tym że my coraz bardziej upodabniamy się do Realu,my zawsze mieliśmy w składzie zawodników z charakterem którzy zostawiali całe serce na boisku jak Keano czy Nobby Stilles,zawsze mieliśmy w składzie kliku chłopaków z miasta którzy od małego chodzili na Old Trafford i daliby się pokroić za United,jednym słowem ludzi z mentalnością prawdziwych Czerwonych Diabłów.

Wiem że aby osiągać sukcesy we współczesnej piłce,musimy również inwestować pieniądze w gwiazdy pokroju Ronaldo,ale wszystko to trzeba robić z umiarem bo w przeciwnym razie United utraci duszę,która i tak w części już została zabrana przez Glazera.


- Maro11 - 06-06-2008 15:31

za brak szacunku do klubu niech spierdala, albo i lepiej, niech pogra w rezerwach.

dla mnie jego zachowanie to zniewaga


- roo1410 - 06-06-2008 15:52

już nie moge słuchać o ty Ronaldo - przejdzie nie przejdzie - poczekajmy na oficjalną informacje, jakies piepszone brukowce gadają głupoty, fakt ronaldo chce przejsc do realu bo jego mamuska im "kibicuje" (chociarz mowi tez ze jest szczesliwy na OT <a class="postlink" href="http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=12172">http://www.manusite.pl/index.php?co=akt ... i&id=12172</a> )pewnie dlatego że grają tam najlepsi bo real pakuje kase w tych co już graja na bardzo dobrym poziomie a swoich wychowanków lub graczy młodych ale jeszcze mało znanych to nie umieją sobie "sprawić" w realu, ale i tak nic nie mogą w europie zdziałać !!! Najbardziej mnie rozśmieszyła informacja że Barca się włączyła o walkę o Ronaldo . Ha Ha Ha . skoro nie chce pozostac w United to przecierz nie przejdzie do naiwiększego wroga Realu ! jego matka to by chyba zawału dostała <a class="postlink" href="http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=12171">http://www.manusite.pl/index.php?co=akt ... i&id=12171</a>
naprawde nie wiem co mam o tym sądzić . Poprostu czekam na oficjalne rozstrzygnięcie ! ! !