Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Pejter - 23-06-2008 21:57

Morgan napisał(a):nieodbieranie telefonów od Ferga, odmówienie prośby Ferga o spotkanie

Nie mów mi, że w to wierzysz, bo gdyby tak zrobił to już teraz miałby podpisany kontrakt z Realem...

Nie wierzcie we wszystko w co pisze prasa. Jak Ronaldo zostanie (na co daję w chwili obecnej 40%) to nie mówię, że wszyscy, ale wielu będzie odszczekiwać swoje słowa. Trochę luzu i nie zachowujcie się jak 12-latkowie, podniecając się artykułami niewiadomego pochodzenia - matka mówi, że Ronaldo zostanie, brat i ojciec chrzestny, że odejdzie - no ludzie, litości i cierpliwości przede wszystkim. Mi nie przeszkadza to, że on robi szopkę wokół siebie - jest jaki jest, może ma braki z dzieciństwa i tego potrzebuje :lol:

Teraz sobie pojechał na wakacje, nie będzie udzielał wywiadów, a i tak przez tydzień zobaczymy kilkanaście jego "wypowiedzi" i niektórzy dalej będą go zjeżdżać.

Ciampel - a jeśli Real to dla niego klub taki jak dla ciebie United? Wyobraź sobie, że grasz w Realu, który odnosi takie sukcesy jak my w tym sezonie, ale kochasz Manchester, który wygrał sobie tylko ligę angielską, nie grając jakiegoś oszałamiającego futbolu. Jest okazja, żeby w szczytowej formie odejść do United. Co robisz? Więc gadanie, że przechodzenie do Realu jest głupotą jest swego rodzaju głupotą z twojej strony Tongue


- Ciampel - 23-06-2008 23:24

Pejter napisał(a):Nie wierzcie we wszystko w co pisze prasa.

Bujd jest wiele, ale o ile SkySports to źródło wiarygodne, mamy mały zarys całej sytuacji Wink Nie będę miał co odszczekiwać - po prostu sobie analizuję to zachowanie Ronaldo, przecież od tego forum jest. Sam jestem elastyczny i każdą jego decyzję przyjmę ze spokojem, ale do KURWY NÊDZY, ile można trzymać w niepewności nawet samego siebie, Cris? Tongue

Pejter napisał(a):Ciampel - a jeśli Real to dla niego klub taki jak dla ciebie United? Wyobraź sobie, że grasz w Realu, który odnosi takie sukcesy jak my w tym sezonie, ale kochasz Manchester, który wygrał sobie tylko ligę angielską, nie grając jakiegoś oszałamiającego futbolu. Jest okazja, żeby w szczytowej formie odejść do United. Co robisz? Więc gadanie, że przechodzenie do Realu jest głupotą jest swego rodzaju głupotą z twojej strony Razz

Dość już hipotez w tej sadze, oszczędź kolejnej Big Grin


- WoLaK - 23-06-2008 23:45

Ale Pejter nie rozumiesz jednej sprawy.My nie staramy się "narzucić" Ronaldo gdzie ma grać albo jaki klub jest klubem jego marzeń.Nam chodzi tylko i wyłącznie o jego zachowanie, które jest co najmniej nieprzyzwoite wobec nas,klubu,Fergusona itd.
A to że jest osobą, która lubi być tandetna jak Paris Hilton nie stanowi żadnego usprawiedliwienia.

Ja o tym pisałem i chyba Morgan i powtarzam to po raz ostatni.Gdyby się określił (idę do Realu,zostaję w MU) podziękował wszystkim za to co zawdzięcza United ( a zawdzięcza duuużo) nie byłoby żadnej sprawy, żadnych prasowych spekulacji i tego całego syfu.


- Morgan - 24-06-2008 00:01

Też mnie to dziwi że niektórzy czytają posty tak jak chcą czytać a nie tak jak one w rzeczywistości są napisane. Że niby co mamy odszczekiwać ? że Ronaldo kopie nas po żebrach ? ale to jest czysty fakt niezależny od tego czy odejdzie czy ostatecznie zostanie !


- Wojtek3 - 24-06-2008 00:04

Spoko, kazdy ma swoje zdanie, dobrze, ze nie mamy tego samego. A teraz pytanie, dlaczego po nim tak nie jezdziliscie i nie pisaliscie, ze kopie nas w zebra w 2006 roku po MS ?


- Morgan - 24-06-2008 07:31

Kto nie pisał ten nie pisał Wink


- Pejter - 24-06-2008 10:02

Wojtek, moderatorze! Czytaj posty, bo napisałem o tym chwilę wcześniej 8)

Morgan - nie napisałem, że wszyscy będą odszczekiwać. Do ciebie i kilku innych osób to się nie odnosiło.

Ciampel - z tym, że jest to bardzo prawdopodobna hipoteza, bo o tym się mówiło od dawna.

WoLaK napisał(a):Ale Pejter nie rozumiesz jednej sprawy.My nie staramy się "narzucić" Ronaldo gdzie ma grać albo jaki klub jest klubem jego marzeń.Nam chodzi tylko i wyłącznie o jego zachowanie, które jest co najmniej nieprzyzwoite wobec nas,klubu,Fergusona itd.

Nie wiem skąd wywnioskowałeś tego, że nie rozumiem Tongue
Mi po prostu chodzi o to, że niektórzy go tutaj (i nie tylko tutaj zresztą, nieważne) niesamowicie zjeżdżają za to, jakim jest człowiekiem, a jak będzie (oby) sypał dla nas bramkę za bramką to będą okrzyki, jaki to ten Ronaldo niesamowity i dobrze, że został, a to jest trochę nielogiczne, bo nie można tak do końca rozgraniczać "człowieka" i "piłkarza".

Mi osobiście nie przeszkadza aż tak bardzo jego zachowanie. Owszem, mógłby się określić, ale dla mnie zrobił to po finale LM, a jeśli zmieni decyzję to będzie gołosłowny. Niech sobie robi to całe zamieszanie - musi się coś dziać w okresie między sezonami Big Grin

WoLaK napisał(a):podziękował wszystkim za to co zawdzięcza United ( a zawdzięcza duuużo) nie byłoby żadnej sprawy, żadnych prasowych spekulacji i tego całego syfu.

Nawet jak odejdzie po tym zamieszaniu to i tak to zrobi.


- Ciampel - 24-06-2008 10:19

Pejter napisał(a):Nawet jak odejdzie po tym zamieszaniu to i tak to zrobi.

Ale stosunek kibiców do tego transferu po takich szopkach będzie z pewnością nieco inny.

Kod:
http://www.redcafe.net/f6/all-ronaldos-future-comments-speculation-204041/index270.html

Taki tasiemiec się zrobił Tongue


- Danny93 - 24-06-2008 11:29

Pejter napisał(a):sypał dla nas bramkę za bramką to będą okrzyki, jaki to ten Ronaldo niesamowity i dobrze, że został, a to jest trochę nielogiczne,

Jeśli Ronaldo zostanie i będzie dla nas sypał bramkę za bramką to będę się cieszył i będę go chwalił i napiszę że jest niesamowity itd.i w ogóle dobrze że został to chyba logiczne,przecież nie będę go ganił za dobrą grę i nie powiem szkoda że Ronaldo nie odszedł może byśmy dzisiaj nie wygrali,bez sensu, prawda? :wink:

Ale po prostu wkurza mnie to że Ronaldo zachowuje się jak te rozkapryszone gwiazdeczki pop,sam nie wie czego chce,widocznie podoba mu się to że gazety bez przerwy o nim piszą,przecież wystarczyła by jedna konferencja na której oficjalnie by powiedział w jakim klubie chce grać w przyszłym sezonie i po sprawie a tak to robi sobie jaja z nas kibiców i ja mam mieć do niego szacunek?nigdy w życiu :!: być może jeszcze wiele razy na tym forum napiszę że Cristiano Ronaldo jest genialny,że zawdzięczamy mu zwycięstwo itp.itd. ale nigdy nie napiszę że go uwielbiam,czy coś w tym stylu bo on nigdy nie będzie prawdziwym Czerwonym Diabłem,nigdy nie będę miał do niego nawet 0,01% tyle szacunku co do Fletchera czy O'Shea :!: o Giggsie,Scholesie czy Nevillu nawet nie wspominam.

Po za tym jeśli Ronaldo zna takie uczucie jak wdzięczność to powinien zostać w United,bo gdyby nie Ferguson i wiele innych osób związanych z Red Devils,które wspierały go w trudnych momentach a przecież i takie miał podczas swego dotychczasowego pobytu w Manchesterze to nigdy w życiu,nie byłby tam gdzie jest obecnie.


Ciampel napisał(a):Wielki piłkarz, mały człowiek

Idealna puenta.


- roo1410 - 24-06-2008 13:29

Danny93 napisał(a):robi sobie jaja z nas kibiców

nie robi se jaj tylko nie wie na czym stoi. Nie wie ile Real może wyłożyć kasy za niego i nie wie Czy Glazer go puści. Nie może zrobić konferencji bo jak powie na niej że chce do Realu a Man United go nie puści to będzie miał zjebaną opinię mimo że i tak już ma !

Danny93 napisał(a):nigdy nie będę miał do niego nawet 0,01% tyle szacunku co do Fletchera czy O'Shea Exclamation o Giggsie,Scholesie czy Nevillu nawet nie wspominam.

no to fakt. Ja też nie !!! Nawet nie ma o czym mówić.


- budyń7 - 26-06-2008 13:04

jeżeli Ronaldo jest głupi to odejdzie . Ale mam nadzieje że zostanie i strzeli jeszcze więcej bramek . A Real też nie chce płacić 100 mln więc raczej zostanie


- Skull - 27-06-2008 18:18

Uszy opadają :lol: Teraz jest przyklad dla wszystkich panikarzy ktorzy wierza we wszystko co pisze prasa,bo ostatnio pisali o szybkim kontrakcie z Realem,ze Cris nie chce juz widziec sie z Alexem,a teraz podali że Portugalczyk wraca do Manchesteru na trening.

Tak wiec dalej czekamy na oficjalne info.

Maciek napisał(a):Dobra Skull, opowiedz nam, co z tego niby wynika, że Ronaldo wraca na trening?

Źle mnie zrozumiales,chcialem tylko pokazac ze nie warto wierzyc prasie, bo teraz pisza co innego a zapewne nawet to jest po prostu kolejnym wymyslem The Sun :wink: i z niczego sie nie ciesze,ale jak chce tam isc o czym mowil od poczatku to niech idzie i juz :wink:


- Maciek - 28-06-2008 07:24

Dobra Skull, opowiedz nam, co z tego niby wynika, że Ronaldo wraca na trening?
Przypomnij także przypadki (z 10 przypadków) z ostatnich trzech lat, gdy zawodnicy nie stawiali się na trening w wielkim klubie ponieważ chcieli odejść

Ronaldo może nawet zagrać w pierwszych meczach United i nawet wtedy nie będzie można powiedzieć, że zostaje, a ty już się cieszysz, bo przyjedzie łaskawie na trening Smile


- Maro11 - 28-06-2008 16:01

Nie chce Ronaldo w MU, niech idzie do Realu, wielki piłkarz i debilny człowiek


- Skull - 16-07-2008 11:04

Na meczu z Aberdeen kibice wywiesili ponoc transparent o treści "Ronaldo niewolniku - PRECZ!" :twisted:
Jeśli on faktycznie przyznal racje Blatterowi to niech wypierdala jak najszybciej,brac gotówke i szukac kogos póki jest czas.