Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Pejter - 02-02-2007 19:23

Andre770 napisał(a):czasami strasznie drewniaczy i się chamii. Przez drewniaczenie mam na myśli to, że zawsze biega, stoi strzela, nawet się przewraca sztywnie. Zawsze jest sztywny! :lol: Mozna się z tego troche pośmiać.

Rozumiem, gdybyś tak powiedział o O'Shea czy Carricku, ale Ronaldo? Moim zdaniem, zdecydowanie przesadzasz. Ronaldo jest bardzo zwinny, robi 'stepovery' jak najęty, tak kręci nogami, że przeciwnik nie wie, gdzie jest piłka, więc w ogóle nie ma mowy o tym, żeby był sztywny. Pewnie masz słaba jakość obrazu podczas oglądania meczów z jego udziałem Big Grin

Co do jego występów na pozycji środkowego pomocnika: Uważam, że powinien zostać tam gdzie jest, bo dobrze się prezentuje, a poza tym i tak często schodzi do środka, stwarzając przewagę, więc to chyba dobre rozwiązanie, aby został na skrzydle.


- Valverde - 02-02-2007 21:03

Ronaldo w środku? :lol: Toż on w ogóle się nie cofa, a środkowy pomocnik musi wracać do defensywy. Ronaldo hasa sobie gdzie chce i jak chce - przynosi to efekty, więc po co coś kombinować.


- Andre770 - 02-02-2007 21:28

Valverde napisał(a):Toż on w ogóle się nie cofa, a środkowy pomocnik musi wracać do defensywy.

Lepiej bym tego nie podsumował. Masz racje. Ja go jeszcze przy własnym polu karnym nie widziałem :lol:


- Wojtek3 - 03-02-2007 08:23

David7 napisał(a):Mozna spróbować w jakimś mniej ważnym spotkaniu wystawić Go na środku ofensa i byśmy zobaczyli jak sobie radzi,to nie jest taki zły pomysł ale chyba Feruson tak nie zrobi

:lol:

Andre770 napisał(a):Ja go bardziej widze na napastniku niż ŚPO.
Moim zdaniem Ronaldo jest bardzo dobry technicznie jest bardzo szybki, ale czasami strasznie drewniaczy i się chamii. Przez drewniaczenie mam na myśli to, że zawsze biega, stoi strzela, nawet się przewraca sztywnie. Zawsze jest sztywny! Mozna się z tego troche pośmiać.

:lol:

Grzeho napisał(a):Nie sadze aby Cris mial zagrac na takiej pozycji.On jest raczej skrzydlowym , niz zawodnikiem operujacym w srodkowej strefie boiska.Mamy juz dosc dobry srodek, wiec po co pchac tam nastepnego zawodnika, przeciez nie zgramy chyba 3 srodkowymi pomocnikami

W ogole nie ma takiej opcji by zmieniac Ronaldo na środek, tym bardziej, że nie dręczą nas żadne kontuzje, a Ronaldo ze swojej pozycji strzelił juz 14 bramek. Ostatnio jako napastnik grał w meczu rep. Portugalii z Azerbejdżanem a w klubie ? Hmmm chyba jeszcze jako zawodnik Sportingu...

Andre770 napisał(a):Lepiej bym tego nie podsumował. Masz racje. Ja go jeszcze przy własnym polu karnym nie widziałem

:lol: To sie ogląda mecze UNITED, wtedy zobaczysz...

C.Ronaldo penalty vs. Watford 20 min ^ ^

[Obrazek: beztytuuyn7.png]

Ronaldo wczoraj zagrał bardzo dobry mecz po swojej nieobecności podczas meczu w FA Cup z Portsmouth. Najpierw pewnie i spokojnie wykorzystał karnego ( ahh ta technika ... ) a pod koniec meczu wspaniale aystował przy bramce Wayne'a Rooney'a. Takiego Ronaldo chcemy oglądać w każdym meczu. 14 bramka w sezonie i tylko jeden gol do Didier'a, mysle, że bedzie ciężko przegonić napastnika WKS, ale 14 to już i tak wspaniały wyczyn!

CR7!


- Andre770 - 03-02-2007 12:14

Mnie nie wiem jak was dziwi to, że SKRZYDŁOWY jest wiceliderem klasyfikacji strzelców w Premiership. Na ogół skrzydłowi powinni asystować. To jest jego bardzo dużu atut. Nie samo wiceliderstwo, ale fakt, że nie zawsze występuje w pierwszym składzie i jeszcze w tak silnej lidze jaką jest angielska. :roll:


- Pejter - 03-02-2007 12:21

Wojtek3 napisał(a):Ostatnio jako napastnik grał w meczu rep. Portugalii z Azerbejdżanem a w klubie ? Hmmm chyba jeszcze jako zawodnik Sportingu...

Mi się wydaje, że w poprzednim sezonie bodajże zaliczył chyba jeden mecz w MU jako napastnik, ale to był tylko epizod. Nie jestem pewien, w jakim meczu to było, ale pamiętam, że chyba grał. Co nie zmienia faktu, że Ronaldo tylko na skrzydle ma grać i nigdzie indziej. I tak schodzi do środka i do napadu, więc mamy z niego potrójne korzyści Tongue


- Guest - 06-02-2007 10:26

Ja osobiście jestem też za Crisem. To mój ulubiony zawodnik.
Jeśli odejdzie do Barcy to Manchester(mój ulubiony klub) będzie grał inaczej. Myśle, że straci troche speeda. Ale cieszmy sie z tego co mamy. Narazie gra dla nas i jedziemy po The Treble! :twisted: !


- Andre770 - 06-02-2007 16:55

Pejter napisał(a):Rozumiem, gdybyś tak powiedział o O'Shea czy Carricku, ale Ronaldo? Moim zdaniem, zdecydowanie przesadzasz. Ronaldo jest bardzo zwinny, robi 'stepovery' jak najęty, tak kręci nogami, że przeciwnik nie wie, gdzie jest piłka, więc w ogóle nie ma mowy o tym, żeby był sztywny.

Nie twierdze, że nie jest zwinny, bo jest. Chodzi mi o jego ciągłe bycie prawie wyprostowanym, bo ma ugiętą głowę. Najłatwiej to zauważyć jak biegnie. Normalnie zawodnicy podczas sprintu się pochylają do przodu, o on stoi prawie prosto.

Ja lubie słuchac komentatorów angielskich, gdy "Ronaldoł" jest przy pilce zawsze tak dowciapnie wymawiają jego nazwisko.


- Grzeho - 06-02-2007 22:00

Andre770 napisał(a):Normalnie zawodnicy podczas sprintu się pochylają do przodu, o on stoi prawie prosto.


A co w tym złego :?: Każdy biega jak mu wygodnie.Nie ważne w jaki sposób biega wazne jak szybko biega, a z szybkoscia Cris raczej problemow nie ma :wink:


- Andre770 - 07-02-2007 18:10

Grzeho napisał(a):
Andre770 napisał(a):Normalnie zawodnicy podczas sprintu się pochylają do przodu, o on stoi prawie prosto.


A co w tym złego :?: Każdy biega jak mu wygodnie.Nie ważne w jaki sposób biega wazne jak szybko biega, a z szybkoscia Cris raczej problemow nie ma :wink:

Nie pisałem, że coś w tym złego. Mam po prostu z niego z tego powodu śmiech.


- Ciampel - 11-02-2007 21:37

Znów zrobiło się głośno o rzekomym odejściu Ronaldo latem. Ponoć postawił ultimatum, że chce zarabiać 160 000 Ł tygodniowo, inaczej odchodzi. Choć na pewno to plota, przewijało ich się ostatnio tysiące. I tak ma kasy w bród. To nie zawodnik pokroju Becksa, który już praktycznie kończy karierę i jedyne, co mu pozostało, to zwiększenie sum na koncie. Póki co w bardziej wiarygodnych serwisach o Crisie cisza, a ja po cichu liczę, że w końcu zadeklaruje się być u nas "na dobre i na złe", niezależnie od pieniędzy, sukcesów itd. Wink


- Seki - 11-02-2007 21:55

Ciampel napisał(a):Choć na pewno to plota, przewijało ich się ostatnio tysiące.
No ja nie wiem czy to plotka może i tak ale dziś oglądałem BBC to nawet tam rozważano odejscie Cristiano i mówiono ze chłopak chce astromoniczną cene za pozostanie w klubie...

Ale chyba nikt nie osuzkuje sie ze Ronaldo zostanie na OT do końca swojej kariery :lol:


- Grzeho - 11-02-2007 22:23

Seki napisał(a):Ale chyba nikt nie osuzkuje sie ze Ronaldo zostanie na OT do końca swojej kariery


No niestety, ostatnio coraz czesciej, wydaje mi sie ze to niestety prawda.Mam nadzieje, ze Fergie jakos "ustawi" portugalczyka i ten bedzie gral dla United jak najdluzej.


- marcelo - 12-02-2007 17:50

No może do tego w koncu dojść, że Cris opuści United, bo juz teraz bije sie o niego cała czołówka światowego futbolu. Podobnie sytuacja może się mieć z Torresem, który może niebawem opuścić Atletico, ale Ronaldo ma jeden argument więcej do pozostania na Old Trafford- większe sukcesy, bo Atletico nie walczy co roku jak my o najwyzsze trofea, ale plasuje się gdzieś około szóstego miejsca w Premiera Divisionm, no a my zawsze w pierwszej trójce :wink:


- Andre770 - 12-02-2007 21:33

Ronaldo nie odejdzie. W jednym z wywiadów powiedział, że na OT jest mu bardzo dobrze.