Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- Grzeho - 12-02-2007 23:19

Andre770 napisał(a):Ronaldo nie odejdzie. W jednym z wywiadów powiedział, że na OT jest mu bardzo dobrze.


Z jednego wywiadu nie mozna wnioskowac, czy pilkarz zostanie w klubie czy nie.Tak samo w wielu wywiadach powiedzial, ze chcialby grac w Hiszpani i narazie nie gra, wiec nie wierz kazdej plocie :wink:


- Ciampel - 13-02-2007 08:57

Jak takiej twierdzącej odpowiedzi nie udzieli w wywiadzie przeprowadzonym przeze mnie, to nie uwierzę Wink Większość to jednak czysty wymysł dziennikarzy, którzy Ronaldo w życiu na oczy nie widzieli. Nie sądzę, że Cris co 10 minut zmienia zdanie w sprawie swojego ewentualnego odejścia/pozostania - chyba aż tak niestabilny w tym, co mówi, nie jest. Podpisze nowy kontrakt i całe głupie gadanie się skończy. Czekamy.


- Grzeho - 13-02-2007 10:28

Ciampel napisał(a):Nie sądzę, że Cris co 10 minut zmienia zdanie w sprawie swojego ewentualnego odejścia/pozostania - chyba aż tak niestabilny w tym, co mówi, nie jest.

Racja, Cris na pewno wie co chce zrobic, tylko prasa sie na niego uwziela i nie daje mu spokoju swoimi licznymi artykułami na jego temat.Te wszystkie "rewelacje" odnosnie Ronaldo wypuszczaja gazety pokroju "The Sun", wiec narazie nie ma sie czym przejmowac, chociaz chyba ostatnio nawet BBC cos powiedzialo na temat transferu Crisa.Oby to byly ploty, bo na dzien dzisiejszy nie wyobrazam sobie United bez Cristiano Ronaldo.


- Andre770 - 13-02-2007 17:49

Ja go sobie nie wyobrażam w Barcelonie, a tym bardziej w Realu. sAF będzie walczył o Ronaldo. Chce mu nawet pensje podwyższyć do 190k funtów tygodniowo.


C.Ronaldo i jego rzekome odejście - Kuba717 - 13-02-2007 21:42

Cenię Chrisa jako piłkarza, ale zaczynają mnie denerwować te pogłoski że ma odejść do realu czy barcy wg mnie to ludzie uważają go za kogos niezastapionego, ze od niego zaleza wszystkie sukcesy , powoli zaczynaja myslec tez kibice Manchester United, na sukcesy pracuje CAŁA DRUŻYNA nie tylko CR7, fakt jest obecnie w świetnej formie i SAF od niego zaczyna ustalanie składu, ale nie powinniśmy go na siłę zatrzymywac, takie jest moje zdanie. A wy co o tym sądzicie ?
Pozdro, Manchester United na zawsze Glory Man Utd !


- Stojkovic - 13-02-2007 22:20

Postawmy sobie teraz pewne pidsumowanie:
Cristiano Ronaldo jest jednym z najważniejszych i najlepszych graczy MU, za 16 mln Ł został kupiony ze Sportingu w 2003 roku. Rozwinął się w MU i przebił do 1 składu, jest podporą nasej pomocy.
Ma wielu fanów i sam stwierdza, ze chce zostać w MU. Podpisał kontrakt wazny do 2010 roku. Ustalona została kosmiczna cena za odstępne (50 mln co jest chyba niemożliwe do spełnienia przez jakikolwiek klub).
Przyjżyjmy się kandydatom:

Barcelona FC
- Frank Rijkaard stwierdził, że Ronaldo nie jest priorytetem (czyt. nie jest chętny na ten transfer).
- Barcelona ma mocną konkurencję na pozycję Crisa
- 50 mln to nawet jak na Barcę za dużo.

Wniosek: Ronaldo na 99% nie zagra w Barcelonie w roku 2007/2008.

Real Madryt:
- Grają słabo i nie mają raczej nic do zaoferowania Crisowi.
- Real przestał być potęgą już jakies 3 lata temu.
- 50 mln to napewno za ogromna kwota, jeśli myslimy o 1 transferze (beckham poszedł za 23 mln ).
- Jedyną niepokojącą sprawą jest to, że Cris coś wspomniał o Realu gdy jeszcze była śieża sprawa z czerwoną kartką dla Roo.

Wniosek: 89 % że Cris nie skusi się na grę dla kolosa na glinianych nogach.

Główny wniosek: Cris zostanie w MU, bo na dzień dzisiajszy żaden inny klub nie jest w stanie przekonac SAF-a a tymbardziej Glazerów do oddania Crisa. Jestem pewien, że jakąkolwiek ofertę SAF jest w stanie przebić.


- Andre770 - 14-02-2007 07:45

Stojkovic napisał(a):50 mln co jest chyba niemożliwe do spełnienia przez jakikolwiek klub
Tak ci się wydaje? Pare miesięcy temu Milan zastanawiał czy za
125 mln € nie kupić Ronaldinho.

Stojkovic napisał(a):Wniosek: Ronaldo na 99% nie zagra w Barcelonie w roku 2007/2008.

Wniosek: 89 % że Cris nie skusi się na grę dla kolosa na glinianych nogach.

Ronaldo nie jest taki głupi aby do Realu pędzić. Chyba, że chce się zmarnowac i kase łapać.


- Seki - 14-02-2007 10:31

Andre770 napisał(a):Ronaldo nie odejdzie. W jednym z wywiadów powiedział, że na OT jest mu bardzo dobrze.
A co miał powiedzieć że jest mu bardzo źle ? Wiadomo że jest mu dobrze ale on węszy gre w Primera Division.
Andre770 napisał(a):Chce mu nawet pensje podwyższyć do 190k funtów tygodniowo.
Skąd masz takie informacje ?
Andre770 napisał(a):Tak ci się wydaje? Pare miesięcy temu Milan zastanawiał czy za
125 mln € nie kupić Ronaldinho

A zapłącił ?


- Grzeho - 14-02-2007 10:32

Andre770 napisał(a):Tak ci się wydaje? Pare miesięcy temu Milan zastanawiał czy za
125 mln € nie kupić Ronaldinho.

Zastanawiac sie czy kupic, a kupic to dwie rozne rzczy.Tez sie czasami zastanawiam, czy nie kupic sobie auta, ale pieniedzy i tak na niego narazie nie mam :wink:


- Andre770 - 14-02-2007 16:25

Ale wtym wypadku raczej pieniądze były, bo nie było by spekulacji. Świat piłkarski nie jest od tego typu rzeczy by myśleć czy nie kupić kogoś za pieniądze których się nie ma.


- Pejter - 14-02-2007 18:06

Andre, widzę, że jeszcze mało się znasz na świecie mediów i wszystkich sztuczkach dziennikarzy, byle tylko podsycić atmosferę nad daną sprawą. Trochę obiektywizmu i nie wierz we wszystko, co czytasz o Cristiano. Pewne są jedyne informacje ze sprawdzonych źródeł, typu SkySports, BBC czy ManUtd.com.
Jednak nawet jeśli Ronaldo mówi, że chce zostać w MU to wcale nie musi mówić prawdy. Nie chcę przez to powiedzieć, że on akurat jest kłamcą, tylko że na świecie jest przecież wiele kłamstw i niedomówień.


- Wojtek3 - 14-02-2007 19:07

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że oprócz tego, że Ronaldo sam osobiście potwierdził, że zostje w MU, to do innych informacji nie ma odnośników jego wypowiedzi albo skomentowania, domniemania dziennikarzy tylko i wyłącznie, a na forum robi sie burdel czy odejdzie czy nie. Wyluzujcie troche.


- Zashi - 14-02-2007 19:24

Nie mozna wierzyc prasie. Jakbym te slowa uslyszal od samego Cristiano to moge uwierzyc ze odejdzie, ale....Jesli nie odszedl jak podobno mu rozili po tym jakoby przez niego Rooney na Mundialu dostal czerwona kartke to watpie czy odejdzie w takiej chwili gdy jest na fali. Moim zdaniem nie realny.


- ziomo - 17-02-2007 08:43

Ja uważam że Cristiano musi zostać.Jest on bardzo potrzebny drużynie.Strzela bramki w ważnym momencie.Jak na pomocnika jest bardzo bramkostrzelny.Ogólnie przydatny w składzie MU :!:


- man utd fan - 19-02-2007 10:13

Cristiano jest zbyt ważnym ogniwem żeby odejść jeszcze się zdziwimy jeśli zostanie królem strzelców ligi Angielskiej wierzmy w to :!: :!: