Redcafe.pl - Manchester United Forum
Cristiano Ronaldo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Cristiano Ronaldo (/showthread.php?tid=258)



- ziomo - 19-02-2007 12:25

Zgadzam się men utd fan.Cristiano jest dla nas ważny i SAF nie pozwoli żeby przeszedł do Realu lub Barcelony.

Ciampel -> Ludzie! Krew mnie zalewa, jak czytam te niektóre wypowiedzi! Takie "zgadzam się" lepiej zostawić dla siebie, bo naprawdę post nic nie wnosi do dyskusji, a licznik leci w górę. Bezwględnie usuwam następnym razem takie "ananaski".


- Stojkovic - 23-02-2007 22:17

Nie wiem, czy słyszeliscie, ale ponoć Cris tak się wkurzył po konieczności zejścia, ze kopnął z "laczka" w stojące poza boiskiem butelki z wodą i... narobił sobie kuku na stopce.
Potem jakiś mu tam założyli opatrunek i chyba nawet szynę...

Całe wydarzenie skomentuje krótko: Poprostu żenada, obciach i dziecinada. Myślałem, że Cris trochę wydoroślał, a tak naprawde co widać na tym przykładzie jest w nim nadal ten nadęty dzieciak.

Szkoda, bo dużo przez to traci i sam sobie robi wodę na młyn. Nawet Becks był spokojniejszy...


- hops1989 - 25-02-2007 01:34

Stojkovic napisał(a):Nie wiem, czy słyszeliscie, ale ponoć Cris tak się wkurzył po konieczności zejścia, ze kopnął z "laczka" w stojące poza boiskiem butelki z wodą i... narobił sobie kuku na stopce.
Potem jakiś mu tam założyli opatrunek i chyba nawet szynę...

Całe wydarzenie skomentuje krótko: Poprostu żenada, obciach i dziecinada. Myślałem, że Cris trochę wydoroślał, a tak naprawde co widać na tym przykładzie jest w nim nadal ten nadęty dzieciak.

Szkoda, bo dużo przez to traci i sam sobie robi wodę na młyn. Nawet Becks był spokojniejszy...

Nie przesadzaj według mnie Cristiano Ronaldo i tak już wydoroślał i ośmielę się powiedzieć, że dojrzał do naszej drużyny. Efekty tego chyba wszyscy widzimy. Widzimy jak się zmienił jego styl gry oraz ilość bramek jaką CR7 posiada na swoim koncie w tym sezonie.


- Wojtek3 - 25-02-2007 08:38

Stojko napisał(a):Nie wiem, czy słyszeliscie, ale ponoć Cris tak się wkurzył po konieczności zejścia, ze kopnął z "laczka" w stojące poza boiskiem butelki z wodą i... narobił sobie kuku na stopce.
Potem jakiś mu tam założyli opatrunek i chyba nawet szynę...

Kopnął krate z bidonami, i nic wielkiego mu sie nie stało, nie wiem po co tak gazety to wyolrzymiły.

Szynę ? A to ciekawe :lol:

Stojko napisał(a):Całe wydarzenie skomentuje krótko: Poprostu żenada, obciach i dziecinada. Myślałem, że Cris trochę wydoroślał, a tak naprawde co widać na tym przykładzie jest w nim nadal ten nadęty dzieciak.

Przesada, nic mu sie nie stało, a każdy ma chwile słabości :lol:


- Stojkovic - 25-02-2007 23:08

Fakt faktem, że nie zachowywał się jak przystało na faceta...
Ważne, że zagrał z Fullham, bo strzelił bramkę na wagę 3 punktów.
Napewno nie jest tym samym maminsynkiem co 2 latea temu, podaje wiecej i lepiej gra ogólnie.


- marcelo - 26-02-2007 13:23

No cóż, bez względu jak się zachował po zejściu z boiska w meczu z Reading, należą się mu szczere gratulacje za bardzo ładną bramkę z Fulham. Naprawdę bramka klasowa i tylko więcej takich. Moga być takie w każdym meczu, bo Cris musi zdobywac dużo bramek, jeśli zamierza zostać królem strzelców. Jak na razie traci do Drogby jedną bramke. Ale wszystko jest do odrobienia Smile


- David7 - 26-02-2007 14:53

O zachowaniu Crisa nie będe mówił, ważne jest to że dzieki niemu zdobylismy 3 punkty z Fulham. Cris wydoroślał w Manchesterze ale ciągle mu czegos brakuję. Pozatym Ronaldo walczy o korone króla strzelców ale musi jeszcze trochę sie napocić zeby ją zdobyć. Trzymam kciuki. :wink:


- Seki - 26-02-2007 19:56

Stojkovic napisał(a):Fakt faktem, że nie zachowywał się jak przystało na faceta...
Ważne, że zagrał z Fullham, bo strzelił bramkę na wagę 3 punktów.
Napewno nie jest tym samym maminsynkiem co 2 latea temu, podaje wiecej i lepiej gra ogólnie.

Dokładnie tak jak mówi Stojko, Ronaldo przewaznie nie zachowuje sie jak prawdziwy facet a raczej laluś lub dzieciak, co nie zmienia faktu że w tym sezonie jest jesnym z najlepszych piłkarzy United dla mnie bok Scholesa i Vidica Wink


- Ciampel - 08-03-2007 20:29

Chyba już każdy sędzia w Europie myśli, że upadek Ronaldo w polu karnym jest zawsze teatralny. A wczoraj IMO należała się nam jedenastka, bo obrońca zahaczył Crisa. Arbiter w dodatku stał na rzut beretem od całego zajścia i jeszcze dał naszemu kartonik. Jakaś alergia na jego "blefowanie"? Choć nie da się ukryć, że wywrotki Ronaldo wyglądają czasem sztucznie - nawet, gdy kosa jest ewidentna. Więcej naturalności! Wink


- Gracek_11 - 08-03-2007 20:34

Opinie były, są i będą podzielone na temat tej sytuacji. IMO karnego nie było, a Ronaldo nurkował.

Cytat:Jakaś alergia na jego "blefowanie"?

Myślę, że nie, ale nie ma co ukrywać, że postrzegany jest przez wielu piłkarzy i arbitrów jako nurek, a gdy zbliża się w okolice pola karnego to sędziowie zamiast nazwiska Ronaldo czytają chyba "diver" :lol:


- Kuba_^^ - 08-03-2007 22:45

Ma ktoś może jakiś link do tej sytuacji, bo nie mogę nic takowego znaleźć, jeżeli jakiś skrót z meczu znalazłem, to nie ma pokazanej tej sytuacji ? Chętnie bym podzielił się opinią, czy był faul, czy też go nie było Tongue


- gollaz - 08-03-2007 23:32

<a class="postlink" href="http://youtube.com/watch?v=E5OOsDq5Y9w">http://youtube.com/watch?v=E5OOsDq5Y9w</a>

Jak dla mnie karny


- Futbolowa - 09-03-2007 00:17

Rzeczywiście wyglądało to bardzo teatralnie i nie dziwię się sędziemu, że dał mu żółtko za symulkę, bo w pierwszej chwili też odniosłam takie wrażenie. Arbiter ma ułamki sekund na podjęcie decyzji - pamiętajmy o tym. Jak bardziej przyglądam się moim niedowidzącym okiem tym powtórkom, mam wrażenie, że jednak Cris został podcięty...
Jednak jak było wiedzą sami zawodnicy, a nam nigdy nie będzie dane się dowiedzieć Wink Wink


- Wojtek3 - 09-03-2007 07:58

Ciampel napisał(a):Chyba już każdy sędzia w Europie myśli, że upadek Ronaldo w polu karnym jest zawsze teatralny. A wczoraj IMO należała się nam jedenastka, bo obrońca zahaczył Crisa. Arbiter w dodatku stał na rzut beretem od całego zajścia i jeszcze dał naszemu kartonik. Jakaś alergia na jego "blefowanie"? Choć nie da się ukryć, że wywrotki Ronaldo wyglądają czasem sztucznie - nawet, gdy kosa jest ewidentna. Więcej naturalności! Wink

Karnego nie było. Ronaldo został dosłownie ' dotknięty ' no a teatralny upadek zrobił swoje. Tego sie dyktuje.


- Kuba_^^ - 09-03-2007 16:00

Może gdyby Cris przewróciłby się jakoś inaczej to może zobaczylibyśmy rzut karny. Trudno stwierdzić, czy rzeczywiście faul był, jestem zdania, że był lekki kontakt, ale nie aż taki, żeby od razu Ronaldo tak się przewrócił. Zresztą każdy ma swoje zdanie Smile