Redcafe.pl - Manchester United Forum
Młode Diabły - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Młode Diabły (/showthread.php?tid=270)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Młode Diabły - Red - 27-04-2006 14:57

Żeby nie zakładać masy tematów proponuję tutaj rozmawiać o młodych diabełkach

Nasza druzyna rezerw (chyba sie nie myle) jest bardzo bliska zdobycia mistrzostwa, no ale przeciez my slyniemy ze swietnej szkolki. Myślę, że w przyszłym sezonie Sir Alex powinien zaczac wprowdzac do składu Rossi'ego i Pique, przeciez dla Rossiego liga rezerw jest chyba za łatwa Smile


- Skull - 27-04-2006 15:05

Cytat:Nasza druzyna rezerw (chyba sie nie myle) jest bardzo bliska zdobycia mistrzostwa.

Juz zdobyli Senior Cup po ostatnim zwyciestwie 3:2 nad Oldham 8) Gole strzelali: Rossi i Frazier Campbell ktory jest ostatnio w niezlej formie.

Cytat:Sir Alex powinien zaczac wprowdzac do składu Rossi'ego i Pique

Neumayr tez jest dobry,do tego Jones wroci z NEC :roll:


- qrant - 28-04-2006 15:07

No tak nasza szkółka obok ośrodka Ajaxu to chyba najlepsza tego typu instytucja.Pod względem organizacyjnym jest świetnie co przynosi nam niewymierne zyski pod postacią niewyczerpalnej kopalni talentów.

Wyszli z niej piłkarze o takich naziskach jak : Scholes,Giggs czy G. Neville i to jest dla niej najlepszą rekomendacją.

Dziś kolejne pokolenie młodych diabłów , którzy albo jak Rossi czy Pique szkolili się tam już w trochę starszym wieku dzięki sprawnemu oku Sir Alexa i jego scautów albo jak Sylvan Ebanks-Blake czy Phillip Bardsley , którzy poznawali tam piłkarskie rzemiosło opuścili już mury akademi i przygotowują się do ciężkiej walki o wywalczenie miejsca w pierwszym składzi drużyny z OT.


- Roberto - 28-04-2006 21:21

ja jestem ciekaw Bena Fostera...czy uda mu sie wbić do podst. jedenastki zamiast Edwina czy tez Fergie poszuka kogoś z zewnątrz...


- Red - 28-04-2006 21:57

Roberto napisał(a):ja jestem ciekaw bena fostera

Hmmmm moim zdaniem to po prostu byl taki sobie... zakup ;P wątpie żeby Foster przebił się do I jedenastki diabełków, klub taki jak Manchester United potrzebuje raczej bramkarza z prawdziwego zdarzenia, nie moze ryzykowac utraty bramek przez głupie błędy niedoświadczonego golkipera, no chyba ze Ben bedzie sie wybitnie spisywal na wypozyczeniu, nie bedzie popełniał głupich błędów, będzie pewnym punktem drużyny - wtedy ewentualnie można zastanowaić się nad wprowadzeniem go do pierwszej drużyny, chociaż według mnie ten transfer nie był zbyt udany - mamy przecież Tima Howarda i młodego Luka Steele, którzy także powinni dostawać szanse gry w pierwszym zespole (moze nie w ważnych meczach, ale w Carling Cup czy w imprezach podobnego pokroju)


- nervix - 29-04-2006 07:50

Red napisał(a):
Roberto napisał(a):ja jestem ciekaw bena fostera

Hmmmm moim zdaniem to po prostu byl taki sobie... zakup ;P wątpie żeby Foster przebił się do I jedenastki diabełków, klub taki jak Manchester United potrzebuje raczej bramkarza z prawdziwego zdarzenia, nie moze ryzykowac utraty bramek przez głupie błędy niedoświadczonego golkipera, no chyba ze Ben bedzie sie wybitnie spisywal na wypozyczeniu, nie bedzie popełniał głupich błędów, będzie pewnym punktem drużyny - wtedy ewentualnie można zastanowaić się nad wprowadzeniem go do pierwszej drużyny, chociaż według mnie ten transfer nie był zbyt udany

Mnie sie tez tak wydaje i byla to po prostu strata pieniedzy (Ł2,5!), ale przeciez Queiroz tak jak i Ferguson zapewniali, ze jest to wielki talent, ktorego nie mozna przgapic... Coz, poczekamy az wroci i zagra w jakims meczu i chyba dopiero wtedy bedziemy mogli go oceniac :wink:


- Seki - 29-04-2006 09:40

Osobiście bardzo cieszy mnie postawa młodzików z Old Trafford, bo w kolejnym sezonie udowadniają jaką siłą dysponujemy mamy juz podówujną korone a trener Rene Meulensteen jest przekonany iż zdobędziemy również trzeci tytuł, warto dodać że w poprzednich rozgrywkach zdobyliśmy aż 4 tytuly, ale aż 17 piłkatzy po sezonie zostało wypożyczonych! Smile


- Fred The Red - 05-05-2006 14:11

Możemy być po raz kolejny dumni z naszej mlodziezy.Wczoraj po pokonaniu Tottenham 2-0 (Pique i Solskjaer) zdobyliśmy THE TREBLE :!: :!: :!: Fantastyczne osiągnięcie nawiązujące do sezonu 98/99 Wink może na mniejszą skale ale jest !

- Mistrzostwa Angli
- Manchester Senior Cup
- Mistrzostwo Północnej Ligi Rezerw

Optymistycznie na przyszłośc to patrzymy już od jakiegoś czasu. Nasza młodzież prezentuje się bardzo dobrze. Liczne wypożyczenia na pewno służą im w nabyciu doświadczenia i ogrania. Fergie powinien dawać wiecej szans Rossi'emu ,Pique, Blake czy innym ale sezon jest tak cioezki ,ze nawet nei ma okazji. Obiecywał ,ze na koniec sezonu młodziez sobie pogra a tu niestety nic bo musimy walczyć o II miejsce w lidze :roll:


- Valverde - 05-06-2006 17:54

Kod:
Niemiecki klub- MSV Duisburg pozyskał kapitana zespołu rezerw Manchesteru United- Markusa Neumayra. Jak donosi angielska prasa, w angielskim środowisku piłkarskim panuje ździewienie, że Czerwone Diabły pozwoliły odejść 20-latkowi po dobrym sezonie i obecujących występach w drugiej drużynie United.

Przed przyjściem na Old Trafford, Niemiec grał w Eintrachcie Frankfurt. Wiązano z nim wielkie nadzieje, wielu znawców footballu porównywało go do Davida Beckhama. Jak widać, gra poza granicami ojczyzny mu nie służy a sztag szkoleniowy Man Utd, nie poznał się utalentowanym Niemcu.

Człowiek odpowiedzialny za poszukiwanie młodych talentów w Duisburgu - Dieter Mertens powiedział: - "Neumayr jest bardzo dobrym i wszechstronnym zawodnikiem. Może grać zarówno w środku pomocy, jak i na prawej flance. Jestem fanem jego talentu".
Nie rozumiem, czemu zrezygnowano z Markusa. Życzę mu jak najlepiej, niech się rozwinie w Duisburgu Smile


- Zashi - 05-06-2006 18:01

nervix napisał(a):
Red napisał(a):
Roberto napisał(a):ja jestem ciekaw bena fostera

Hmmmm moim zdaniem to po prostu byl taki sobie... zakup ;P wątpie żeby Foster przebił się do I jedenastki diabełków, klub taki jak Manchester United potrzebuje raczej bramkarza z prawdziwego zdarzenia, nie moze ryzykowac utraty bramek przez głupie błędy niedoświadczonego golkipera, no chyba ze Ben bedzie sie wybitnie spisywal na wypozyczeniu, nie bedzie popełniał głupich błędów, będzie pewnym punktem drużyny - wtedy ewentualnie można zastanowaić się nad wprowadzeniem go do pierwszej drużyny, chociaż według mnie ten transfer nie był zbyt udany


Mnie sie tez tak wydaje i byla to po prostu strata pieniedzy (Ł2,5!), ale przeciez Queiroz tak jak i Ferguson zapewniali, ze jest to wielki talent, ktorego nie mozna przgapic... Coz, poczekamy az wroci i zagra w jakims meczu i chyba dopiero wtedy bedziemy mogli go oceniac :wink:

Wiesz, mowi sie ze diamenty sa duza warte, ale oszlifowane, wiec ze ma talent to nic z tego, trzeba miec to cos, nie tylko talent...


- Skull - 05-06-2006 23:23

Valverde napisał(a):Nie rozumiem, czemu zrezygnowano z Markusa.

Slyszales o tym ze Terry,Trezeguet,Henry tez mieli wiele wspolnego z nami gdy byli młodziencami?
Jeden z nich nawet trenowal z nami,ale ostatecznie zrezygnowali z niego,teraz żałują - z Niemcem może byc tak samo.


- David7 - 06-06-2006 09:53

Szkoda mi kapitana naszych rezerw bo to młody utalentowany zawodnik a teraz odszedł do Duisburga.
jestem bardzo zainteresowany jak sobie tam poradzi naprawde życze mu wszystkkiego dobrego bo był świetny i grał u nas dobrze!!!


- Zashi - 06-06-2006 15:02

Ja moje myslenia o przyszlosci opieram narazie tylko na młodym włochu: Guisseppe Rossi`m...Takich zawodnikow nam potrzeba, walecznym i kreatywnych!!


- David7 - 07-06-2006 13:04

Zashi napisał(a):Ja moje myslenia o przyszlosci opieram narazie tylko na młodym włochu: Guisseppe Rossi`m...Takich zawodnikow nam potrzeba, walecznym i kreatywnych!!


Zapomniałeś :?: chyba o Pique który też jest bardzo kreatywny i gra świetnie w obronie to tez jest przyszłość Manchesteru.Napewno będziemy mieli z niego pożytek i to nie zły :twisted:


- Skull - 08-06-2006 16:40

To Prawda! Z Pique tez bedziemy mieli wiele pożytku w przyszlosci! Ponoc Real Saragossa chce go wypożyczyc! Uważam ze to byłoby dobre posuniecie z naszej strony (Jesli sie zgodza oczywiscie) nabierze doswiadczenia i wróci.