Redcafe.pl - Manchester United Forum
Patrice Evra - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Patrice Evra (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Re: Patrice Evra - Foster - 18-12-2011 14:57

Fryers - może i dopiero młodzian wchodzący do zespołu, jednak na chwile obecne prezentuje się o klasę lepiej niż Evra. Prawda jest taka, że w chwili obecnej każdy lewy obrońca z zespołów PL jest lepiej dysponowany niż Pat.
Uwielbiam Francuza za całokształt, jednak z tak gównianą formą to wyjazd do rezerw, nie ma zmiłuj się.


Re: Patrice Evra - RedLucas - 18-12-2011 15:01

Ezekiel Fryers. Gorzej na pewno nie zagra.


Re: Patrice Evra - Adis - 11-02-2012 16:17

[Obrazek: iCn6MOjdeRcSr.gif]
<hahaha>


Re: Patrice Evra - paolo - 11-02-2012 18:10

[Obrazek: ihQW3lvkIebDk.gif]

Niech ma Suarez za swoje. Brawo Patrice!


Re: Patrice Evra - panopticum - 11-02-2012 18:53

De Gea jak go szarpnął. :-D


Re: Patrice Evra - mat.ka - 11-02-2012 19:02

Cichym bohaterem gifa jest moim zdaniem Rio. Zawsze marzyłem, żeby na takim luzie i z taką stylówą kiwać frajerów.


Re: Patrice Evra - Peneros - 11-02-2012 19:40

Jeden komentarz do De Gea i Ferdinanda..

Because We are United !


Re: Patrice Evra - Jaroldz - 11-02-2012 19:41

Świetnie się zachował Rio. Kiedy tylko zobaczył, że Suarez nie chce zakopać toporu wojennego, nie podając ręki Evrze, to on nie poda jej Suarezowi.

Cytat:"Po tym co zobaczyłem, bez żadnych skrupułów zadecydowałem, że nie podam mu ręki. Jeśli nie dostajesz ostatecznie dużo szacunku, na jaki zasługujesz w danej sytuacji, i nie przyznajesz się do popełniania błędu, to cóż, ja tracę cały mój szacunek do tej osoby."- powiedział Rio Ferdinand.



Re: Patrice Evra - Lukas - 11-02-2012 19:51

Brawa dla Rio za reakcję. A do Suareza pasuje mi jedno określenie: cock.


Re: Patrice Evra - Hubson - 11-02-2012 21:27

W sumie to nie De Gea tylko Evra szarpnął rękę suareza dlatego to tak wygląda, że De Gea coś tam robił. A później Reina klepnął Pata na powitanie w miejsce gdzie jest herb Wink
Ale Rio idealnie się zachował ;p


Re: Patrice Evra - RedLucas - 12-02-2012 14:18

Gdybym nie był kibicem United, bym powiedział, że Evra na koniec zachował się trochę szczeniacko, no ale, że jestem to go kocham Wink


Re: Patrice Evra - mat.ka - 12-02-2012 17:32

Lukas napisał(a):Brawa dla Rio za reakcję. A do Suareza pasuje mi jedno określenie: cock.
sucker.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nOrxhvAVVRw[/youtube]


Re: Patrice Evra - Kosma - 13-02-2012 13:47

Cytat:Mnie, już nie jako fana United, ale po prostu kibica piłkarskiego cieszy, że gdzieś jeszcze w głowach piłkarzy równo z końcowym gwizdkiem nie włącza się zielona lampka z napisem fajrant połączona z systemem blokującym ich emocje i wiodącym najkrótszą drogą do szatni. Dobrze, iż któryś z nich poczuł więź z ludźmi dla niego przychodzącymi na mecz na tyle dużą, iż zdobył się na coś więcej niż pomachanie ręką i uśmiech.

Link


Re: Patrice Evra - RedLucas - 17-05-2012 20:40

Cytat:Patrice Evra przyznał, że zakończony sezon był dla niego najcięższą próbą w karierze. W październiku francuski obrońca stracił brata, a przez większość sezonu był na ustach wszystkich, po tym jak oskarżył Luisa Suareza o rasistowskie zachowanie. W rewanżowym spotkaniu Urugwajczyk nie uścisnął Evrze dłoni i kapitan "Czerwonych Diabłów" nie ukrywa, że trudno było mu powstrzymać emocje.

- To była trudna sytuacja. Wielu uważa, że celebrowałem tak zwycięstwo z Liverpoolem ze względu na konflikt z Suarezem, ale chodziło tu o coś więcej. Chciałem podziękować za to moim parnterom. Wiem, że każdy pracował na trzy punkty dla Manchesteru United, ale dla mnie to znaczyło więcej.

- Ten mecz był najbardziej stresujący w mojej karierze, a wszystko za sprawą uścisku dłoni. Miałem dylemat jak się zachować. Wiele osób nie próbowałoby podać mu ręki. Ja spróbowałem i odmówił. Nie wiedziałem co się dzieje - przyznał Francuz. - Widzieliście moje zderzenie z Rio Ferdinandem? Gdyby w jego miejscu był Suarez pewnie dostałbym czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

Zaledwie tydzień po incydencie na Anfield Road Evra dowiedział się o śmierci starszego brata. - To co mnie w tym roku spotkało w życiu osobistym było naprawdę ciężką próbą. Wiem, że ludzie będą uważać, że mówię tak, tylko dlatego, ze przegraliśmy tytuł, ale prawdą jest, że to był mój najtrudniejszy sezon w Manchesterze United.

- Przed meczem z Manchesterem City w październiku mój ojciec zadzwonił i przekazał mi, że mój 42-letni brat zmarł. Nie ma nic trudniejszego, niż dowiedzieć się o tym przed ważnym spotkaniem. Jeśli dodać do tego aferę z Suarezem, jestem z siebie dumny. W tym roku byłem silniejszy psychicznie niż kiedykolwiek wcześniej. Niesamowite, że udało mi się dalej robić swoje i grać w każdym meczu.

- Wiem, że takich słów nie powinien wypowiadać piłkarz Manchesteru United po przegranym mistrzostwie. Wygląda to, jakbym szukał wymówki. Ale taka jest prawda - przekonuje obrońca. - Nie chcę nikogo okłamywać. Ten rok był naprawdę długi.

Wszyscy, w tym ja, chyba nieco zapomnieli o tym, co spotkało Pata w tym roku. Argumenty z Suarezem śmieszne, ale już te z bratem nie. W sumie zapomniałem o tym, bo Francuz nie robił z tego jakiegoś teatrzyku. Każdy inny zawodnik wówczas dostałby czas, żeby odpocząć, poukładać sobie wszystko w głowie. I mimo, że podejrzewam, iż Pat podszedł do SAFa i powiedział: "wszystko okej, chcę grać", to SAF powinien i pewnie każdego innego wysłałby na urlop, ale nie Pata, bo go w swoim mniemaniu po prostu nie miał kim zastąpić.


Re: Patrice Evra - Hubson - 17-05-2012 21:28

Z całym szacunkiem to nie usprawiedliwienie. Tu nie chodzi, że Evra był słaby bo byli lepsi tylko on po prostu gubił swoje zadania.
Z resztą odpoczynek wyszedłby na dobre jemu, ewentualnemu zastępcy w postaci Fabio, nam kibicom oraz postronnym obserwatorom wszystkim. Oczywiście rozumiem, że na pewno wpływało to na grę Pata ale jako jeden z wice kapitanów powinien wiedzieć co jest najlepsze dla drużyny.