Redcafe.pl - Manchester United Forum
Patrice Evra - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Patrice Evra (/showthread.php?tid=28)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Re: Patrice Evra - sebos_krk - 10-06-2010 15:26

Złota rączka miała nie jechać na Mundial, ale jak to któraś gazeta napisała- wybłagał Domenecha w ostatnim prywatnym spotkaniu przed mundialem. Zgodził się robić za rezerwowego. Kapitanem powinien być jednak piłkarz, który ma pewne miejsce w składzie.


Re: Patrice Evra - Lasq - 10-06-2010 21:52

Tak jak u nas Gary? Tongue Sorry za offtop


Re: Patrice Evra - Pavllik - 12-06-2010 09:11

Gallas się obraził że Evra dostał opaskę i powiedział selekcjonerowi że nie udzieli wywiadu Big Grin


Re: Patrice Evra - matys - 12-06-2010 09:18

Reakcja Gallasa po ogłoszeniu kapitana repry


Re: Patrice Evra - Tomek91 - 12-06-2010 15:20

Abstrahując od mundialu i kapitańskiej opaski dla Pata, do pełni szczęścia chciałbym aby Francuz poprawił strzał. Evra tak często bierze dział w ofensywnych akcjach, że dziwię się, że zaliczył tak niewiele trafień, a właściwie trafienie. Gdyby do formy z zeszłego sezonu dołożył jeszcze kilka bramek to chyba byśmy mieli do czynienia z obrońcą kompletnym.


Re: Patrice Evra - Pavllik - 12-06-2010 21:06

a z tym to się muszę zgodzić wrzutki drybling jak na obrońcę bardzo dobry ale strzały zdałyby się lepsze


Re: Patrice Evra - matys - 17-08-2010 17:57

Cytat:Captain at the time Patrice Evra led the revolt and was later involved in a bust-up with a fitness coach which was caught on camera. The Manchester United full-back has been banned for five games by the FFF

Anelka hit with lengthy ban

No i świetnie. 5 meczów, to myślę, że tak do marca ma spokój?


Re: Patrice Evra - Foster - 17-08-2010 18:14

Dla nas jest to super wiadomość, gdyż dzięki temu Pat będzie miał więcej czasu na regenerację sił. Jednak Evra z pewnością jest bardzo smutny, gdyż wiemy jak ważna dla niego jest reprezentacja.


Re: Patrice Evra - Mubinio - 18-08-2010 12:37

Cała ta francuska komisja jest jak zespół Macierewicza. Do prawdy za Chiny nie dojdą, a szum zrobią taki, że ja pierdolę.

BTW: Anelka dostał 18 meczów kary. Czy to jest poważne? Na jego miejscu dałbym taki ekskluzywny wywiad do jakiegoś tygodnika żeby całej federacji w pięty poszło. Dziwna nacja ci Francuzi.


Re: Patrice Evra - panopticum - 18-08-2010 14:58

Popatrz na PZPN i powiedz coś o Polakach.


Re: Patrice Evra - premislav - 18-08-2010 15:06

U nas jest jak w piosence kazika:
radny kradnie a cała liga na dnie... Smile


Re: Patrice Evra - daniel - 21-10-2010 13:22

Cytat:"Jeśli jeden z piłkarzy nie ufa innym, to wyjście jest jedno - nie powinien grać w tej drużynie," - powiedział Evra dla Sky Sports. "Jeśli chodzi o mnie, to ufam wszystkim! Wiem, że razem możemy wygrać."

Na pytanie, czy Rooney wróci do gry dla Manchesteru United, Patrice odpowiedział: "Mam nadzieję, że tak, ale nie jestem Sir Alex Ferguson, jestem tylko Patrice Evra."


Uwielbiam go :-D


Re: Patrice Evra - daniel - 29-10-2010 08:38

Are U fucking with me?!


Re: Patrice Evra - Lasq - 29-10-2010 08:42

Wtf? Przecież to jakaś badziewna podstawka, słychać od razu.


Re: Patrice Evra - daniel - 29-10-2010 08:45

Wiem, ale podobał mi się sam fakt, że Pat wypadł jak kozak z tego pokoju, zresztą patrząc na jego usta to rzuca mięsem.