Redcafe.pl - Manchester United Forum
John O'Shea - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: John O'Shea (/showthread.php?tid=29)

Strony: 1 2 3 4 5


Re: John O'Shea - Tomassen - 07-07-2011 14:12

Jaroldz napisał(a):Ciekawi mnie tylko, kto wypełni lukę po Johnie :?: NA bokach obrony będziemy mieć tylko Evrę oraz Rafaela i Fabio.

Lepiej pomyśleć, kto na bramce stanie.

John, stay. Sad


Re: John O'Shea - sebos_krk - 07-07-2011 14:13

Patryk napisał(a):Przecież nie licząc meczu z Arsenalem, w ostatnich kolejkach 10/11 Evans grał na lewej obronie za Evre, tylko w meczu z Chelsea grał 45minut a przeciwko Evertonowi, Blackburn i Blackpool całe 90minut spędził na lewej stronie boiska. Fakt, że szło mu tam strasznie słabo ale grać to grał. Może on będzie w obronie drugim O'Shea? Miejsca w podstawowej jedenastce na bank sobie nie wywalczy, teraz ma w klubie raczej pozycję gorszą niż Smalling i Jones
Ja bym absolutnie nie skreślał Evansa. To iż miał słaby poprzedni sezon nie oznacza jeszcze, że nie może walczyć jak równy z równym z oboma Anglikami. Oni są jeszcze młodsi od Irlandczyka i z pewnością też będą mieć wahania formy. Na razie cieszmy się, że mamy taką młodzież w defensywie.
Co do lewej obrony, na tej pozycji gra w kadrze, więc nie widzę powodu, żeby nie mógł również u nas.

Szkoda O'shea. Zespół straci nie tylko piłkarsko, ale również mentalnie, bo to była pozytywna postać w szatni, a dobra atmosfera też bardzo się liczy.


Re: John O'Shea - panopticum - 07-07-2011 18:20

Cytat:'hello all, signed for sunderland today with wes, huge rench to leave United but the club has to keep moving forward and I respect that. Good chance of gibbo joining if he can decide between the north-east or Stoke. I will still visit this site in the future!

cheers again, hope i'm remembered for last minute in front of the kop, giving my all in a red shirt, and not that dodgy own goal at everton! Big changes at united this summer but all for the better'.

Podobno pożegnanie napisane przez Johna na Red Issue.


Re: John O'Shea - rav10 - 07-07-2011 18:32

Az się lezka w oku kręci.


Re: John O'Shea - sebos_krk - 07-07-2011 19:11

Zasłużył, żeby grać w tym klubie do końca kariery.

Co do małych kwot jakie podobno zapłacił Sunderland - nie sądzę by Ferguson jakoś szczególnie chciał utrudniać życie swojemu byłemu kapitanowi, Bruce też musi się liczyć z kosztami, a tu dostaje dwóch bardzo doświadczonych defensorów, reprezentantów swoich krajów.


Re: John O'Shea - mucha - 07-07-2011 19:19

[Obrazek: OShea.jpg]

Szczerze to liczyłem się z jego odejściem już od wczoraj, ale dopiero teraz to do mnie dotarło. To zdjęcie jest bardzo smutne. O'Shea to po prostu nasza ikona. Dziwnie wygląda z inną koszulką. W przypadku Browna jakoś to po mnie spłynęło, ale teraz naprawdę zdałem sobie sprawę, że to smutny dzień Sad

[Obrazek: 263958_251066688242452_143409819008140_1...4461_n.jpg]


Re: John O'Shea - Tomek91 - 07-07-2011 20:20

Myślałem, że skończy się na Brownie i do końca miałem nadzieję, że tym razem to, o czym informowały media to zwykłe plotki. Przeliczyłem się i ciężko mi zrozumieć tę decyzję. No, ale cóż, nie ma ludzi niezastąpionych. Mam nadzieję, że sprzedaż Wesa i Johna nie odbije się nam czkawką, bo w ostatnich sezonach mieliśmy pecha co do obrony, mam na myśli plagi kontuzji.


Re: John O'Shea - daniel - 07-07-2011 21:02

panopticum napisał(a):Big changes at united this summer but all for the better'.

To jest w chuj smutne...


Re: John O'Shea - Tomassen - 07-07-2011 21:11

Właśnie z klubu odszedł jeden z moich ulubionych zawodników. I jeden z najbardziej pożytecznych dla drużyny. John zostanie zapamiętany bardzo dobrze przez kibiców United i na zawsze będzie Czerwonym Diabłem. Kibicujemy mu dalej!

Sad


Re: John O'Shea - Jaroldz - 07-07-2011 21:23

Jakoś dziwnie się będzie teraz oglądać mecze United i już nigdy w tej pięknej czerwonej koszulce nie zobaczymy Johna, piłkarza może nie wybitnego, ale zawsze gotowego do poświęceń. Ten gracz właśnie uosabiał prawdziwego Czerwonego Diabła.

John, życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym klubie :!:


Re: John O'Shea - Kosma - 07-07-2011 21:24

Liberum, kurwa, veto!!!!


Re: John O'Shea - matys - 07-07-2011 23:05

daniel napisał(a):To jest w chuj smutne...
Smutne?

Ja nie widzę nic smutnego w tym, że SAF postanowił zbudować nowe United, któreś już za jego kadencji. Idzie młodość i trzeba było się z Sheasym pożegnać, tak jak kiedyś z Nevillem czy Buttem.


Re: John O'Shea - daniel - 07-07-2011 23:44

matys napisał(a):daniel napisał(a):To jest w chuj smutne...

Smutne?

Smutne, że te zmiany objęły Johna O'. Że był zazwyczaj postacią drugoplanową to cóż (swoją rolę w zespole odgrywał) ale jeszcze nie dalej jak tydzień temu nie sądziłem, że skończy karierę poza OT, a nawet jeśli to jeszcze nie teraz. Co do silniejszego United to wiadomo, że nie mam nic przeciwko. Ej sory, Owen dostał jeszcze rok kontraktu, dla mnie skucha z tym wszystkim.


Re: John O'Shea - Mata - 09-07-2011 08:40

Topic ląduje w archiwum. Do dalszej dyskusji o Johnie zapraszam >>tutaj<< Wink