Redcafe.pl - Manchester United Forum
Tenis ziemny - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Tenis ziemny (/showthread.php?tid=290)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Grzeho - 01-09-2007 20:08

Ogromna sensacja!!! Skazana na porazke Polka pokonala wielka faworytke tego turnieju. Bardzo mila niespodzianka, oby takich wiecej :wink: Teraz Agnieszka zagra najprawdopodobniej z bardzo utalentowana i mloda zawodniczka z Czech, Nicole Vaidisova. Tez moze byc ciekawie...


- zaga92 - 01-09-2007 20:17

To chyba jeden z najwiekszych sukcesow Polskiej zawodniczki w seniorskiej karierze. Patrzac na przeciwniczke w nastepnej rundzie jest realna szansa awansu do dalszych gier. Nawet buckmacherzy nie dawali Polce szans. Kursy: Radwanska 5,4 Szarapowa 1,08 :lol: Ogromnie mnie ucieszyl ten sukces i Radwanska jest to nadzieja Polskiego tenisa, a ma dopiero 18 lat. :roll:


- Grzeho - 02-09-2007 10:38

Kod:
18-letnią Agnieszkę Radwańską, która w sobotę wyeliminowała broniącą tytułu Rosjankę Marię Szarapową, czeka pojedynek z tenisistką z Izraela - Shahar Peer (18.) w 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju US Open na twardych kortach w Nowym Jorku (z pulą nagród 19,653 mln dol.).

Jednak moje przpuszczenia co do rywalki Radwanskiej sie nie sprawdzily. Polka zagra jednak z Shahar Peer z Izraela, a nie jak myslalem z Vaidsova z Czech, ktora byla wyzej rozstawiona.


- marcelo - 02-09-2007 13:20

No cóż, co tu dużo mówić- Radwańska pokonała najlepszą to już na silniejszą trafić nie może.

Teraz, kiedy pokonała Szarapową to no cóż, jej nazwisko stanie się naprawdę sławne, nawet jak odpadnie w następnej rundzie (czego oczywiście Agnieszce nie życzę). Jednak na pewno teraz każda następna przeciwniczka będzie się obawiać Polki, bo w końcu pokonała jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą tenisistkę globu.


- Kuba_^^ - 19-01-2008 02:46

Radwańska znowu zaskoczyła, tym razem pokonała rozstawioną z "2" Kuznetsovą 2:0 (6:3, 6:4)! Chyba po raz pierwszy w życiu postanowiłem obejrzeć sobie mecz tenisa, bo wcześniej jakoś mnie do tego sportu nie ciągnęło, no ale teraz jakoś mi się to spodobało i w miarę możliwości będę zaglądał na Eurosport Wink Nie z powodu dzisiejszej wygranej Polki, ale ogólnie, spodobał mi się ten sport Big Grin

Co do meczu Radwańska zagrała po prostu fantastycznie, realizatorzy zdecydowali się przerwać mecz Polki z Rosjanką, wtedy to Kuznetsova grała swoje (tak można sądzić po wynikach), jednak później było tylko dobrze dla Radwańskiej Smile Zobaczymy, co Aga zaprezentuje w następnej rundzie, miejmy nadzieję, że będzie po myśli naszej tenisistki.

Za moment będzie grać Marta Domachowska, jednak w Melbourne ponoć pada i nie wiadomo, czy mecz zacznie się o 3:00. Pożyjemy, zobaczymy Smile


- jabol_phpbb3_import1728 - 19-01-2008 12:18

Kuba_^^ napisał(a):Radwańska znowu zaskoczyła, tym razem pokonała rozstawioną z "2" Kuznetsovą 2:0 (6:3, 6:4)!

Niewąpliwie, wielki sukces Polki, był to bardzo dobry mecz w jej wykonaniu, niestety z pewnych względów mogłem obejrzeć tylko powtórkę dziś rano, a było na co popatrzeć. W 1/8 Finału spotka się z turniejowa 14 Nadią Pietrową bądz Julią Makarową. Mam nadzieję, tylko że nie powtórzy się sytuacja z US Opem, kiedy zachłysnęliśmy sie zwycięstwem nad Szarapową, liczyliśmy na wiele, a Aga w słabym stylu przegrała z Peer. Mam nadzieję teraz na lepsze spotkanie.


Kuba_^^ napisał(a):Za moment będzie grać Marta Domachowska, jednak w Melbourne ponoć pada i nie wiadomo, czy mecz zacznie się o 3:00.

Spotkanie Marty odbędzie sie jutro o godz 11:00 czasu australijiskiego, czyli o 1:00 czasu polskiego.


- Maciek - 19-01-2008 20:51

Kuzniecowa raczej faworytką turnieju nie była, bo w Australian open w Singlu nie grała nigdy jakoś olśniewająco Wink Rozstawienie to co innego


Jabol napisał(a):W 1/8 Finału spotka się z turniejowa 14 Nadią Pietrową bądz Julią Makarową.
Pewnie to będzie Pietrowa (nie znam wyniku) i to nawe lepiej, bo to duża silna baba, a Agnieszka będzie wiedziała czego się po niej spodziewać Wink Makarowa byłaby w dużym stopniu zagadką i mniejszym wyzwaniem dla Radwańskiej Wink A wyeliminowanie dwóch czołowych rosyjskich tenisistek mecz po meczu to byłoby coś


- Valverde - 19-01-2008 22:46

Maciek napisał(a):Pewnie to będzie Pietrowa (nie znam wyniku)
1:00 kort nr 3.

Ktoś głębiej zainteresowany tematem? Czy tylko Radwańska?


- jabol_phpbb3_import1728 - 19-01-2008 22:51

Valverde napisał(a):Ktoś głębiej zainteresowany tematem? Czy tylko Radwańska?

Ja się interesuję tenisem, szkoda że nie mam teraz ferii bo pewnie bym obejrzał większość. Australian Open. Z tenistów moim ulubionym jest Andy Roddick, w piątek wprawdzie uległ Kolschreiberowi, ale jaką on ma siłę w rece, żeby zaserwować ponad 40 asów wszystkie ponad 220 km/h


- Kuba_^^ - 19-01-2008 22:59

Valverde napisał(a):Ktoś głębiej zainteresowany tematem? Czy tylko Radwańska?

W sumie to ja żółtodziób w tenisie, również ubolewam, że nie mam ferii, bo bym chętnie sobie pooglądał, a tak to jednak nie da zbytnio rady. W miarę możliwości jednak oglądam Smile


- Valverde - 20-01-2008 03:12

Marta też dalej, w trzech setach pokonała Li. W czwartej rundzie zagra z Venus Williams. Brawo, brawo.


Valverde napisał(a):Maciek napisał:
Pewnie to będzie Pietrowa (nie znam wyniku)

1:00 kort nr 3.


No i wygrała Nadia, pierwszy set bardzo łatwo, natomiast w drugim męczyła się aż do 10-8 w tie-breaku.


- bela - 21-01-2008 00:24

Co do tenisa to jestem fanem i z duza uwaga sledze to co dzieje sie na kortach - wiec jak ktos chce na ten temat pogadac to zawsze bede chetny Smile


- jabol_phpbb3_import1728 - 21-01-2008 08:09

No i mamy Radwańską w ćwiewrćfinale, dzisiejszej nocy pokonała rozstawioną z nr 14 Nadię Pietrową w trzech setach 1:6, 7:5, 6:0. W następnej rubdzie rywalką młodej polki będzie Daniela Hantuchowa rozstawiona z nr 9, w tym meczu Polka też bedzie miała spore szanse na zwycięstwo.

Szkoda, że nieudało się Marcie Domachowskiej, ona w swoim meczu 1/8 poległa z Amerykanką Venus Wiliams 4:6, 4:6.


- zaga92 - 21-01-2008 15:45

Jabol napisał(a):W następnej rubdzie rywalką młodej polki będzie Daniela Hantuchowa rozstawiona z nr 9, w tym meczu Polka też bedzie miała spore szanse na zwycięstwo.

Polka trafila najlepiej jak sie dalo. Hantuchowa jest najslabsza sposrod zawodniczek grajacych w najlepszej 8. Polka grala ze Slowaczka raz i wygrywala, wiec na starcie ma przewage psychologiczna Smile


- Kuba_^^ - 21-01-2008 16:24

Mi niestety nie udało się obejrzeć spotkania, w sumie z przyczyn wiadomych, no ale brawa dla Polki, która po raz kolejny wygrała no i ma wielkie szanse dojść dalej, gdyż trafiła, tak jak napisał zaga, najlepiej jak mogła.


zaga92 napisał(a):Polka grala ze Slowaczka raz i wygrywala, wiec na starcie ma przewage psychologiczna Smile

Niby tak, ale może być też przed meczem zbyt pewna siebie, jednak mam nadzieję, że Radwańska taka nie jest i podejdzie do tego spotkania skupione na maksa.