Redcafe.pl - Manchester United Forum
Fotki użytkowników - komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Fotki użytkowników - komentarze (/showthread.php?tid=293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Fotki użytkowników - komentarze - Pejter - 01-06-2006 16:31

Tutaj umieszczamy tylko komentarze do zdjęć zamieszczonych w TYM temacie. Oczywiście zasada taka jak we wszystkich innych tematach, czyli dyskusja na poziomie. W przeciwnym razie posty będą bezwględnie usuwane.

Proszę moderatorów o przyklejenie tematu.


- Zashi - 04-06-2006 18:12

Garfield - gdzie Twoje zdjęcia w bikini?? Miały byc? Nie mam czego oceniac Tongue


- Wojtek3 - 21-07-2006 21:40

Zashi napisał(a):Garfield - gdzie Twoje zdjęcia w bikini?? Miały byc? Nie mam czego oceniac Tongue

Fotki Garfield byly na starym forum, nie w bikini ale byly, a za czyja namowa je wrzucila to nie mowi Smile


- Zashi - 22-07-2006 12:17

Wojtek3 napisał(a):
Zashi napisał(a):Garfield - gdzie Twoje zdjęcia w bikini?? Miały byc? Nie mam czego oceniac Tongue

Fotki Garfield byly na starym forum, nie w bikini ale byly, a za czyja namowa je wrzucila to nie mowi Smile

Poprosmy wszyscy, moze sie skusi :wink:


- Seki - 22-07-2006 12:44

Szkoda, że nie ma już tamtego forum bo mieliśmy niezłą kolekcje fotek w tym moich kilkanaście. Big Grin


- Kuba_^^ - 22-07-2006 13:07

Manchesterowiec napisał(a):Szkoda, że nie ma już tamtego forum bo mieliśmy niezłą kolekcje fotek w tym moich kilkanaście. Big Grin

O ile nie więcej, bo rzeczywiście wrzuciłeś tego sporo na forum :mrgreen:

Co do tej foty, którą teraz umieściłeś. Mi się zdaje, że nie widać zbytnio, że jesteś na kacu, ale możliwe, że gdybym zobaczył starsze zdjęcia może bym coś wyczaił Tongue


- Wojtek3 - 22-07-2006 13:27

Heheh Seki na kacu, ale nowosc :lol:


- Seki - 22-07-2006 13:29

Wojtek3 napisał(a):Heheh Seki na kacu, ale nowosc :lol:

hehe Wojtek a pomyśl ze kilka dni temu spędziłem dwa tygodnie z kumplami w Kołobrzegu... Tongue :lol:


- Fred The Red - 22-07-2006 13:41

Dlaczego tamta Pani tak krzywo patrzy na was :roll: Big Grin :?:


- Seki - 22-07-2006 13:45

Fred The Red napisał(a):Dlaczego tamta Pani tak krzywo patrzy na was :roll: Big Grin :?:

A właśnie nie wiem... moze jakaś ciekawa, albo zawartość stolika sie jej nie podoba. Big Grin :lol:


- Ciampel - 22-07-2006 16:53

Kaca po Tobie w ogóle nie widać, ale wytrawni degustatorzy trunków chyba nie mają takich problemów Wink A ten irok - o ile dobrze pamiętam - trzyma Ci się chyba od dobrego roku. Swoją drogą, zbyt dużego albumu tutaj z tych dwóch zdjęć nie zrobimy, więc czas postarać się o nowe kolekcje. Ta pani widocznie pozowała do fotki i wyszła "zła mina do dobrej gry". A poza tym zauważyłem, że większość lubi pozować w trykocie Diabłów. Jakieś przyciąganie, czy po prostu ot tak?


- Zashi - 22-07-2006 21:26

Wojtek - co do tego zdjecia z paniami, miales duzo roboty?

Ciampel -> przesada z tymi emotami ...


- Wojtek3 - 22-07-2006 21:30

Zashi napisał(a):Wojtek - co do tego zdjecia z paniami, miales duzo roboty?

Ciampel -> przesada z tymi emotami ...

Duzo roboty w jakim sensie ?

Te panie to jakies policjantki promujace jakas dziwne akcje w Dublinie, poprostu z ziomkami zrobilismy sobie fotke bo kilka bylo calkiem niezlych Smile


- Seki - 23-07-2006 10:08

Ciampel napisał(a):K A ten irok - o ile dobrze pamiętam - trzyma Ci się chyba od dobrego roku.

Tongue Lubie go chociż ostatnio przez jakieś 1,5 miesiaca z tyłu nie miałem gdyż zrobiłem sobie napis Manchester United. :wink:


- Pejter - 23-07-2006 11:36

Manchesterowiec napisał(a):zrobiłem sobie napis Manchester United. :wink:

Masz może jakieś fotki tego "dzieła"? Jeśli tak to wrzucaj od razu. Jestem bardzo ciekawy, jak to wygląda.