Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze do Miss Mundial - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Komentarze do Miss Mundial (/showthread.php?tid=300)

Strony: 1 2 3 4


Komentarze do Miss Mundial - Skull - 04-07-2006 22:15

Tutaj komentujemy Big Grin postanowilem załozyc taką zabawe,moze cos rozkreci towarzycho :roll:

Z kazdej grupy wychodza dwa narody,pozniej 1A gra z 2B itd. Kazdy wybiera 2 panie! czy wszystko jasne?

Wątek z fotkami tutaj.


- Pejter - 05-07-2006 09:46

Ile będzie trwało głosowanie w jednej grupie?


- Zashi - 05-07-2006 12:46

Ciekawe czy Garfield bedzie głosowac? Tongue
Dlaczego Polka ma jakis dziwny wyraz (czyt. Zje****) na twarzy :lol: Tongue 8) Big Grin :shock: :wink:


- Skull - 06-07-2006 05:37

Pejter napisał(a):Ile będzie trwało głosowanie w jednej grupie?

dzisiaj o północy wrzuce grupe B 8)


- Garfield_phpbb3_import1566 - 06-07-2006 09:34

Zashi napisał(a):Ciekawe czy Garfield bedzie głosowac? Tongue

jasne, że nie będę. W wyborach prowadzonych przez Wojtka czasem głosowałam, ale tu się raczej nie skuszę.
te dziewczyny są brzydki jak noc. Chodzi o to, że są nago? Bo przecież na trybunach na pewno znalazło by się mnóstwo ładnych dziewczyn. Tylko trzeba by poszukać. Chyba nie tędy droga, że forum ożywić.


- Zashi - 06-07-2006 09:38

Kazda metoda dobra. Ale one zostały wybrane przez kogos tamw kraju, a nie Panie z trybun. A moze jako reprezentantke Polski Garfiel chce?? Wink


- Skull - 07-07-2006 01:06

Niestety ale niemam zbytniego wyboru w paniach.
Do tego w dalszych rundach wrzuce inne fotki tych samych pań a tak jakbym poszukal w trybunach to jednorazowo.....


- Skull - 10-07-2006 16:29

Mam problem z zamieszczeniem nastepnej grupy :evil:
Imageshack cos mi szwankuje...znacie jakis inny program???????


- Kuba_^^ - 10-07-2006 16:56

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.tinypic.com">www.tinypic.com</a><!-- w --> Wink


- Skull - 10-07-2006 23:00

Aha,sorki że dopiero teraz,ale zapomnialem dodac :roll:
Chodzi o to że w wypadku "remisu" (tyle samo głosów zanotowały T&T i Paragwaj) wybieram tę drużyne która była więcej razy wpisana pod nr 1 :!:

tzn z grupy wybieracie 2 drużyny np.

1.Anglia
2.Szwecja

Jesli padnie remis jak tu w/w to wygrywa ta która wiecej razy jest pod jedynką.
Niewiem co natomiast zrobic gdy juz dojdzie do remisu po fazie grupowej? macie pomysly? Może decydujący głos odda wtedy Garfield? 8)

p.s - Wielkie dzieki Kuba


- Zashi - 11-07-2006 11:13

Skull napisał(a):Niewiem co natomiast zrobic gdy juz dojdzie do remisu po fazie grupowej? macie pomysly? Może decydujący głos odda wtedy Garfield? 8)

Jestem za! Nasza Pani Kotka mogłaby byc gownym sedzią Wink


- Garfield_phpbb3_import1566 - 11-07-2006 12:52

Skull napisał(a):Niewiem co natomiast zrobic gdy juz dojdzie do remisu po fazie grupowej? macie pomysly? Może decydujący głos odda wtedy Garfield? 8)

Ja mogę głosować, tylko żeby nie było potem komentarzy typu: jesteś dziewczyną, nie znasz się.
:wink:


- Kuba_^^ - 11-07-2006 15:37

Ja również jestem za Smile


- Zashi - 11-07-2006 19:21

garfield napisał(a):
Skull napisał(a):Niewiem co natomiast zrobic gdy juz dojdzie do remisu po fazie grupowej? macie pomysly? Może decydujący głos odda wtedy Garfield? 8)

Ja mogę głosować, tylko żeby nie było potem komentarzy typu: jesteś dziewczyną, nie znasz się.
:wink:

..ale dziewczyna chyba najlepiej umie ocenic urode innej. Bo dla mezczyzn duzo jest ladnych, a po napojach alkoholowych to jeszcze wiecej Tongue
Jednakze, jesli jakas jest ladniejsza, to wtedy moze sie nie przyznac do tego Tongue


- Skull - 16-07-2006 16:22

No to opcja z decydującym głosem Garfield przyjęta.
Kilka grup mamy juz za sobą i cieszy mnie to że są osoby ktroe chcą sie bawic - chcialbym zachecic pozostałcyh ,dlatego zapraszam gorąco do głosowania.