Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)



CM & FM, managery piłkarskie - Minh - 25-01-2008 23:24

Kultowe gry. Osobiście wolałem zostać przy FM'ie 2007, gdyż uważam ją za najlepszą z odsłon FM'a Smile Poza tym jakoś nie ciągnie mnie do najnowszej części. Grałem w nią trochę i nie przypadła mi do gustu.

Co do najlepszych karier. Manchester (wiadomo ;] ) Do 2012 gdzieś tak. Liga zdobywana praktycznie co rok (jeden wyjątek - Chelsea), Liga Mistrzów 2 razy. Do tego reprezentacja Anglii - Mistrz Świata 2010. A później znudzenie Tongue No i tradycyjnie zaczynałem sejwy takimi drużynami jak Atletico, Legia czy też Leeds, ale więcej niż 3 sezony nie przetrwałem. Brak czasu ;]


Re: CM & FM - smiglojr - 25-01-2008 23:36

Co do CM'a, to grałem kiedyś w 03/04 i Manchesterem dotrwałem do 2014 roku Big Grin
Jak mnie pamięć nie myli, moim najlepszym zawodnikiem był Sanli Tuncay. Kupiłem go w pierwszym sezonie. I w każdym strzelał ok. 30 bramek, i więcej. Asyst też sporo zaliczył.
A teraz FM '07 - '08 może u mnie nie ruszyć ;].
Fajny jest. Aktualnie gram MU. Ale grałem też Sportingiem L., Groclinem, Fulhamem, reprezentacją Australii.. Ale teraz jakoś nie mogę rozegrać więcej niż 3/4 sezonów jednym klubem..
Co jest ? Wink


Re: CM & FM - Tomassen - 25-01-2008 23:40

To jak dla mnie najlepsze gry, jakie są. FM 07... na pewno wymiata w porównaniu z poprzednimi, bo w 08 jeszcze nie grałem i przyznam szczerze, też mnie nie ciągnie specjalnie. W ogóle ostatnio mam przestój dość długi z FM-em. Najlepiej mi się gra oczywiście MU, a jeśli nie, to koniecznie angielski zespół. Ale te godziny, spędzane przed FM-em to wspaniałe godziny Big Grin Pamiętam, jak kiedyś leciałem na zabij-się ze szkoły, żeby rozegrać jak najwięcej meczów przed wyjazdem na basen Big Grin

Jeśli potrzebujecie playmakera, polecam Rafaela van der Vaarta, naprawdę geniusz Smile warto wywalić za niego ok. 20 mln Ł, poważnie Wink


Re: CM & FM - smiglojr - 25-01-2008 23:58

Oo, to ja polecam Steven'a Naismith'a. Szkot, 19 lat (czy coś koło tego), OP PL, NŚ - 250 tys. Ł - gdzieś w 18/19 meczach strzelił 8 bramek, miał z 5 asyst i 2 razy został graczem meczu. Dobry koleś jest.
Kiedyś, jak kupiłem Dawida Janczyka, [do MU] to w debiucie - przeciwko Liverpool'owi - zagrał 40 minut, a strzelił bramkę i zanotował 2 asysty Big Grin. Do przerwy przegrywałem 0:1 u siebie, wygrałem 4:1 Big Grin.
A dzisiaj jak sobie grałem, to wygrałem z Arsenal'em 6:0 - pozamiatane ;].


Re: CM & FM - Luki - 26-01-2008 00:01

Oj w FM-a to się nagrałem tyle, że głowa boli. najpierw w CM 03-04, potem w 07Doszedłem do sezone 2021-22, czy może jeszcze jeden dalej. Dokładnie nie pamiętam, bo mi brat sejwa skasował :cry:
Jak ktoś zaczyna grę to polecam zakupić Vanden Borre z Anderlechtu, bo nieźle się rozwija, wszechstronny i tani. Pamiętam, że kupowałem go jako następcę Gary'ego Big Grin Ta gra pochłania mnóstwo czasu i towarzyszy jej syndrom "jeszcze jednego meczu". Nie idzie wyjść z gry, przynajmniej ja nie mogłem. W sumie to jestem wdzięczny bratu, że mi sejwa rozwalił :mrgreen:


Re: CM & FM - smiglojr - 26-01-2008 00:06

A ja jako następcę Gary'ego polecam Jakuba Błaszczykowskiego Big Grin ! Bynajmniej u mnie grał bdb. I też nie jest drogi. Dość dużo asyst miał, nawet grając jako prawy obrońca.
W ogóle, lubię sprowadzać do swoich klubów Polaków.
I lubię też, gdy obrońca strzela dużo goli. U siebie ustawiłem Nemanję jako wykonawcę 'jedenastek' ze względu na dość dużą wartość tego atrybutu. Jak narazie w 19 meczach ma 7 goli, a powinien mieć 8 - raz został powstrzymany Wink


Re: CM & FM - mucha - 26-01-2008 00:11

Sposób na kornery:
Ustawiamy wykonywanie na krótki słupek, a środkowemu obrońcy nabieg na krótki słupek. U mnie w Realu Arturo Vidal (Gra głową - 20) już dwukrotnie strzelił po 4 bramki w jednym meczu w taki właśnie sposób. Nie mówiąc już o tym, jak Pepe strzelił w 2 sezonie tym sposobem 12 goli Smile Jutro coś napiszę, bo obecnie większość mojej obecności przy kompie zabiera FM 2008 Smile


Re: CM & FM - Luki - 26-01-2008 00:15

muszeq jeśli możesz, przybliż nieco FM 08 okiem fanatyka tej serii gier :mrgreen: Bo jeszcze nie grałem i w sumie nie wiem czy warto dać się znowu pochłonąć wirtualnej menedżerce.


Re: CM & FM - buri - 26-01-2008 00:38

Ja gram w FM 08 oczywiscie MU Big Grin Polecam zawodnika z Feynordu- Georginio Wijnaldum. Chlipaka (ur. 11.11.1990) mozna kupic za kilkaset tys. funtow, a potem jego cena wzrosnie do paru milionow. Ma swietne umiejetnosci, szczegolnie techniczne.


Re: CM & FM - Tomassen - 26-01-2008 00:49

Hehe, to pewnie w FM-ie 2010 będę kupował kolesi ze swojego rocznika :shock:


Re: CM & FM - milosz - 26-01-2008 11:50

Ja grałem, gram i grac bede Wink gram od serii cm 03/04 i każda wersja mnie wciąga niesamowicie. na pewno ciekawostką jest, że nigdy żadnym klubem nie zagrałem wiecej niz 5 sezonów :? w każdej wersji testuje rozne kluby i wystarczy, że nie zrealizuje swego celu i odrazu zaczynam kims innym ;/
obecnie drugi sezon gram Preston. Wymiata u mnie Iwański, oprócz tego świetnie na wypożyczeniu gra Febian Brandy. Z wolnego transferu udało mi sie zakontraktowac Anthony Le Tallec :geek: zajmuje 4 miejsce z 2 punktami straty do 2 miejsca. Tym razem moj cel to awansować do premeirship w 3 sezonie oczywiscie bez żadnym oszukiwań itp. bo wiekszosc kumpli z mojej klasy tylko tak potrafi odnosić sukcesy :|
jak uda sie zrealizować cel to dam screeny ;] jak nie,to pewnie wezme inną druzyne.


Re: CM & FM - mucha - 26-01-2008 13:15

FM 2008 jest bardzo rozbudowany. Przede wszystkim komentarze prasowe. Rozbudowane raporty scouta. Oczywiście jest kilka bugów, a właściwie jeden, który zdołałem zauważyć. Chodzi o to, że w co drugim meczu pada bramka ze spalonego. To jest standard, nie żaden zbieg okoliczności.
Obecnie gram Realem, to chyba moja pierwsza kariera w tej wersji FM i na razie jakoś mi się nie nudzi. Gram już 6 sezon i jednocześnie jestem selekcjonerem reprezentacji Brazylii. Jak na razie co roku mistrzostwo, z wyjątkiem 5 sezonu, gdzie zająłem...3 miejsce :? A wszystko przez (tak mi się wydaje) rozegranie tylko dwóch sparingów przed sezonem. Notowałem głupie remisy ze słabeuszami i na końcu sezonu miałem jakoś mało punktów i w efekcie trzecie miejsce. Choć do finału Ligi Mistrzów doszedłem, ale przegrałem w nim z Milanem 1:0.
6 sezon już w połowie minął. Przed sezonem sprowadziłem Queiroza jako asystenta i jak dotąd nie przegrałem ani jednego meczu w sezonie. Zremisowałem tylko w rewanżu Superpucharu Hiszpanii z Barceloną i w lidze z Sevillą. Skład już jest solidnie zgrany i bez problemu ogrywam choćby taką Barcelonę i przede wszystkim nie gubię głupio punktów Smile

Jeszcze kilka screenów zarzucę:
KADRA, choć sprzedałem Navasa, a z rezerw przywróciłem do składu kontuzjowanego wcześniej Zapatera. Ot, taka drobna zmiana Smile
TABELA
I jeszcze moja gwiazda ASAMOAH GYAN


Re: CM & FM - Miko - 09-02-2008 10:41

Birimingham spadło do Championship, ja natomiast zostałem zwolniony już w marcu. Teraz do "The Blues" dołączyli zawodnicy których kupiłem i radzą sobie świetnie, nie ma co najlepiej odejść i znów zacząć wszystko od nowa. Po 7 miesięcznym urlopie objąłem 10 grudnia 2008r. zespół holenderskiej ligi FC TWENTE. Totalny bankrut, mam 16 tys na transfery <hahaha> . Zamierzam tu zostać do końca sezonu i jak nic się nie zmieni zamierzam znów zawojować ligę angielską :roll:


Re: CM & FM - Tomassen - 10-02-2008 19:10

Macie spolszczenie do FM08?


Re: CM & FM - Czaplak - 10-02-2008 19:39

Ja jestem w trakcie 3 sezonu w FM'ie, 2 mistrzostwa kraju, wygrana w Champions League, 1 SPE, 1 TW, oraz jedna porażka w finale FA CUP :?
Ostatnio przegrałem z Villa zapisałem grę, chciałem włączyć od nowa i klops, błąd wczytania, 1 porażka poszła w niepamięć Wink