Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Breakthru - 11-03-2013 18:19

Baby Face Killer też grywa w FMa. Wink
http://bcove.me/gqnu3mz9


RE: CM & FM, managery piłkarskie - RedLucas - 20-03-2013 17:22

Ja też ciągle 12, trochę ostatnio nie grałem, brakło natchnienia, więc zdecydowałem się zacząć jako bezrobotny i w ten sposób poszukać inspiracji. Zaraz dostałem ofertę z Munchengladbach (tak to się chyba pisze ^^) i zaczęła się cudowna kariera, którą postaram Wam się opisać niedługo, może jeszcze dziś Wink


RE: CM & FM, managery piłkarskie - brayoz - 23-03-2013 11:31

Jak z 2013 jest to nie wiem, bo nie kupowałem, zostałem przy 12, ale przy wyłączeniu trybu 3D pokazywania meczu (z którego nigdy jeszcze nie skorzystałem) to wystarczy Ci te 4 GB ramu i nawet zintegrowana karta graficzna na 12 i 13. Smile


RE: CM & FM, managery piłkarskie - KARTONick - 23-03-2013 18:55

Tak ostatnio mnie wzięła nawet zajawka na menadżery, tylko że raczej via albo na smartfona. Rozumiem, że tu dużo z Was(w tym ja) gra w piłkarzyki, FMy i Fantasy(co w ogóle ostatnio mi się znudziło Sad ), ale nie chciałby ktoś zagrać w jakiś internetowy manager? Kiedyś grywałem w hat-tricka, teraz chyba wrócę, tylko chciałbym jednak z kimś. Big Grin


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 23-03-2013 18:57

Jeśli chodzi o internetowe managery to ja grywam TOPELEVEN, fajne, polecam. Wystarczy 10-15 min dziennie.


RE: CM & FM, managery piłkarskie - KARTONick - 23-03-2013 19:08

To takie co można grać na Facebook'u? Grałem w to miesiąc i dla mnie jednak porażka. Bez tych żetonów nic nie ugrasz, bo kontuzje dostajesz co mecz...


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 23-03-2013 21:18

Ja gram już 4 sezon i uważam, że fajna gierka. Kontuzja co mecz? Pierwsze słyszę... trzeba było zwracać uwagę na kondycję zawodników, to by tak nie było.


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Almatziol - 24-03-2013 12:24

Ja kilka razy próbowałem w jakiegoś internetowego pograć managera ale jakoś nie mogłem na żadnego się zdecydować, więc ja chętnie mógłbym w jakiegoś zacząć grać jeśli jakiś fajny zapropnujecie


RE: CM & FM, managery piłkarskie - KARTONick - 24-03-2013 16:40

Hattrick.pl Wink


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 24-03-2013 23:41

Dla mnie o wiele lepszy od hattricka był/jest goalunited.


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Almatziol - 25-03-2013 12:13

Nie grałem praktycznie ani w jednego ani w drugiego tylko o nich słyszałem ale jak ktoś jest chętny w coś zacząć grać (KARTONick?) to możemy wybrać jedno i lecieć Wink


RE: CM & FM, managery piłkarskie - KARTONick - 25-03-2013 18:35

To w takim razie zapraszam na Hattricka. Wink


RE: CM & FM, managery piłkarskie - brayoz - 24-06-2013 20:58

http://imgur.com/3Tmet4O

Mój dawno nie dotykany skład (bo teraz Legią gram) prezentuje się tak Smile


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Lasq - 25-06-2013 09:59

Błe, po co grać United jak skład wygląda prawie jak w Barcelonie czy innym Realu. Ja jak chce bawić się w mega transfery to biore jakis Real właśnie, PSG w ostatnim FMie też można, a United to staram się utrzymać prawdziwą politykę, stawianie na młodych i jakieś ewentualnie 1-2 niedrogie wzmocnienia na sezon.


RE: CM & FM, managery piłkarskie - Foster - 25-06-2013 10:50

brayoz napisał(a):Foster - i jak Ty upychasz ich wszystkich w jednej ekipie? :>
Jak napisał Break, rotacja, rotacja.

Pierwszy skład prezentuje się następująco:

DDG
Rafael - Evans - Vidic - Alaba
Thiago - Fellaini
Nani - Kagawa - Muniain
RvP



Oblak
Fabinho - Smalling - Jones - Evra
Cleverley - Carrick
Shaqiri - Janzuaj - Young
Chicharito


Oczywiście to nie jest sztywne, często zmienia się np. Carrick i Fellaini, skrzydłowi też cały czas nie grają ci sami. Nawet RvP nie ma u mnie pewnej pozycji, bo Chicha to jest maszyna do bramek.

Tak naprawdę nie robiłem żadnych wielkich transferów. Muniain, Shaqiri czy Alaba to inwestycja w przyszłość. Bardzo fajnie rozwija mi się Janzuaj, z czego bardzo się cieszę.

Miałem problem, ze sprzedażą Rooneya. W pierwszym sezonie chciał go Real, ale dawali tylko 30 mln - stwierdziłem, że za mało i czekałem... niestety później nikt już go nie chciał za więcej. Była oferta Realu i Barcelony, 23 mln, ale Rooney nie dogadał się w sprawie kontraktu. Poszedł więc za 21 do Tottenhamu. Przy okazji Kogutów, doznałem szoku. Chciałem kupić Bale, zaproponowałem im Rooneya i 10 mln. Otrzymałem odpowiedź, że chcą Rooneya i 210 mln :O

W pierwszym sezonie wygrałem ligę (do końca walczył tylko Tottenham) i LM (finał z Barcą 3-1). Teraz mam październik 2013. Wygrałem tarczę z Chelsea i superpuchar z Marsylią.

Z bólem serca zdecydowałem się na sprzedaż Fletchera. Nie grał u mnie zbyt wiele, a poza tym po sezonie przyszedł do mnie i powiedział, że się wypalił i że osiągnął wszystko już co mógł w United. Udało mi się go przekonać żeby został, jednak w ostatni dzień okienka sprzedałem do go Sevilli za 15 mln (wart był 9).

Na wypożyczeniu znajdują się u mnie tacy zawodnicy jak:
Zaha, Fierro, Indi, Vrsaljko, Fabio, Romero, których zgodnie z polityką jaką prowadzi United będę wprowadzał do zespołu.
Kupiłem także kilku tzw. wytworów gry, którzy mają ogromny potencjał i również ich będę powoli wprowadzał w niedługim czasie do zespołu.

W najbliższym czasie planuje zacząć w Anglii kimś słabszym i chyba padnie na Southampton bo mają fajny zespół.