Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)



Re: CM & FM - buri - 11-03-2008 14:40

Niezly ten Zigic Smile Ja moge polecic Kanoute, strzelal sporo bramek. Moze nie tyle co Zigic ale 1 czy 2 bramki na mecz zwykle strzelal Smile


Re: CM & FM - Seba77 - 16-03-2008 18:04

Ja gram Feyenoordem Rotterdam i sprowadziłem tam kilku ciekawych zawodników takich jak Luka Modric, Baba Colins, Jakub Sylvestr. Niestety mój prezes to osioł i sprzedał (bez mojej zgody!) Jonathana De Guzmana i Georginio Wijnadiuma <świr> :/ jakich młodych zawodnikow ma tam Feyenoord, to jest niemozliwe. Vinckenen, Mulder, Trandelli, Isouf, Lamprou (wspomniany Georginio). Jak szukacie jakich młodych dobrych to zajrzyjcie do Feyenoordu! Obowiązkowo! Są już tam tacy gracze Brunis, Vlaar... 8-) Przegrałem we finale CL z Arsenalem 3:6 <rotfl> FM to super gra!


Re: CM & FM - smiglojr - 21-03-2008 23:29

Ponieważ ostatnio miałem formata, dlatego wczoraj rozpocząłem nową karierę, w MU, of course Wink. Prawdę mówiąc, ja mam jakoś tak, że sprzedaję kilku zawodników (np. O'Shea, Silvestre, Brown) i na ich miejsce sprowadzam innych. Sam nie wiem dlaczego tak robię, ale jakoś w grach lubię sam budować SWÓJ zespół ;]. Więc tak. Kupiłem Roberto Hilberta ze Stuttgartu, Ryana Taylor'a z Wigan, Kevina Doyle'a z Reading, Pablo Piatti'ego z Estudiantes (?), Saivet'a z yy, nie pamiętam gdzie on grał Tongue, oraz Lewisa Stevenson'a (czy jakoś tak) z jakiegoś szkockiego klubu - nazwy też zapomniałem [a nie chce mi się włączać teraz FM'a]. Rozegrałem jak dotąd gdzieś ok. 14 meczy. I wszystkie, bez wyjątku wygrałem. Gram czwórką obrońców, czwórką pomocników (z jednym defensywnym i jednym ofensywnym), no i oczywiście dwójką napastników + bramkarz Tongue. W Community Shield wygrałem z Chelsea 1:0, następnie na inaugurację ligi wygrałem z Manchesterem City na OT 3:0, później przyszły mecze z drużynami, powiedzmy, mniej istotnymi. Miałem też kolejny mecz z "The Blues" w PL, wygrany przez moje "Diabły" 3:1. W CL, póki co 3 mecze - 3 zwycięstwa - a w grupie mam Olympique Marsylia, Valencię i Spartak Moskwa. Jak już mówiłem, w lidze po 8 kolejkach, komplet zwycięstw. W klasyfikacji strzelców prowadzą Doyle i Anelka - po 7 bramek Wink.
Ciekawe dla mnie są wyniki Tottenhamu - widziałem, że już dwa razy przegrali 0:5 (z Fulham i Boltonem) oraz 0:4 - bodajże z West Ham'em...
Teraz czeka mnie pucharowa potyczka z Man City na OT. Ale to jutro - teraz nie ma czasu Tongue


Re: CM & FM - Kula - 05-04-2008 03:06

Fm 2008 , od dwóch godzin nie moge wygrac MU z Derby. Gra jest z tych pojebanych, jak człowiekowi za dobrze idzie to cementuje bramke przeciwnika.

Mam opracowane dwie świetne strategie dla MU. Grając nimi ( oczywiście z niewielkimi modyfikacjami ), potrafie miec serie 30 meczy bez przegranej. Piłka lata jak po sznurku. Dopracowywałem taktyki w czasie sezonu, na dwie kolejki przed końcem PS ułożyło sie tak ze do drugiego miejsca brakuje mi 2 pkt. I klops ( tu zeby dostać się do CL, zrobiłem save'a) Obie taktyki szczególnie ta bardziej ofensywna, pozwala zdominować spotkanie, tylko że... napastnicy ( Rooney, Tevez, Stancu )potrafią oddać 30-40 strzałów z bliskiej odległości z czego połowę w światło bramki. A bramek nie ma... i jasna kurwica mnie zalewa. efekt = ponad 12 remisów w sezonie z cieniakami. Derby męcze juz dwie godziny. statystki potrafią wyglądać tak :

MU 30 strzałów,15 celnych
Der 0 strzałów, 0 celnych, tu na pomoc przychodzi gra i np. Vidic wpiernicza sobie samobója. i tak z 10 razy.

Z ciekawości jak kryjecie zawodników przeciwnika, chodzi o instrukcje przedmeczowe?


Re: CM & FM - Oskar - 05-04-2008 19:15

Widzę, że jest temat o mojej ulubionej grze komputerowej <jupi>
Obecnie gram w najnowszą część: 2008.
Prowadziłem reprezentację Wybrzeża Kości Słoniowej, wygrałem PNA'08, w PNA '10 zająłem 3 miejsce, tak jak w Pucharze Konfederacji. Na MŚ'10 niestety nie wyszedłem z fazy grupowej i zrezygnowałem. Przyjęli mnie w Koronie Kielce, dostałem o dziwo aż 10 mln euro na transfery i kupiłem połowę zawodników z mojej byłej reprezentacji, oczywiście tych, którzy zgodzili się przejść do polskiej ligi. Z takimi wzmocnieniami zdobyłem Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy.

Wcześniej prowadziłem FC Parmę, w pierwszym sezonie 5. miejsce, potem 3 i teraz czeka mnie trzeci sezon Smile

Miałem jeszcze kilka save'ów, np.: Borussia Dortmund czy Southpamton, ale dużo by gadać... Wink


Re: CM & FM - Czaplak - 08-04-2008 21:21

Rekord transferowy wszech czasów w United, Richards przeszedł do United 8-) będzie jazda Tongue


Re: CM & FM - buri - 08-04-2008 22:13

A za ile go kupileś? Ja kiedys kupiłem go po dwóch sezonach za ponad 30 milionow funtów Wink


Re: CM & FM - Czaplak - 16-04-2008 09:51

43 mln funtów i 50 % następnej sprzedaży...


Re: CM & FM - Oskar - 16-04-2008 20:23

<a class="postlink" href="http://www.bankfotek.pl/view/61790">http://www.bankfotek.pl/view/61790</a>
To się nazywa gra w FM <gafa> Oczywiście mój zespół to Korona Kielce Wink


Re: CM & FM - Tomassen - 30-04-2008 17:36

Potrzebuję do MU dobrego prawego obrońcę za 2 mln funtów. Na gwałt.


Re: CM & FM - Oskar - 30-04-2008 18:01

Lell, Degen i masz jeszcze przecież Simpsona Smile


Re: CM & FM - buri - 30-04-2008 19:06

Sprobuj kupic Dicksona Choto z Legii, ja go kupilem do Sunderlandu (w 1-szym sezonie) za bodajze 650 000 funtow. Moze on grac na srodku i na prawej obronie.


Re: CM & FM - Oskar - 30-04-2008 19:08

Choto do MU, aż tak dobry to on chyba nie jest, zwłaszcza jego szybkość bodaj 7 :/ Przypomniał mi się jeszcze Alan Hutton, Pascal Chimbonda i Chris Gunter (wszyscy Spurs).


Re: CM & FM - Tomassen - 30-04-2008 19:58

A co myslicie o Loicu Abenzoarze? Mialem go zanim mi sis skasowała save'a i nie szło mu źle, ale błyszczeć też nie błyszczał. A poza tym scouci go nisko bardzo oceniają.

PS. Kupiłem Guilherme za Ł8 mln i Stancu za Ł1,9 mln. Dobre ruchy?


Re: CM & FM - Kula - 30-04-2008 22:23

W CM od patcha 8.0.2 gracze maja pewną losowość statystyk za każdym razem gdy zaczynasz nową grę ich statystyki są nieco inne tzn. u mnie Stancu może być lepszy o klasę od tego Twojego.