Redcafe.pl - Manchester United Forum
Spotkania, meetingi kibiców MU - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Spotkania, meetingi kibiców MU (/showthread.php?tid=325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Spotkania, meetingi kibiców MU - Stojkovic - 10-08-2006 20:47

Witam! Może zorganizujemy spotkanie kibiców MU w Katowicach (Ci którzy mogą niech się deklarują tutaj!). Cały dzień w Katosach, impreza w klubie/barze, może jakiś meczyk na świeżym powietrzu i gwarancja świetnej zabawy! Ludzie, zorganizujmy się! Pokażmy że jest nas wielu, umiemy się łączyć i pokazywac że tworzymy Red Army! Pokażmy że MU jest the best!


- Zashi - 10-08-2006 21:11

...a "why" w Katowicach? Bo masz blisko? :wink: Zreszta wole czystrze powietrze. Dlatego zapraszam do Krotoszyna Smile Ale ogolnie idea dobra, ale ofc z dogadaniem sie bedzie trudniej...


- Blade1985 - 10-08-2006 21:17

jestem za , bede tylko dajcie znac kiedyTongue


- Stojkovic - 11-08-2006 10:53

Fajnie, ale potrzeba więcej ludzi. Hej! Zgłaszajcie sie! Warto!


- Farmer16 - 11-08-2006 11:49

Mój brat także zapewne by był na tym spotkaniu tylko po 31 sierpnia. Zresztą po co wypowiadam się za niego :roll:

Cytat:...a "why" w Katowicach? Bo masz blisko? Zreszta wole czystrze powietrze. Dlatego zapraszam do Krotoszyna Ale ogolnie idea dobra, ale ofc z dogadaniem sie bedzie trudniej...
Już to widze jak cała resza kibiców United zjeżdża się do Krotoszynka :lol: Katowice jest większym miastem, i zapewne więcej ludzi zjedzie się tam. Pozatym kibiców United zapewne nie brakuje na Śląsku. :wink:


- Stojkovic - 11-08-2006 12:25

Wcale nie mam tak blisko do Katowic, wybrałem to miasto, bo jest dużo możliwosci i atrakcji właśnie tam. Drugi Meeting mogę zorganizować w Szczecinie, ale dopiero we wrześniu. Dlatego Myślę, że 27 sierpnia będzie idealnym terminem na meeting.


- Grzeho - 11-08-2006 12:57

Ja niestety raczej ni dam rady byc 27 sierpnia,bo wlasnie wtedy wracam z wakacji Sad szkoda :cry:


- Seki - 11-08-2006 14:58

Zashi napisał(a):...a "why" w Katowicach? Bo masz blisko? :wink: Zreszta wole czystrze powietrze. Dlatego zapraszam do Krotoszyna Smile Ale ogolnie idea dobra, ale ofc z dogadaniem sie bedzie trudniej...

Z tym Krotosznem to dojeb***, juz jade tlyko mi powiedzcie gdzie to leży.

Katowice to dobra opcja bo jest dla wszystkich w miare niedaleko, drugą opcją jest Łódź, bo to mniej więcej środek Polski, ale ja osobiscie bylbym za Katowicami, zresztą fanów United na Śląsku jest najwięcej. Forumowiczów tu i tam poznałem juz osobiscie wielu, wiec jestem otwarty na takie propozycje, ale jak z noclegiem itp ?


- Zashi - 11-08-2006 17:08

Mysle ze innym dobrym miejscem by byl wspolny wyjazd na meczyk United w LM Wink Ale pomysl to jedno, a organizcja to drugie Smile


- Stojkovic - 11-08-2006 20:27

Najpierw zorganizujmy meeting, bo jeśli nie zorganizujemy się na 1 dzień w Katowicach, to nie ma sensu nawet mysleć o wyjeździe za gruba kasę na mecz LM...


- Wojtek3 - 11-08-2006 22:33

Manchesterowiec napisał(a):
Zashi napisał(a):...a "why" w Katowicach? Bo masz blisko? :wink: Zreszta wole czystrze powietrze. Dlatego zapraszam do Krotoszyna Smile Ale ogolnie idea dobra, ale ofc z dogadaniem sie bedzie trudniej...

Z tym Krotosznem to dojeb***, juz jade tlyko mi powiedzcie gdzie to leży.

Katowice to dobra opcja bo jest dla wszystkich w miare niedaleko, drugą opcją jest Łódź, bo to mniej więcej środek Polski, ale ja osobiscie bylbym za Katowicami, zresztą fanów United na Śląsku jest najwięcej. Forumowiczów tu i tam poznałem juz osobiscie wielu, wiec jestem otwarty na takie propozycje, ale jak z noclegiem itp ?

Ziomus o to sie najmniej martwmy Wink

Mysle ze spoko idea, mozna sie spotkac w sobote, zobaczyc meczyk, a wieczorem disco, pub ? Impreza w kazdym badz razie ale to tylko po 31 sierpnia, na wczesniejszy termin sie nie pisze, wiec jak co to to ja Stojko i Seki bysmy byli a reszta ?


- Seki - 12-08-2006 08:38

Stojkovic napisał(a):Najpierw zorganizujmy meeting, bo jeśli nie zorganizujemy się na 1 dzień w Katowicach, to nie ma sensu nawet mysleć o wyjeździe za gruba kasę na mecz LM...

A dlaczego nie na mecz ? Juz raz zorganizowalismy grupowy wyjazd i wszystko sie udało, do Budpasztu na UNITED pojechalismy w 8 osób i było super za nie wielkie pieniądze a było super, a takie spotkanie to jest to, wiadomo ze trudniej wykonać ale o stokroć wazniejsze, a co do kasy to jak to sie mówi... zobaczyc UNITED bezcenne... :wink:


- Stojkovic - 13-08-2006 21:06

Bo pewnie wrzesień odpada u wielu z was... mnie pasuje wrzesień lub końcówka siernia. Impreza napewno byłaby super. Nawet jak 3 osoby się stawią, to będziemy się super bawić. Ja o to zadbam. Chodzi o samą potrzebę spotykania się. Geje robią sobie parady, to czemu my nie mozemy sprawić by Katosy przyjęły barwę diabelskiej czerwieni!


- Zashi - 13-08-2006 21:17

Stojkovic napisał(a):Geje robią sobie parady, to czemu my nie mozemy sprawić by Katosy przyjęły barwę diabelskiej czerwieni!

Ale porownanie :lol: :lol:

Mowicie impra w pub`ie, ale pewnie niekotrzy nie pija (np. co w tych czasach nawet w wieku 15 lat jest dziwne, bo ile sie slyszy nawet o pijanych 11 czy 12 latkach. Mi osobiscie wodka nie smakuje, piwo nie jest zle, ale ogolnie bede pil poźniej - narazie inne przyjemnosi Wink)


- Stojkovic - 14-08-2006 22:31

Nie nie nie! Nie będzie to spotkanie z cyklu 8 godzin w zadymionej Katowickiej melinie! Idziemy coś zjeść do lokali gdzie można napic się nietylko piwa. Czytstej sam nie lubię i nie piję. My jesteśmy kibicami MU, a nie zulami spod sklepu. Pozdrawiam