Redcafe.pl - Manchester United Forum
Tomasz Kuszczak - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Tomasz Kuszczak (/showthread.php?tid=326)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


- Wojtek3 - 08-03-2008 21:12

spalacz napisał(a):Tomek został dziś ukarany czerwoną kartką, jednak zupełnie nie obwiniam go z porażkę United. Sędzia wyrzucił go z boiska zupełnie niesłusznie. Nie było żadnego kontaktu Kuszczak - Baros w tej sytuacji. Czech przeskoczył nad naszym bramkarzem i przewrócił się chcąc wymusić rzut karny. Niestety sędzia dał się na to nabrać i w dodatku wyciągnął kartkę. Całe spotkanie Tomek grał dobrze i za to powinniśmy go oceniać, a nie za sędziowskie wpadki...

PS: Ile według przepisów angielskich będzie musiał pauzować i czy będą to wszystkie rozgrywki krajowe czy tylko puchar?

Kuszczak jest jednym z głównych winowajców meczu, czy był kontakt czy nie dla Ciebie, obejrz sobie jeszcze raz powtórki ale z angielskich stacji a nie polskich. Nikt nie pisze, ze to głownie przez niego jednak jego bład a bledem byl faul i czerwony kartonik, ale dzieki temu glownie odpadlismy. Na pewno w jakis " sposob " beknie.


- spalacz - 08-03-2008 21:23

Wojtek3 napisał(a):a bledem byl faul i czerwony kartonik
Czerwony kartonik to był błędem sędziego, a nie Tomka...

Wojtek3 napisał(a):obejrz sobie jeszcze raz powtórki ale z angielskich stacji a nie polskich
Nie widziałem ani jednej powtórki z polskich stacji. Poza tym to raczej nie ma znaczenia z jakiej stacji. Kamery były ustawione w tych samych miejscach i telewizje czy polskie czy angielskie nic nie zmienią... Tomek nie dotknął Barosa.


- Wojtek3 - 08-03-2008 21:29

spalacz napisał(a):Czerwony kartonik to był błędem sędziego, a nie Tomka...

Sedzie zinterepretowal to jako faul po ktorym Baros juz wychodzil na pusta bramke, gdzie z boku juz nabiegal Anderson, wg sprawiedliwa kartka.

spalacz napisał(a):Nie widziałem ani jednej powtórki z polskich stacji. Poza tym to raczej nie ma znaczenia z jakiej stacji. Kamery były ustawione w tych samych miejscach i telewizje czy polskie czy angielskie nic nie zmienią... Tomek nie dotknął Barosa.

Nie ma znaczenia z ktorej stacji ? :lol: Canal + pokazuje 3 powtorki a BBC 4 z czego w przerwie i po meczu jest analiza z 6 takze skoncz pieprzyc.

Kuszczak dotknal Barosa bo gdyby nie dotknal to Czech dostal by czerwona kartke za symulacje. Obejrz powtorki smiesznt kibicu Kuszczaczka. I zmien podpis.


- Maciek - 08-03-2008 21:31

Meczu nie widziałem, znam tylko troche faktów z smsa, ale fakt faktem, że takiej pozycji wśród rezerwowych bramkarzy United, jaką miał (ma?) Kuszczak, to przed nim długo żaden nie miał, za Fergusona chyba żaden, więc szkoda tego błędu, bo wszystko może się wyzerować


- Wojtek3 - 08-03-2008 21:46

[Obrazek: 80169454lg5.jpg]
[Obrazek: 80169515jb4.jpg]
[Obrazek: 80169603oh2.jpg]
[Obrazek: 80169611xz7.jpg]
[Obrazek: 80169615tr9.jpg]
[Obrazek: 80169617ur9.jpg]


- spalacz - 08-03-2008 21:50

Wojtek3 napisał(a):Canal + pokazuje 3 powtorki a BBC 4
Chodzi tu o ujęcia, a nie o ilość powtórek...

Wojtek3 napisał(a):Czech dostal by czerwona kartke za symulacje
Za symulacje to mógł dostać góra żółtą kartkę...

Wojtek3 napisał(a):smiesznt kibicu Kuszczaczka
Żebym był kibicem Tomka to nie pisałbym na forum United tylko bym sobie znalazł forum Kuszczaka, a jakby takiego nie było to bym sam założył...

Wojtek3 napisał(a):I zmien podpis
Nie i w żaden sposób mnie do tego nie zmusisz. Każdy może mieć podpis taki jaki mu się podoba. Mnie odpowiada ten i go nie zmienię.

Poza tym na forum sobie nie ubliżamy w jakikolwiek sposób...


- Wojtek3 - 08-03-2008 21:53

spalacz napisał(a):Za symulacje to mógł dostać góra żółtą kartkę...

Za symulacje w polu karnym przeciwnika dostaje sie czerwona kartke. Nie żółta, pamietaj, ze nie ma juz tez " zlotej bramki " i , ze za atak na nogi od tylu tez daje sie czerwona kartke, takze za sciagniecie koszulki dostajesz zolta kartke. Przepisy, przepisy.

spalacz napisał(a):Chodzi tu o ujęcia, a nie o ilość powtórek...

:lol:


- Ciampel - 08-03-2008 22:12

W pewnym stopniu dołożył cegiełkę do naszego wylotu z FA Cup, ale błędów doszukiwałbym się też gdzie indziej. Wyszedł na "1 na 1" i było jak było, przecież nie szukał czerwonej kartki, tylko piłki.

Nie miał wyjścia, gdyby nie zmusił się do interwencji, a został na linii, mielibyśmy gola minutę wcześniej, w takim wypadku zaś zachowaliśmy resztki nadziei na przestrzelenie karnego albo paradę Rio Wink

Teraz ciekawi mnie postawa Fergusona wobec tego incydentu, czy da szanse Fosterowi? Mówiło się o jego wypożyczeniu jeszcze wczoraj...


- spalacz - 08-03-2008 22:12

Wojtek3 napisał(a):nie ma juz tez " zlotej bramki " i , ze za atak na nogi od tylu tez daje sie czerwona kartke, takze za sciagniecie koszulki dostajesz zolta kartke.
Co ty nie powiesz...

Sytuacja z karnym i gol - przeanalizuj sobie klatka po klatce i zauważ - nie było kontaktu Tomek - Baros...


- Wojtek3 - 08-03-2008 22:25

Analizuje klatka po klatce i widze kontakt, przykro mi. Niestety, trzeba byc obiektywnym, zapewniam Cie, ze jesli Kuszczak bylby Holendrem to nawet bys sie nie zarejestrowal na tym forum.


- Fiend - 09-03-2008 01:45

Ja obiektywnie patrzac to czerwonej kartki nie dalbym Kuszczakowi. Polak zachaczyl jedynie glowa Barosa i to nieumyslnie.
Karny jest tutaj jedynie zasluga fenomenalnych umiejetnosci aktorskich Barosa. Chcial on zachaczyc noga Kuszczaka i tyle.
A juz w ogole zwalanie winy na Polaka jest bez sensu. Przy bramce zawinila obrona( o ile jakas tam byla), a pretensje glownie to mozna miec do napadu, ze zadnej akcji nie potrafili wykorzystac. Nie mozna miec pretensji do Kuszczaka, ze druzyna nie potrafila wykrozystac tak ogromnej przewagi.
W nastepnym meczu proponuje im wykorzystac chociaz jedna 100% sytuacje na mecz...


- Wojtek3 - 09-03-2008 02:15

Fiend napisał(a):Karny jest tutaj jedynie zasluga fenomenalnych umiejetnosci aktorskich Barosa. Chcial on zachaczyc noga Kuszczaka i tyle.

Moim zdaniem nie ma mowy o aktorstwie. Aktorstwo jest wtedy gdy ktos potrafi ladnie przysymulowac. Jakby nie bylo, Kuszczak jest jednym z glownych winowajcow, ale na pewno nie tym jedynym.


- Fiend - 09-03-2008 02:21

Dla mnie to byla symulacja w stylu Ronaldo Wink Czyli wykorzystanie bledu przeciwnika i dotkniecie go w polu karnym Smile
Blad za ta bramke ponosi bardziej obrona niz sam bramkarz. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze Kuszczak go nie dotknal. Ja po prostu upieram sie przy tym ze czerwonej kartki nie powinien nasz bramkarz dostac. Zdania nie zmienie Tongue


- Wojtek3 - 09-03-2008 02:25

Fiend napisał(a):Dla mnie to byla symulacja w stylu Ronaldo Wink Czyli wykorzystanie bledu przeciwnika i dotkniecie go w polu karnym Smile
Blad za ta bramke ponosi bardziej obrona niz sam bramkarz. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze Kuszczak go nie dotknal. Ja po prostu upieram sie przy tym ze czerwonej kartki nie powinien nasz bramkarz dostac. Zdania nie zmienie Tongue

Tylko, ze gdyby Kuszczak mial glowe w innym miejscu to pewnie by go nie trafil, moim zdaniem mial poprostu pecha, ze wyladowal tam gdzie wyladowal, dla mnie czerwien jak nic i zdania tez nie zmienie Smile


- Skull - 09-03-2008 02:32

Wojtek3 napisał(a):Kuszczak mial glowe w innym miejscu to pewnie by go nie trafil

Żówiem nie jest by schowac głowe w skorupe,a tym bardziej strusiem,mam podobne zdanie co Fiend,karny sie należał ,ale pokazanie czerwieni to już błąd sędziego! Jeszcze gdyby wyszedł na czystą,ale Anderson juz do niego dobiegał,a Rooney stał już na lini bramkowej...