Redcafe.pl - Manchester United Forum
Manchester United - Arsenal Londyn (Old Trafford, 17.09.06) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Manchester United - Arsenal Londyn (Old Trafford, 17.09.06) (/showthread.php?tid=340)

Strony: 1 2 3


Manchester United - Arsenal Londyn (Old Trafford, 17.09.06) - Valverde - 11-09-2006 14:55

Czyli obok Che - L`pool największy hit kolejki. No cóż, klasyk. United po 4 wygranych meczach liderują, natomiast Arsenal okupuje 17 miejsce, po 3 meczach mają zaledwie 2 pkt. Do zespołu United powoli wracają Gaby, Smith, Neville - możliwe, że będą do dyspozycji Fergusona na ten mecz. Po zawieszeniu wracają Rooney i Paul, dzięki czemu siła ofensywna Red Devils znacznie wzrasta. Czy United podtrzymają świetną passę? A może Arsenal odbije się od dna? Zapraszam do dyskusji Wink


Re: Manchester United - Arsenal Londyn (Old Trafford, 17.09. - Zashi - 11-09-2006 14:58

Valverde napisał(a):A może Arsenal odbije się od dna?

Nie bluzgaj mi tu.
Widac ze maja jakis kryzys - Henry nie trafia, a jak Henry nie trafia to praktycznie nikt tam strzelic gola nie moze. Nie wygrali u siebie z M'boro, a mieliby na Old Trafford wygrac? Oj nie. Jak Yakubu i spolka zremisowali, to my wygramy. Wraca Rooney - wiec maja przerabane Smile


- Wojtek3 - 11-09-2006 16:40

Jakby nie było, drużyna motywuje sie na takie mecze jak te. Arsenal źle zaczął sezon, bardzo źle, są praktycznie na samym dnie, ale jeden mecz zaległy. Z ich wyników wynika, że powinno na Old Trafford przejść niezłą mucke, ale my też z meczu na mecz strzelamy mniej goli i gramy gorsze mecze. Mecze z Arsenalem były zawsze pasjonujące i ten też bedzie. Stawiam na wygraną United, choć bardzo wymęczona.


- David7 - 12-09-2006 09:44

Ten mecz to szlagier kolejki wydaję mi się że padnie wynik 3:1 dla nas Arsenal narazie cieniuje ale w koncu to Premiership tu nie ma słabych drużyn a wiadomo że na takie mecze jest jeszcze większa :!:

DO BOJU UNITED :twisted: :twisted: :twisted:


- Ramone - 12-09-2006 15:11

Wydaje mi się ,ze wygramy nawet jak KAnonierzy się mocno zmobilizują.Henry już się chyba wypala ,a nbez nie go to nie ta sama drużyna...


- Zashi - 12-09-2006 17:21

Henry odniosl kontuzje - podobno (niestety) nie dosc grozna. We wtorek na treningu skrecil lekko stope. Nie zagra w meczu LM, a czy zagra w meczu z United?? Byloby fajnie, bo wtedy Arsenal to nie ten Arsenal...


- Stojkovic - 12-09-2006 17:49

Myślę, ze MU poradzi sobie z kanonierqami, którzy powiedzmy sobie szczerze rozczarowują wszystkich. Myślę, ze nawet jeśli Henry byłby6 w fenomenalnej formie, to sam meczu nie wygra.


- Pejter - 12-09-2006 18:11

Ja nie byłbym takim optymistą jak większość z was tutaj. Optowałbym raczej za wersją Manchesterowca, który uważa, że wygramy, ale wcale nie tak łatwo. Wydaje mi się, że będzie to 1-0, 2-1, coś w tym stylu. Na pewno nie będzie to spacerek, bo mimo że Arsenal rozczarowuje na starcie rozgrywek Premiership to przecież kiedyś musi nadejść moment, w którym się przełamią, a taki szlagier z MU jest idealną do tego okazją. Kanonierzy niewątpliwie będą bardzo zmobilizowani i tanio skóry nie sprzedadzą. Mam jednak nadzieję, że w spotkaniu z Diabłami punktów nie zdobędą.


- Seki - 12-09-2006 19:00

Zashi napisał(a):Henry odniosl kontuzje - podobno (niestety) nie dosc grozna. We wtorek na treningu skrecil lekko stope. Nie zagra w meczu LM, a czy zagra w meczu z United?? Byloby fajnie, bo wtedy Arsenal to nie ten Arsenal...

Ile razy to już Henry był rzekomo kontuzjowany przed meczami z UNITED, a Wenger upierał sie że nie zagra a zawsze grał tylko raz była sytuacja ze wszedł w końcówce meczu. Wink


- Kuba_^^ - 13-09-2006 13:55

Będzie niewątpliwie trudno, pomimo tego, że Arsenal nie radzi sobie najlepiej w takim meczu będą chcieli z pewnością pokazać, że są zespołem bardzo dobrym, walczącym o podium na koniec rozgrywek. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, mam nadzieję, że United wygrają, lecz nie będzie już tak łatwo. Stawiam na 2:0 Wink


- Stojkovic - 13-09-2006 22:30

stawiam na 3:1 dla United. Mecz z Arsenalem to poprostuwalka do końca... a z atkimi meczami może róznie być...


- Seki - 14-09-2006 12:17

"Kanonierzy" w tym sezonie grają grają bardzo słabo, zajumą dopiero 17 lokate (!) ale mają jedno zaległe spotkanie co nie zmienia faktu, że w poprzednich trzech zdobyli tylko 2 punkty Smile Oosbiscie niezmiernie ciesze sie z tego faktu, Wink ale mecze takie jak MAN UNITED vs. Arsenal rządzą sie swoimi prawami wiec tutaj nie ma co patrzeć na tabele, będzie walka, walka i jeszcze raz walka tym bardziej, że jak AFC przegra to praktycznie już na starcie straci szanse na mistrzowski tytuł. Mamy za sobą dwa bardzo cięzkie mecze z Tottenham 1:0 i z Celtic 3:2, Londyńczycy wczoraj wygrali w LM 1:2 z Hamburgiem po golach Gilberto Silvy z karnego i wspaniałej bramce Rosickiego. Ja mam ogromną nadzieje, że sięgniemy po kolejne zwycięstwo w tym sezonie Tongue Mój typ to 1:0 dla UNITED Tongue

Mecz oczywiscie w Canal+Sport Smile

COME ON UNITED :!: :!: :!:


- Red - 14-09-2006 18:48

Arsene Wenger powiedział, że to ich nowe boisko jest za duze...


- Grzeho - 15-09-2006 13:46

Red napisał(a):Arsene Wenger powiedział, że to ich nowe boisko jest za duze...

Złej baletnicy...Moim zdaniem Wenger nie ma juz na co sie wymawiac to nazeka na murawe,a to moim zdaniem sa bzdury.


Odnosnie meczu to jestem przekonany ze bedzie to mecz walki.Gracze Wengera beda musieli wygrac to spotkanie jesli jeszcze wogule mysla o mistrzostwie, wiec beda jeszcze bardziej zmotywowani,aby uzyskac dobry wynik.Wydaje mi sie ze mamy duze szanse bo Arsenal nie jest w zbytnio dobrej formie, wiec jest doskonaly czas aby go pokonac i utrzynamac zwyciezka passe.


Typuje 2-1 dla United


- KanT - 17-09-2006 18:11

:cry: :cry: :cry: D N O Arsenal perzewazal, gral ciekawiej i juz od meczu z Watfordem widac ze forma spada ....... wynik znacie .... Nic pisac wiecej nie musze... :cry: :cry: :cry: :cry: