Redcafe.pl - Manchester United Forum
Forumowicz lipca - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Forumowicz lipca (/showthread.php?tid=348)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Forumowicz lipca - Ciampel - 26-09-2006 09:27

Czyli pierwszy temat z cyklu mającego za zadanie rozkręcenie forum.

W zeszłych latach staraliśmy się nagradzać użytkowników co rok, tym razem takie wybory będą przeprowadzane częściej. Czemu? Wytłumaczyłem na początku. Oczywiście ranking na forumowicza roku będzie osobnym epizodem, ale póki co trzymajmy się tej wersji. Zasady są proste - głosować może każdy, bez względu na wiek Wink Powiedzmy, że głosowanie będziemy rozpoczynać 5-6 dni przed zakończeniem miesiąca i będzie ono dotyczyło właśnie mijającego danego okresu czasu. Nagroda, to oczywiście - poza satysfakcją - nagłówek forumowy, którym zwycięzca będzie mógł się szczycić przez cały miesiąc - no chyba, że wygra kolejne sondaże, bowiem i takie prawo mu przysługuje - wtedy ten czas oczywiście się zwiększy. Liczę na dobrą zabawę, bo to właśnie dewiza tej idei. I w wyborze nie kierujemy się tym, czy kogoś lubimy czy nie - to przecież nie ma w tym przypadku znaczenia. Do tego nalegam - nie proście o jakieś "wygibasy" w miejsce nagłówków, bo wzór na nagrodę jest ustalony - Forumowicz Września/ Maja itp. Jeśli temat się nie przyjmię, to szkoda, bo zdrowa rywalizacja może być ciekawa.

To pierwszy taki ranking, dlatego możemy głosować nie tylko na podstawie wrześniowych postów/aktywności/czy innych rzeczy związanych z danym userem, ale tych, zaczynając od początku nowego forum - czytaj 25 kwietnia. Na inauguracyjne "typy" czekam do 1 października godz. 20-00, w miarę czasu wyniki przedstawię w jak najszybszym terminie. W razie remisu będziemy mogli przeprowadzać dodatkowe wybory lub też po prostu obaj userzy otrzymają dany tytuł - zależy od was.

PS. Ktoś pewnie spyta, dlaczego nie umieściłem tego w dziale, w którym nie zliczamy postów. Już wyjaśniam - przecież temat na pewno będzie obfitował w same ciekawe i wyczeprujące wypowiedzi, więc nie widzę potrzeby martwienia się o nabijanie. Don't worry!


- Wojtek3 - 26-09-2006 13:28

Manchesterowiec - od kiedy zaczął pisać na nowym / starym forum wszytsko chyba wróciło do normy, stara ekipa powróciła, klimacik takze, widze ze Manchesterowiec stara sie rozkręcac wiele tematów, pisze duzo, mądrze i na temat, zreszta zna sie na tym był kiedys modem. Ziomek głos dla Ciebie. Pozdro Cieszyn !


- Ciampel - 26-09-2006 14:30

Valverde - warto zacząć od tego, że nie był z nami na starym forum i rozpoczął pisanie stosunkowo niedawno. Mimo tego nie miał najmniejszych problemów z aklimatyzacją i wkomponował się w czynnie piszącą grupkę osób znakomicie. Pisze dużo, a zarazem mądrze, co stanowi dla mnie nierozłączną parę na każdym - nie tylko naszym - forum. Przejął za mnie typera Ligi Mistrzów, jeszcze nigdy nie miałem jakichś domniemanych pretensji do niego o choćby offtop czy inne "numery". Jak dla mnie zdecydowanie podnosi poziom postów i póki co zasłużył na ten tytuł. Oby tylko nie spoczął na laurach. Do tego te wyniki na ESCup'ie, mój głos wędruje na Ciebie, respekt!


- Kuba_^^ - 26-09-2006 15:47

Valverde - podobnie jak Ciampel głosuję na tego usera. Od początku gdy się zarejestrował pisał mądre posty, a nie jakieś idiotyzmy. Bardzo dobrze wypowiada się w tematach, można z nim podyskutować na jakiś temat, szanuje go za to, że trzyma się swojego zdania. Na pewno użytkownik, z którego można brac przykład Wink


- Valverde - 26-09-2006 18:28

Manchesterowiec - na starym forum mnie nie było, ale wiem, że gdyby nie wrócił, to nie wiedziałbym, kogo tracimy Tongue Wypowiada się wszędzie (i z sensem), szczególnie cieszy mnie jego aktywność w temacie o FC UNITED Wink Forumowicz września - nic dodać, nic ująć.


- Pejter - 26-09-2006 18:36

Manchesterowiec - zastanawiałem się pomiędzy nim a Valverde, jednak po dłuższym namyśle uznałem, że chyba na ten tytuł zasługuje na razie jeszcze Manchesterowiec, który zazwyczaj pisze długie, mądre, przemyślane posty, w których ma nam zawsze coś do przekazania. Większość jego postów możemy brać za wzór.


- Gracek_11 - 26-09-2006 18:56

Manchesterowiec- kapitalny come back. Znany ze starego forum, piszący mądrze i na nowym. Przede wszystkim ma swoje zdanie praktycznie na każdy temat, no i nie boi się go napisać... Duże zaangażowanie w życie forum, z przyjemnością czyta mi się jego posty :wink: pozdrówki 8)


- maryc - 26-09-2006 20:12

Manchesterowiec - pomimo tego, iż na forum jestem od około tygodnia po długiej przerwie, to wydaje mi się, z tego, co czytałem, że Manchesterowiec bardzo stara się wypowiedzieć w każdym temacie, w którym ma coś mądrego do powiedzenia i tak bez wątpienia jest. Pamiętam Go z poprzedniego forum, pisał podobnie dużo i podobnie mądrze. To tyle ode mnie, sorry, jeżeli uważacie, że nie mam prawa głosować. Tongue


- Zashi - 27-09-2006 15:49

Poniewaz na siebie nie mozna :lol: to:

Manchesterowiec - dzieki za "wojne" na slowa w dziale o antyfanach - ogolnie to jasno wyraza swoje poglady, a raczej to sie liczy. Glos na Ciebie.


- Seki - 30-09-2006 12:13

Valverde - Pojawił sie na nowym/starym forum i odrazu ożywił atmosfere jego posty wiele wnoszą do dyskusji, ma pojęcie o czym pisze, cieszy mnie jego udział w ESCupie bo mnie tam już nie ma a ktoś dobry musiał sie pojawić Wink No i duzy plus to zainteresowanie FC UNITED Smile

Pozdrawiam


- Zashi - 14-10-2006 15:18

Wrzesien sie skonczyl - polowa pazdziernika, a nikt tego nie podliczyl - nie bylo zaproszen na wreczenie nagrody i samego wreczenia, a co najwazniejsze: imprezy po wreczeniu....


- Seki - 14-10-2006 15:21

Zashi napisał(a):Wrzesien sie skonczyl - polowa pazdziernika, a nikt tego nie podliczyl - nie bylo zaproszen na wreczenie nagrody i samego wreczenia, a co najwazniejsze: imprezy po wreczeniu....

Norma... ktoś wymsyli zabawe a zeby to prowadzic to juz problem... nawet z policzeniem kilku głosów... ehh


- Zashi - 14-10-2006 15:36

Manchesterowiec napisał(a):
Zashi napisał(a):Wrzesien sie skonczyl - polowa pazdziernika, a nikt tego nie podliczyl - nie bylo zaproszen na wreczenie nagrody i samego wreczenia, a co najwazniejsze: imprezy po wreczeniu....

Norma... ktoś wymsyli zabawe a zeby to prowadzic to juz problem... nawet z policzeniem kilku głosów... ehh

Kicz z policzeniem glosow, a co z imprezą?? 8) :lol:


- Ciampel - 21-10-2006 09:06

Sorry panowie za zwłokę, ale po prostu ostatnio w ogóle mi się odechciało pisać. Sami zresztą wiecie czemu - besty rezygnuje, atmosfera pogrzebowa i nie ma tu czegoś, co było na starym forum - taka jest niestety prawda. Wtedy aż chciało się pisać, a tutaj nie odnajduje wartości, która mogłaby mobilizować. I w gruncie rzeczy "sztucznie" to trzymamy.

Mała frekwencja, zagłosowało 9 osób, z czego 6 poszło na Sterowca, a 3 na Valverde. Gratulacje dla Sterowca! Czy nagłówek będzie, nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo mATT'a nigdzie nie można dorwać, a pewnie znów jest coś zje**ne w bazie.

Mimo to, możemy dalej ciągnąć ten "konkurs".


- Wojtek3 - 21-10-2006 09:34

Ciampel napisał(a):Sorry panowie za zwłokę, ale po prostu ostatnio w ogóle mi się odechciało pisać. Sami zresztą wiecie czemu - besty rezygnuje, atmosfera pogrzebowa i nie ma tu czegoś, co było na starym forum - taka jest niestety prawda. Wtedy aż chciało się pisać, a tutaj nie odnajduje wartości, która mogłaby mobilizować. I w gruncie rzeczy "sztucznie" to trzymamy.

Mała frekwencja, zagłosowało 9 osób, z czego 6 poszło na Sterowca, a 3 na Valverde. Gratulacje dla Sterowca! Czy nagłówek będzie, nie jestem w stanie Ci powiedzieć, bo mATT'a nigdzie nie można dorwać, a pewnie znów jest coś zje**ne w bazie.

Mimo to, możemy dalej ciągnąć ten "konkurs".

Ale jak pisałem na początku istnienia tego forum zeby przywrócic stare to nie, uparliście się ...