Redcafe.pl - Manchester United Forum
Forumowicz lipca - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Forumowicz lipca (/showthread.php?tid=348)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- Kuba_^^ - 26-12-2007 22:58

Marek - w sumie ten sam powód, co podał Skull, fajnie się nam chłopak wkomponował w życie forumowe, pisze ciekawie i przede wszystkim dość regularnie Wink


- zaga92 - 27-12-2007 08:47

Maro- pisze madrze i ciekawie


- Ciampel - 27-12-2007 10:14

Kandydatów jak mrówków.

Maciek - swoje zdanie, uparty jak wół, ciężko go przekonać do innych racji. Taka charakterystyczna osobowość po prostu. Wrócił, sporo pisze, jak dla mnie spełnia wszystkie wymogi, by przez miesiąc lansować się nagłówkiem "forumowicz grudnia" 8)


- Grzeho - 27-12-2007 13:40

Maciek - jak juz inni pisali. Ma swoje racje i sie ich zaciekle trzyma. Pisze dosc regularnie, ale zawsze mogloby byc lepiej :wink:


- Maro11 - 27-12-2007 14:36

Coz na Macka nie bede głosowal, bo juz za duzo podobnych wyroznie zdobył. Postac nietuzinkowa i kontrowersyjna, a to ze sie z nim sprzeczam to nic nowego , i tak mamy o sobie dobre zdanie :wink:

Marek bo ma piekne imie :wink: . Bardzo fajne posty, przemyslane nie idace na ilosc ale na jakosc, ma własne zdanie ale sie nie narzuca innym, ciesze sie ze taka osoba pojawiła sie na forum.


- woyteq - 27-12-2007 14:44

Wolak - bo tak ma na nazwisko ginekolog poloznik ktory wital mnie na tym swiecie :lol:
( nominacja roku )


- Wojtek3 - 27-12-2007 18:01

niech bedzie Maciek Smile.. mialem kilka kandydatur, ale spodobalo mi sie to, ze Maciek zostal na forum i dzieli sie swoimi spostrzerzeniami z nami, i to bardzo regularnie.


- Wojtek3 - 31-12-2007 13:41

..Maciek 6
Marek 3
Maro 2
Wolak 1
Czacha 1
bela 1

Maciek zostaje forumowiczem grudnia, prosze Pejetra o przyznanie mu podpisu nad nickiem.


- Maciek - 05-01-2008 21:48

Już styczeń, a ja wszedłem tutaj do tematu przez przypadek (źle kliknąłem po prostu) i widze że jakąś nagrodę dostałem

Dziękuje za oddane na mnie głosy, dobrze byłoby, żeby nie ostatnie i tyle mam do powiedzenia Wink

ps: Jak się ma racje to mnie dosyć łatwo do niej przekonać więć nie rozumiem tych uzasadnień jakobym był uparty jak wół bo ja przez to rozumiem jakieś negowanie faktów, trzymanie się głupoty i klapki na oczach, a swoje zdanie to swoje zdanie Wink


- zaga92 - 12-01-2008 17:56

Wydaje mi sie, ze to dobre miejsce na zorganizowanie plebiscytu na najlepszych userow w roznych kategoriach.

1. Forumowicz roku (ogolnie)
2. Forumowicz dysponujacy najwiesza wiedza sportowa
3. Najlepiej dyskutujacy forumowicz
4. Najsympatyczniejszy forumowicz
5. User z najbardziej oryginalnym avkiem
6. Najbardziej lubiany user
7. User najbardziej związany z forum
8. User ktorego chcialbys poznac

W kazdej kategorii mozemy oddac tylko jeden glos. Glosujemy przez tydzien.

Na razie zamykam temat by obgadac wszystko z moderatorami i reszta, na pewno wyniki bedziemy wysylac do kogos na PW i mysle, ze ze 2 pytania bedzie mozna wyrzucicf -> Wojtek3


- Wojtek3 - 25-01-2008 20:21

Wiec zaczynamy wyboru uzytkownika roku 2007 i takie tam ble ble czytajcie nizej...

1.Forumowicz roku 2007 ( MVP ) 8)
2.Uzytkownik dysponujacy najwieksza wiedza pilkarska
3.Najzadziroliwszy, najbardziej dyskutujacy uzytownik ( czesto, nieustepliwie, do konca, podajacy trafne argumenty itp itd ).

Pod 3 numerkami wpisujecie nazwe uzytkownika i wysylacie je mi na PW albo na GG jak ktos mnie ma, minimum 15 oddanych glosow przez 15 uzytkownikow, mniej nie licze.

Zycze milej zabawy 8)

WIDZE ZE WSZYSCY SIE NIEZLA BAWIA, TAK SZYBKO CHCIELISCIE GLOSOWANIE A ODDANO 7 GLOSOW, PARANOJA POPROSTU...


- Ciampel - 05-02-2008 21:51

Styczeń? 8)


- Skull - 05-02-2008 21:56

Kuba_^^ - Zawsze aktywny ,pisze poprawnie i mądrze ,nie wdaje sie w niepotrzebne dyskusje ,wzorowy forumowicz.


- Maciek - 05-02-2008 22:22

Maro - za styczeń cały :lol: Przez większość zdecydowaną tego miesiąca, trzymał poziom, podobał mi się i to cholernie, od takiego Maro trzeba wymagać jeszcze więcej i jeszcze więcej, jak dla mnie w tym miesiącu poza konkurencją. Zwracał uwagę na moje błędy, poprawiał, skutecznie argumentował

Czystą przyjemnością były rozmowy z nim


- Pejter - 05-02-2008 23:03

Maro - potrafi dyskutować na poziomie. Stara się robić to jak najkulturalniej, pomimo zaczepek różnych osób. Potrafi przystopować w ostrych wymianach zdań. Dobrze argumentuje własne stanowisko, ale nie trzyma się go kurczowo, jeśli ktoś mu udowodni, że nie ma do końca racji.