Redcafe.pl - Manchester United Forum
Forumowicz lipca - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Forumowicz lipca (/showthread.php?tid=348)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- David7 - 27-02-2007 07:46

Jak dla mnie Wojtek3 piszę dużo i naprawdę jego posty czyta sie z wielką przyjemnościa Respect 8). Widac że wiele wkłada w to forum także mój głoś wędruje na niego.


- Ciampel - 02-03-2007 23:13

Wyniki - luty 07':

Stojko - 5
Pejter - 2
Wojtek3 - 2

Mój głos powędrował również na Stojkovica. Wyraźnie widać zakończenie sesji i nieco więcej czasu - zarówno na forum, jak i na stronie. Posty zawsze przemyślane, bez owijania w bawełnę i bez lania wody. W przeciągu lutego według mnie najbardziej sobie na to miano zasłużył.

Reszta myślała w miarę podobnie, choć po 2 głosy otrzymali też Pejter i Wojtek - jak widać też mieli swój duży wkład w dyskusje podczas minionego miesiąca, to nie ulega wątpliwości. Ranga należy teraz do Ciebie Stojko!


- Ciampel - 27-03-2007 19:30

Marzec minął migiem, zatem przystępujemy do kolejnego głosowania. Stojko, jako forumowicz lutego, obniżył nieco loty, dlatego - tak czy siak - niezbędny jest kolejny wybór tego najbardziej wyróżniającego się. Kto tym razem podbił wasze serca? Wink

Pejter - zapowiada znowu sporo forumowych zmian, a i w marcu nie spoczął na laurach. O ile się nie mylę, to właśnie na początku bieżącego miesiąca wykonał pewien milowy krok (dowiecie się wkrótce). Poza tym - jak zawsze - aktywny i ma wiele do powiedzenia na temat. Tym razem Pejter, ale mam nadzieję, że w kwietniu ktoś inny jeszcze bardziej sobie na to zasłuży, starać się 8)


- Zashi - 27-03-2007 19:44

A ja zaglosuje na Ciampelka - ostatnio sie chłopak ozywił i cos skrobie..

PS. Jak mam dokladnie czytac Twoj nick Ciampel ??

Ciampel -> czytaj, jak ci się żywnie podoba Wink Chodzi ci o fonetykę, czy o co? Podbij na gadu potem.


- Futbolowa - 27-03-2007 21:21

A dla mnie pan Stojkovic, bo bardzo spodobała mi się jego pewna wypowiedź. Poza tym, jak już czytam jego posty, czynię to z ogromną przyjemnością.

Co prawda jest też sporo innych osób, które lubię 'czytać', ale głos mogę podarować tylko jednej Wink


- Kuba_^^ - 27-03-2007 21:55

Ja wybieram Futbolową, bo zaczęła pisać na forum, robi to systematycznie, a jej posty czytam z przyjemnością. No i ogólnie lubię czytać co mają do powiedzenia kobiety na temat piłki nożnej 8)


- Valverde - 27-03-2007 22:53

Podobnie jak Kubuś, głos oddaję na Futbolową. Znowuż aż tak wiele ni pisała, tym niemniej co świeża krew, to świeża krew. Sporo wniosła na forum, posiada naprawdę sporą wiedzę o sporcie - futbol i sporty motorowe, teraz na stadiony wrócili żużlowcy, więc na pewno będzie z Częstochowianką o czym dyskutować Smile Pozdro


- Pejter - 29-03-2007 16:38

gollaz - zastanawiałem się między nim a Futbolową, ale ostatecznie wybrałem gollaza. Jest to użytkownik zupełnie nowy (w przeciwieństwie do Futbolowej, jednak ta wcześniej nie udzielała się tak często), który od razu wywarł na mnie duże wrażenie. Pisze mądrze, choć po początkowej aktywności ostatnio niezbyt dużo. Mam nadzieję, że ten mój głosik zachęci go do dalszego udziału w dyskusjach.

P.S. Zauważyłem również, że ma dużą wiedzę o MU -> w quizie piłkarskim bodajże do zaprezentował.


- marcelo - 29-03-2007 17:20

Ja w tym miesiącu swój głos oddam na Futbolową, ponieważ po przerwie powróciła na forum i coś tak nieźle skrobie. Trochę przypomina mi to mój powrót w styczniu, choc moze nie jest tak efektywna jak ja 2 miechy temu (no ale miałem wtedy ferie, więc więcej czasu). Fajnie, bo jakby co chwila ktoś "nowy" przybył z takim skutkiem to po pół roku mielibyśmy ruch jak na Stadionie Dziesięciolecia Tongue (choć nigdy na nim nie byłem). Także mój głos na reprezentantkę płci pięknej na naszym forum.


- ziomo - 30-03-2007 13:18

Oddam swój głos na Men Utd Fana ponieważ mimo ze ma on tylko 10 lat i jest najmłodszy z wszystkich userów na forum to pisze bardzo regularnie.Może nie są to jakieś super długie posty ale zawsze coś tam skrobnie.Więc moj głos wędruje do Men Utd Fana.


PS.Może to was trochę zadziwi.


- Pejter - 02-04-2007 21:46

Wyniki za marzec:

Futbolowa - 3
Ciampel - 1
gollaz - 1
man utd fan - 1
Pejter - 1
Stojkovic - 1

Gratulacje dla Futbolowej. Oby dalej tak się prezentowała jak w minionym miesiącu :wink:


- Ciampel - 30-04-2007 08:38

Na śmierć zapomniałem, forumowicz kwietnia!

Wojtek3 - wrócił do nas z jakże pozytywnym skutkiem, sporo na nowo rozwiniętych dyskusji, wielce pomocny, można już powiedzieć o starym, dobrym Wojtku. Oby tak dalej, choć wyjazd do Irlandii na pewno mocno ograniczy jego aktywność, ale ma jeszcze szanse zapaść nam w pamięci Wink


- Wojtek3 - 30-04-2007 12:07

Pejter - ciągle stara sie trzymać poziom na forum, często pisze, mądrze, stara sie odpowiedzieć na każdego mojego posta, przez co jest ciekawiej na forum Tongue


- Kuba_^^ - 30-04-2007 12:46

Wojtek - ja podobnie jak Ciampel głosuję na Wojtka, stara się poprzez ostatnio bardzo częste pisanie postów utrzymać forum w dobrej kondycji, wkleja dużo filmików z bramkami z meczów itp.


- Pejter - 30-04-2007 15:53

Wojtek3 - tutaj nikt nie powinien mieć wątpliwości. Dla mnie jedyny kandydat do tego miana w kwietniu. Obyś się tylko szybko nie zniechęcił :wink: Zobaczysz, jeszcze odbudujemy potęgę tego forum i całej strony.