Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Owen Hargreaves - Czary - 11-09-2010 09:04

Już w tamtym sezonie kilka razy była taka informacja i coś ciężko jest mi uwierzyć w jego powrót już teraz. Pewnie zagra coś w rezerwach po czym znów złapie jakąś kontuzje i tak to będzie wyglądać...

Oczywiście chciałbym się mylić.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 11-09-2010 09:29

Przecież Hargo nie złapał żadnej nowej kontuzji, problemem jest wciąż ta sama.


Re: Owen Hargreaves - Czary - 11-09-2010 09:32

Dzięki za oświecenie... Chodzi mi o ciągłe odnawianie urazu, a nigdzie nie napisałem, że łapie jakieś nowe kontuzje. Wink


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 11-09-2010 10:26

To pisz, że chodzi ci o odnawianie się kontuzji, a nie coś takiego:

Czary napisał(a):Pewnie zagra coś w rezerwach po czym znów złapie jakąś kontuzje

Od dzisiaj łapanie "jakiejś kontuzji" i i odnawianie się starej to to samo.


Re: Owen Hargreaves - Czary - 11-09-2010 12:07

Jakąś kontuzje - może być to kontuzja kolana? Może być. Możliwe też że złapie inną bo nigdzie nie jest powiedziane, że skoro przez dwa lata leczy kolana, to tylko z nimi będzie mieć problemy. Niepotrzebne jest takie łapanie za słówka.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 11-09-2010 12:24

To w końcu chodzi ci o odnawianie się kontuzji, czy łapanie jakiejś nowej?


Re: Owen Hargreaves - Czary - 11-09-2010 12:39

Napisałem jakąś - czyli równie dobrze może być to kontuzja kolan, równie dobrze inna. Głównie mi chodziło o kolana. Wszyscy raczej nie mieli problemów ze zrozumieniem tego.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 11-09-2010 13:35

Lol, a teraz błędnie stosujesz kwantyfikator.


Re: Owen Hargreaves - Lasq - 11-09-2010 13:41

Czepianie się słówek i dyskusja na kilka postów na temat tego rox Wink

Ja też zrozumiałem o co chodziło i myślę, że każdy (lol @ "kwantyfikator" :lol: ) kto chciał zrozumieć a nie się przyczepić też zrozumiał. A teraz, czy możemy wrócić do tematu?

Jak najbardziej możemy. Tą dyskusje zawdzięczamy tylko panopticumowi (czy jak to się odmienia). // Czary



Re: Owen Hargreaves - Foster - 17-09-2010 14:35

Cytat:Owen Hargreaves już wkrótce może ponownie wybiec na boisko - poinformował chirurg Richard Steadman w wywiadzie dla BBC. To właśnie pod jego okiem 29-latek przechodził w Stanach Zjednoczonych rehabilitację po przebytej kontuzji kolana.
Ciąg dalszy
Skoro taki fachowiec, który kilku zawodników już poskładał i który był z Owenem przez ten czas, mówi że Hargreaves jest bliski powrotu to ciężko w to nie wierzyć. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i Owena już niedługo zacznie grać. Bo jak nie teraz, to już chyba nigdy...


Re: Owen Hargreaves - Foster - 24-09-2010 14:07

Cytat:"Owen rozpoczął już normalne treningi, wczoraj trenował z pierwszą drużyną" - powiedział boss United dla MUTV. "Radził sobie bardzo dobrze. Jestem zaskoczony jak dobrze mu szło."

"To świetna wiadomość, właśnie teraz nam się przyda. Nie było go przez długi czas, więc musimy monitorować jego stan przez najbliższych kilka tygodni. Mimo to jednak dobrze widzieć go z powrotem."

"Będziemy musieli przyjrzeć się jego postępom, gdyż istnieje ryzyko odnowienia się urazu. Tylko o tym teraz myślimy, ale jeśli będzie trenował tak jak wczoraj, to na pewno sprawi mi problemy z wyborem składu, bez dwóch zdań."
Jest to kolejny krok, który przybliża go do powrotu. Teraz tylko mieć nadzieję, że w USA dobrze go poskładali.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 01-10-2010 20:54

Cytat:"Owen Hargreaves has done exceptionally well since he's come back, we've been quite surprised about that. But we keep waiting to see if he can get through maybe say two or three weeks or even a month, without any mishaps. Or any reaction to his previous injury. And if he does that then he's definitely a first team player, there's no question about that, he'll be right into the squad, because he is an outstanding footballer he's just had a nightmare two years. We're checking all the time about how he's coping with it, so far, he's been terrific, his training sessions have been excellent, he's joined in with the players all the time and it's an important step forward for him."

Heh, byłoby super. Co prawda, rok temu też były ogłoszenia, że niedługo wróci, ale chyba nie aż tyle. Z uwagi na przerwę na mecze reprezentacji, wiele nie występów mu nie przemknie koło nosa.
Tym samym znowu będziemy mieć silnie obsadzony środek pola: Scholes, Hargreaves, Fletcher, Carrick, Anderson, Gibson. I świetnie.


Re: Owen Hargreaves - Kosma - 12-10-2010 15:52

Wg doniesień mediów Owen ma wrócić na meczu CC z Wolves. Trzymamy kciuki, Hargo!


Re: Owen Hargreaves - Foster - 13-10-2010 19:40

Cytat:Już w najbliższą sobotę, w meczu z West Bromwich Albion może nastąpić długooczekinay powrót na boisko Owena Hargreavesa - przekazał Richard Steadman. To właśnie amerykański specjalista w ostatnich miesiącach pomagał pomocnikowi Manchesteru United uporać się z kontuzją kolana, która od początku blokowała jego karierę.
Czytaj dalej
Oby się wszystko ułożyło po naszej myśli


Re: Owen Hargreaves - Jaroldz - 15-10-2010 12:44

Cytat:Sir Alex Ferguson zdementował doniesienia dr Richarda Steadmana i powiedział, że Owen Hargreaves nie zagra z West Bromwich Albion, gdyż jest kontuzjowany.

Ostatnio informowaliśmy, że pomocnik United, który zmaga się z urazami kolan, już wkrótce może wrócić do składu Czerwonych Diabłów. Takie rewelacje podał jego lekarz.

"Owen nie jest gotowy. Jest kontuzjowany i nie trenował przez ostatnich kilka dni" - wyznał jednak Ferguson.

"Dla nas to wielki problem, że lekarz z Kolorado wyskakuje z takimi rewelacjami, które nie są dokładne. To nie fair wobec zawodnika, żeby mówić, że może już jutro zagrać."

"To śmieszne. Ja wybieram skład meczowy i robię to już od bardzo dawna."

"Mamy teraz mały problem, który wprowadził małe zamieszanie. Owen nie może grać, bo ma uraz łydki."

Czas pogodzić się z tym, że Owen już nie zagra. Powinniśmy zacząć szukać piłkarza, który będzie grał, a nie siedział w gabinetach lekarskich. Wiem, że Anglikowi jest ciężko, ale my mu płacimy kasę, a nic z tego nie mamy. Taka sytuacja nie może trwać wiecznie. Jego powroty są odkładane ciągle na późniejsze terminy, a kiedy już wraca, to doznaje kolejnej kontuzji. Trzeba postawić sprawę jasno: Z niego już nie będziemy mieć pożytku.

Cieszę się jednak, że Manchester United to nie Real Madryt i Owen nie został wyrzucony z klubu i nadal otrzymuje wsparcie od władz United i wszystkich osób z nim związanych.