Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Owen Hargreaves - matys - 03-03-2011 22:33

Wątpię, że to miałoby to być na tej zasadzie, że pieniądze dostaje tylko wtedy kiedy gra, a tak to trenuje za darmo. Pewnie by chciał jakąś tam niską tygodniówkę. Po drugie, pewnie to United dalej by musiało płacić za jego leczenie, co się możenie opłaca.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 13-03-2011 17:40

Hargo jutro wraca do treningów. Zobaczymy co tym razem z tego wyjdzie...


Re: Owen Hargreaves - Jaroldz - 13-03-2011 19:50

Ja się nie podpalam. Już dawno straciłem nadzieje na jego powrót. Poza tym w czerwcu i tak odchodzi.


Re: Owen Hargreaves - Kwas - 13-03-2011 20:14

Jaroldz napisał(a):Poza tym w czerwcu i tak odchodzi.
Kto tak mówił ? Brukowiec ?


Re: Owen Hargreaves - Jaroldz - 13-03-2011 20:17

Ostatnio media podawały, że Owen nie dostanie oferty przedłużenia kontraktu, a klub tego nie zdementował, więc uznałem, że to prawda.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 13-03-2011 20:19

Gdyby mieli komentować każdą plotkę wypuszczoną w mediach to by nawet czasu nie mieli żeby dobrze dupę podetrzeć.


Re: Owen Hargreaves - Kwas - 13-03-2011 20:28

Podrążę temat, aby nabić posta. Rodwell jest już nasz, Park jest na wylocie, a Nani zostaje sprzedany, lub wypożyczony do Fiorentiny.

Także nie oczekuję niczego wielkiego. Niech wróci, dokopie do końca sezonu w pełnym zdrowiu. Z tego byłbym zadowolony. Konkretnego poziomu od niego nie oczekuję.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 26-03-2011 09:20

Jak podaje Daily Mail, Hargo na piątkowym treningu niefortunnie upadł i doznał poważnej kontuzji ramienia... Póki co mam jeszcze nadzieję, że to nie jest prawda, jeśli jednak rzeczywiście tak jest to... na miejscu Owena bym się chyba załamał.


Re: Owen Hargreaves - branka - 26-03-2011 09:24

Nie, proszę, tylko nie kolejna kontuzja. Mamy dwóch Owenów i obaj chyba powinni mieszać w szpitalu :/


Re: Owen Hargreaves - Jaroldz - 26-03-2011 15:07

Żadna nowość. Szkoda mi Hargo, ale facet powinien już dawno się pogodzić z tym, że jego zdrowie nie pozwoli mu na kontynuowanie kariery. Zamiast ciągłego łudzenia się, że kiedyś Owen wróci jeszcze do gry, władze United pomyślałyby czy może znalazłaby się jakaś posada w klubie dla niego :?:


Re: Owen Hargreaves - RedLucas - 26-03-2011 15:39

Jaroldz napisał(a):Żadna nowość. Szkoda mi Hargo, ale facet powinien już dawno się pogodzić z tym, że jego zdrowie nie pozwoli mu na kontynuowanie kariery. Zamiast ciągłego łudzenia się, że kiedyś Owen wróci jeszcze do gry, władze United pomyślałyby czy może znalazłaby się jakaś posada w klubie dla niego :?:

Może fizjoterapeuta? Tyle rodzajów kontuzji, co on zna sprawia, że nawet dr. House mógłby mu buty czyścić :lol:


Re: Owen Hargreaves - rav10 - 26-03-2011 15:45

Kurwa chłop ma 30 lat, kolana ponoć już wyleczył, a gdyby się uprzeć z tym barkiem pewnie mógłby zagrać, ale po co. Poczekać do następnego sezonu, przepracować W PEŁNI okres przygotowawczy i wtedy myśleć o graniu. Ten sezon i tak już jest stracony. Nie z takich kontuzji piłkarze wychodzili. Podpisanie kontraktu "dostajesz jak grasz" to najlepsze wyjście z sytuacji. Życzmy powodzenia Owenowi, bo jak wróci, to Pastore i inne Defour'y pójdą w niepamięć :-D


Re: Owen Hargreaves - samcro - 26-03-2011 16:47

rav10 napisał(a):Pastore

Tyle, że on i Owen to zupełnie inni gracze.


Re: Owen Hargreaves - rav10 - 26-03-2011 17:02

Mówiłem tu ogólnie o wzmocnieniach 2 linii.


Re: Owen Hargreaves - samcro - 26-03-2011 17:04

Aha :> Ok. Hargo to pechowy gracz, nie wiem czy jeszcze wierzyć w jego powrót czy nie ale zdrowy Hargo byłby olbrzymim wzmocnieniem. Szkoda, że jest tak podatny na kontuzje.