Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Owen Hargreaves - sebos_krk - 11-08-2008 14:01

maju1309 napisał(a):Senna mistrz Europy, De Rossi mistrz świata.
A Giggs sobie nawet nie zagrał na takim turnieju. No co za słaby piłkarzyk z niego. Ja już się więcej w tym temacie postaram się nie wypowiadać, bo zakrawa na jajca.
maju1309 napisał(a):Hargreaves? Nie zagrał na Euro...
Tak samo jak dwójka najlepszych środkowych obrońców świata i cała reprezentacja Albionu.


Re: Owen Hargreaves - matys - 11-08-2008 14:01

maju1309 napisał(a):Senna mistrz Europy, De Rossi mistrz świata. Hargreaves? Nie zagrał na Euro... Do tego żaden z tej dwójki nei jest kontuzjogenny, a De Rossi ma 24 lata...
:lol: Sebos daj spokój, nie odpowiadaj.

E: Za późno :cry:

//przepraszam- sebos


Re: Owen Hargreaves - Oskar - 11-08-2008 14:03

Skąd wiesz że nie są kontuzjogenni? Bo De Rossi ostatnio dość często był kontuzjowany.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 11-08-2008 14:18

maju1309 napisał(a):Jest to zawodnik może nie cienki, ale do klasy światowej też mu wiele brakuje.
Już powoli zaczynać rozumieć że piszesz głupoty

maju1309 napisał(a):Senna mistrz Europy, De Rossi mistrz świata. Hargreaves? Nie zagrał na Euro...

A co do ma do tego że Hiszpania i Włosi zdobyli mistrzostwo Europy i Świata? Przecież gra cała drużyna a nie tylko jeden zawodnik. Przepraszam to wina OH że Anglia nie awansowała na EURO?
maju1309 napisał(a):Do tego żaden z tej dwójki nie jest korupcjogenny, a De Rossi ma 24 lata...
Ciekawe jakby Rossi i Senna grali po dwóch ciężkich złamaniach nogi?

Człowieku przestań już pisać pierdoły i robić z siebie kretyna.
Nie chciałem nic pisać na ten temat ale jak czytam te pierdoły, które ty wypisujesz to mnie po prostu krew jasna zalewa.

Typ na boisku robi za trzech ludzi, robi najgorszą z możliwych robot jaka jest na boisku. Zapierdala przez cały mecz w dłuż i w szerz, rozbija wiele groźnych akcji przeciwnika, wspomaga obronę, do tego jest wszechstrony, potrafi nieźle przypieszyć (jeśli oglądałeś jego mecze jeszcze jak grał w Byaernie to wiesz, a jeśli nie to sobie zobacz) i do tego jeszcze zajebiście potrafi strzelić z rzutu wolnego, a ty pieprzysz że on jest cienki? Boże litości


Re: Owen Hargreaves - mucha - 11-08-2008 15:20

Foster26 napisał(a):Typ na boisku robi za trzech ludzi, robi najgorszą z możliwych robot jaka jest na boisku. Zapierdala przez cały mecz w dłuż i w szerz, rozbija wiele groźnych akcji przeciwnika, wspomaga obronę, do tego jest wszechstrony, potrafi nieźle przypieszyć (jeśli oglądałeś jego mecze jeszcze jak grał w Byaernie to wiesz, a jeśli nie to sobie zobacz) i do tego jeszcze zajebiście potrafi strzelić z rzutu wolnego, a ty pieprzysz że on jest cienki? Boże litości

Na skrótach tego niestety nie pokazują.


Re: Owen Hargreaves - maju - 11-08-2008 17:10

A co mnie skróty i YT obchodzą. Na YT z Rasiaka można zrobić gwiazdę, a ze skrótów po powtórce pudła Roo czy Teveza możesz wywnioskować, że nadają się co najwyżej do sprzedawania kukurydzy na plaży... To jest moja ocena wyciągnięta na podstawie tego co widziałem w meczach United.

PS. Meczów nie oglądałem z opaską na oczach, a żadnej wady wzroku nie mam.


Re: Owen Hargreaves - Anirin - 11-08-2008 17:31

Inne mecze oglądamy?


Re: Owen Hargreaves - mucha - 11-08-2008 17:40

Nie ma nawet o czym dyskutować. On ma takie zdanie, tyle, że powinien je jakoś podeprzeć konkretnymi argumentami. Równie dobrze ja mogę napisać, że Rooney to ciota, bo nie strzelił 30 bramek w sezonie. Z tym, że brak argumentacji wiąże się z tym, że mogę zostać uznany za idiotę. Podobnie jest w przypadku maju1215412513


Re: Owen Hargreaves - mucha - 20-08-2008 09:29

mufc.pl napisał(a):Pomocnik Manchesteru United, Owen Hargreaves, wyznał w wywiadzie, że w ostatnim sezonie nie był gotowy do gry na więcej niż 60 procent i zapowiada, że kibice dopiero teraz zobaczą na co go stać.

"Mam jeszcze dużo do zaoferowania drużynie. Nie byłem do końca zdrowy i nie grałem w ostatnim sezonie na 100 procent. Byłem gotowy do gry może na 50 lub 60 procent."

"Kiedy miałem prześwietlenie kolana latem okazało sie, że nic się nie zmieniło, więc wróciłem wcześniej i starałem się wszystko nadrobić. Mam nadzieję, że już niedługo będe gotowy do gry. Najwazniejsze, ze jestem zdrowy i będę mógł grać. Nigdy nie pokazałem całego swojego potencjału i mam nadzieję, że teraz będe miał wspaniały sezon."

Według ostatnich informacji są duże szanse na to, że Anglik wróci do gry na najbliższy mecz przeciwko Portsmouth.

Wobec braków kadrowych cieszy powrót Hargreavesa. Już w tamtym sezonie prezentował przyzwoity poziom, a co mówić jeśli zagra na 100% możliwości. Ja jednak nie jestem pewien czy środek pomocy to najlepsza opcja dla Anglika. Co prawda to jego naturalna pozycja, ale IMO jako boczny pomocnik prezentował się świetnie. Przede wszystkim zapadł mi w pamięć znakomity występ w rewanżu z Romą w ćwierćfinale Champions League. Jako, że skrzydła wyglądają zdecydowanie słabiej od środka pomocy widziałbym Owena na boku. Hargreaves na skrzydle i Fletcher w środku to lepsza opcja niż na odwrót. W środku może grać Scholes, Fletcher, wraca Anderson, także nie jest tak źle. A skrzydła? Nani już wraca, a Giggs, choć z Newcastle zagrał przyzwoicie, już nie gra na najwyższym poziomie. Trzeba będzie kombinować ze skłądem, bo mamy plagę kontuzji - w szczególności w drugiej linii.


Re: Owen Hargreaves - Lukas - 30-09-2008 21:20

Sir Alex Ferguson o Owenie:
Cytat:"Musimy radzić sobie z urazami Owena w inny sposób. Przeszedł leczenie, ale kontuzja kolana ciągle się odnawia i nic nie możemy na to poradzić. Specjaliści mówią, że to minie z czasem. Liczymy, że mają rację, ponieważ to ważny piłkarz: jest stworzony do gry w wielkich spotkaniach, posiada doświadczenie i może grać na różnych pozycjach".
Trochę niepokojące są te odnowy kontuzji Owena- pogra 2,3 mecze i przerwa :/ Wierzę, że mimo wszystko uda Anglikowi pokonać jakoś te dolegliwości i będzie w stanie grać przez długi czas bez żadnych przerw.


Re: Owen Hargreaves - Damian91 - 06-10-2008 21:18

Ja tez sie niepokoję o te jego urazy bo zagra jeden, dwa mecze i już uraz. Niedługo będzie z nim jak z Sahą .
Mam jednak nadzieję że wykuruje sie raz a porządnie. Ale mówiłem tak cały czas w przypadku Sahy i nic nie pomogło ale Owen mam nadzieję sie wykuruje.
a bardzo bym tego chciał bo jest dobry w pomocy jak i na prawej obronie.
Zwłaszcza że tylu środkowych pomocników kontuzjowanych.
Licze na jego szybki powrót.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 07-10-2008 06:35

Spokojnie dajmy mu czas. W poprzednim sezonie jak najszybciej staraliśmy się postawić na nogi OH, niepotrzebnie. Nie róbmy znów tego błędu, dajmy spokojnie odpocząć, niech kolano "wypocznie". Lekarzy mówili że ta infekcja zniknie więc pozostaje nam tylko czekać. Trzeba to wszystko zrobić powoli, tak aby już wszystko było w porządku.

Hargreaves jak wróci to nam to wszystko wynagrodzi Smile


Re: Owen Hargreaves - sebos_krk - 19-10-2008 12:33

mufc.pl napisał(a):Zaskakujące informacje podaje dzisiaj angielski brukowiec "News of the World", który sugeruje, że sir Alex Ferguson rozważa sprzedaż Owena Hargreavesa. Szkot miałby jednak także wzmocnić szeregi mistrzów Anglii sprowadzając na Old Trafford, Garetha Bale'a.

Ferguson ma być sfrustrowany ciągłymi kontuzjami Hargreavesa, który w 2007 roku wzmocnił szeregi Manchesteru United za prawie 18 milionów funtów. W minionym roku Anglik tylko szesnaście razy wystąpił w Premier League. Także ten sezon nie jest szczęśliwy dla byłego pomocnika Bayernu Monachium, który ciągle zmaga się z kontuzją kolana.

Jak podaje "News of the World" już w styczniowym okienku Hargreaves może opuścić Old Trafford, o ile na stół mistrzów Anglii trafi rozsądna oferta. W środku pomocy Ferguson dysponuje obecnie Andersonem, Michaelem Carrickiem, Darrenem Fletcherem, Rodrigo Possebonem, Paulem Scholesem, a ostatnio Szkot wystawia na tej pozycji Ryana Giggsa. Reprezentantem Anglii ma być zainteresowana Barcelona i Manchester City, ale transfer do rywala zza miedzy wydaje się mało prawdopodobny.

Nie wierzę plotkom :shock:


Re: Owen Hargreaves - maju - 19-10-2008 17:25

Do takich newsów podchodzę z przymróżeniem oka, ale w każdej plotce jest ziarno prawdy, a mi takie rozwiązanie bardzo by pasowało, głównie ze względu na kontuzje.


Re: Owen Hargreaves - Olle - 19-10-2008 20:02

Bulszit.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że po tylu miesiącach walki o transfer Owena i wydaniu takiej fortuny, Fergie nagle stracił do niego cierpliwość. Chyba, że klub szuka kasy na wykupienie Teveza, ale w takim wypadku pod młotek powinien też pójść Nani; jego fikołki też z czasem przełożą się na podobne urazy.