Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Owen Hargreaves - Mata - 05-11-2008 15:13

Foster26 napisał(a):Wydaje mi się że Rafcio napisał "uśmiałem się", do tego Twojego porównania Owena z Louisem, które wg mnie jest troszkę nie na miejscu. Owszem Hargreaves'a nękają kontuzje, jednak nie jest to tak jak w przypadku Sahy. Zauważ że OH w poprzednim sezonie tylko na początku miał problemy, resztę sezonu, tzn. przez II część sezonu był naszym czołowym pomocnikiem.

Nie powiedziałbym bo jest w tym sporo wspólnego choćby fakt ,że Saszka przez pierwszą część sezonu grał może nie fenomenalnie ,a powiedźmy bardzo dobrze , Rafcio już lepiej ?:> Anglik zaś miał dobrą wiosnę i przede wszystkim beż żadnych większych kontuzji. Ja ich porównałem jeśli chodzi o kontuzje. Słysząc "gracz United jest kontuzjowany" załączała mi się lampa z napisem Louis Saha , teraz jest podobnie ale "widzę napis" Owen Hargreaves . Przynajmniej ja odbieram to tak ,że Hargo przejął tą "pałeczkę" po Francuzie ,a zmienię to tylko i wyłącznie gdy wreszcie rozegra on 30 spotkań w sezonie ligowym.

Foster26 napisał(a):Saha zaś co chwile miał problem z czym innym. Raz kolano, raz kostka, a innym razem jeszcze coś innego... a do tego zagrał dwa trzy mecze i znów kontuzja i tak było przez cały sezon.

Identycznie było z Anglikiem więc nie rozumiem za bardzo co może ich w tym aspekcie różnić Wink
Co prawda Louisowi co rusz dolegało coś nowego ale Hargo grał przez 2 tygodnie ,a przez następne 4 leczył uraz którego się nabawił , więc to raczej jest drobne podobieństwo niż różnica.
Zapewne sugerowałeś się faktem ,że Saha trochę sezonów spędził w Manchesterze zaś pomocnik dopiero jest drugi rok na Old Trafford Wink

Rafcio napisał(a):Nazwałeś grę Sahy FENOMENALNĄ. Wiesz co wogóle znaczy to słowo? Feonomenalnie to grał dla mnie Ronaldinho za swych najlepszych czasów.

Dla mnie było to czymś fenomenalnym . Wybił się ponad swoje wyżyny , miał znakomitą rundę jesienną i nie da się temu zaprzeczyć.A teraz taki "życiowy przykład", bajeczny wręcz: dla jednego "3" z polaka jest wymarzoną oceną ,a dla drugiego koszmarem. Zresztą Michał85 zawarł dosłownie wszystko w tym zdaniu:
michal85 napisał(a):I masz zamiar się spierać o tak subiektywne odczucia? Dla mnie jest gra była świetna, dla innych fantastyczna, a jeszcze dla innych galaktyczna.

Psiuwa napisał(a):Dla mnie Hagro jest solidnym pomocnikiem, który zasługuje na regularną grę w pierwszym składzie... ale gdy jest zdrowy.

No właśnie , może jego technika nie powala na kolana ale wraz z Carrickiem stanowiłby świetną parę środkowych pomocników do tego należy dołożyć Andiego , Flecha i wciąż Scholes'a. Na Owenie nie zawiodłem się jeszcze i jeśli tylko wróci do dawnej dyspozycji wydaję się być pewniakiem do gry w pierwszej 11-stce , tylko niech wróci i zapomni wreszcie o kontuzjach.


Re: Owen Hargreaves - Foster - 05-11-2008 15:41

Cytat:Identycznie było z Anglikiem więc nie rozumiem za bardzo co może ich w tym aspekcie różnić Wink
Pogrubiłeś część zdania, a końcówkę, najważniejszy fakt ominąłeś. Saha tak miał przez cały sezon. OH zaś tylko na początku miał problemy i przede wszystkim nie takie jak Saha. A mój cytat na dole to co to niby jest ? Tongue

Cytat:Zapewne sugerowałeś się faktem, że Saha trochę sezonów spędził w Manchesterze zaś pomocnik dopiero jest drugi rok na Old Trafford Wink
No wow Tongue

Dobra nie ma sensu się o to sprzeczać.

Ważniejsze jest zdrowie Owena. Teraz pozostaje nam życzyć Hargreavesowi by operacja się udała, oraz jak najszybszego powrotu do zdrowia Smile

manusite.pl napisał(a):W przyszłym tygodniu sztab szkoleniowy mistrzów Anglii i Europy, Manchesteru United, podejmie decyzję dotyczącą leczenia chirurgicznego Owena Hargreavesa.

Odkąd Anglik urodzony w Kanadzie przybył na Old Trafford, zaliczył zaledwie 17 ligowych występów w pierwszej jedenastce.

Reprezentant "Synów Albionu" w tym sezonie wystąpił zaledwie w 3 spotkaniach, a po raz ostatni na murawie mogliśmy ujrzeć go w spotkaniu z londyńską Chelsea 6 tygodni temu.

Ostatnimi czasy mówi się, że jedynym możliwym rozwiązaniem na dłuższą metę jest operacja kolana. Do tej pory Owen otrzymywał serię zastrzyków, jednak jego kłopoty zdrowotne wydają się być coraz to częstsze.

Dzisiejszego dnia 27-latek udał się do specjalisty. Menedżer United, sir Alex Ferguson stwierdził, że w przyszłym tygodniu klub podejmie decyzję w sprawie byłego zawodnika Bayernu Monachium.

"Obecnie jesteśmy pod ścianą" - mówi Szkot.

"O podjętej decyzji poinformujemy w przyszłym tygodniu."

Źródło skysports


Re: Owen Hargreaves - michal85 - 11-11-2008 19:54

Najświeższe info z MUTV : W tym sezonie już Hargo na boiskach nie zobaczymy. Anglik przeszedł właśnie operację prawego kolana. Niebawem ma mieć operowane lewe kolano.

;/


Re: Owen Hargreaves - Carlito - 07-12-2008 18:14

Cytat:Wiecznie nękany kontuzjami Owen Hargreaves przejdzie kolejną operację kolana, która ma uratować karierę zawodnika, informuje "The People".

[...]Obecnie Ferguson tłumaczy - Owen wraca do zdrowia w Colorado po operacji jednego kolana. Powiedział, że nie odczuwa żadnego bólu, więc mamy nadzieję, że kolejny zabieg będzie dla niego korzystny.

Jak pech to pech. Coś czuję, że stanie się tak jak z Sahą. Kontuzja, kilka spotkań na boisku u znów kontuzja. W ostateczności zostanie sprzedany i taki będzie finał sprawy. Osobiście jestem zawiedziony, bo lubię grę Hargreavesa zarówno w środku pomocy, jak i na prawej obronie. Znakomicie czyścił Smile


Re: Owen Hargreaves - Foster - 07-12-2008 18:31

Cytat:Owen wraca do zdrowia w Colorado po operacji jednego kolana. Powiedział, że nie odczuwa żadnego bólu, więc mamy nadzieję, że kolejny zabieg będzie dla niego korzystny.
Czyli jak na razie widać że pierwsza operacja się udało, nie odczuwa już bólu, teraz pozostaje czekać na rezultat drugiej operacji. Pierwsza się udała to i druga się uda Smile OH wracaj do zdrowia jak najszybciej, czekamy na Ciebie Smile


Re: Owen Hargreaves - Lukas - 08-12-2008 20:17

Foster26 napisał(a):
Cytat:Owen wraca do zdrowia w Colorado po operacji jednego kolana. Powiedział, że nie odczuwa żadnego bólu, więc mamy nadzieję, że kolejny zabieg będzie dla niego korzystny.
Czyli jak na razie widać że pierwsza operacja się udało, nie odczuwa już bólu, teraz pozostaje czekać na rezultat drugiej operacji. Pierwsza się udała to i druga się uda Smile OH wracaj do zdrowia jak najszybciej, czekamy na Ciebie Smile
Ta operacja była ostatecznością, więc jeżeli to by nie pomogło to już chyba nic by nie dało się zrobić pożytecznego z tym kolanem- także bardzo dobrze, że po operacji Owen nie odczuwa żadnego bólu; miejmy nadzieję że po drugiej będzie podobnie i jak zacznie z powrotem grać w piłkę to nie będzie już żadnych problemów. Zdrowy Owen jest cholernie pożyteczny


Re: Owen Hargreaves - maju - 09-12-2008 12:48

Zdrowy Owen jest jak sieć autostrad w Polsce - wszyscy o tym mówią a nikt nie widział.

U nas koleś od gegry lubi mówićna uczniów "niewyuczalni". Na Hargreaves'a można powiedzieć "niewyleczalny". Jednak życzę mu powrotu do zdrowia. Tego psychicznego (aby się nie załamał, że jak/jeżeli wróci na boisko bo dozna kontuzji), bo o fizycznym nie ma co mażyć ;/


Re: Owen Hargreaves - Foster - 18-01-2009 14:42

Cytat:W czwartek Hargreaves po raz drugi w ciągu ostatnich 4 miesięcy trafił pod nóż dra Richarda Steadmana. Obecnie przechodzi rehabilitację w amerykańskiej klinice w Colorado. Wszystko podporządkowane jest pod powrót Owena na przygotowania przed następnym sezonie. Czy tak się stanie? Sztab United i sam zawodnik mają taką nadzieję...
Mam nadzieję iż wszystko się uda i w przyszłym sezonie Owen z Carrickiem będą rządzić w II linii Wink


Re: Owen Hargreaves - Foster - 04-04-2009 20:19

Cytat:Owen Hargreaves wrócił niedawno do Manchesteru i rozpoczął lekkie treningi w ośrodku treningowym Carrington. Angielski pomocnik nie grał w piłkę od września ubiegłego roku, gdy zaczęły pojawiać się problemy z zapaleniem ścięgien kolanowych.
Mimo powrotu do treningów, Sir Alex Ferguson nie spodziewa się aby ten defensywny pomocnik wrócił do gry w meczach o stawkę szybciej niż na początku przyszłego sezonu.

Wydaje mi się, iż nie ma osoby, która nie czeka już na jego powrót. Ten sezon pokazuje co drużynie daje Hargreaves...
Miejmy nadzieję, iż to już koniec problemów zdrowotnych Anglika.


Re: Owen Hargreaves - maju - 05-04-2009 08:15

Foster26 napisał(a):Miejmy nadzieję, iż to już koniec problemów zdrowotnych Anglika.
Nadzieja matką głupich...

Ja już nieraz mówiłem, że są lepsi grajkowie na tą pozycję od Owena, ale ten sezon rzeczywiście pokazuje, że facet jest nam bardzo potrzebny. Widać ewidentny regres naszej gry w porównaniu do tego, co prezentowaliśmy rok temu, tak więc czekam na jego powrót na boisko.


Re: Owen Hargreaves - Kula - 05-04-2009 08:21

maju napisał(a):Ja już nieraz mówiłem, że są lepsi grajkowie na tą pozycję od Owena

Nieraz już pisałeś rzeczy kompletnie bez sensu. Owen jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników na świecie, m. in. w opinii innych najlepszych defensywnych pomocników. Zresztą jakbyś oglądał mecze United w zeszłym sezonie z jego udziałem to byś o tym wiedział, np. z Arsenalem na OT


Re: Owen Hargreaves - Foster - 05-04-2009 08:39

maju napisał(a):Ja już nieraz mówiłem, że są lepsi grajkowie na tą pozycję od Owena
Tak tak, pamiętamy tą wspaniałą dyskusję i te wspaniałe argumenty, które wtedy podawałeś...


Re: Owen Hargreaves - maju - 05-04-2009 08:40

Zobaczymy w przyszłym sezonie, czy OH nas zbawi :lol:


Re: Owen Hargreaves - Kula - 05-04-2009 08:42

On nie ma nikogo zbawiać, wystarczy że będzie robił swoje.


Re: Owen Hargreaves - maju - 05-04-2009 08:49

No właśnie, ktoś kiedyś powiedział, że czas potrzebny na powrót do optymalnej dyspozycji trwa mniej więcej tyle, ile leczenie (i to jest prawda). OH leczy się już od września, czyli 7 miesięcy, a do sierpnia będzie ich 11, więc w zasadzie cały następny sezon będzie szukał formy, więc z tego wynika, że dopiero w sezonie 2010/2011 będzie solidnym piłkarzem, wtedy będzie miał już na karku 29 lat. Innymi słowy: przez najbliższy rok będziemy tylko teoretycznie grać z defensywnym pomocnikiem, a kiedy ten będzie już grał w praktyce, będzie miał już 29 lat. Liczby nie kłamią.