Redcafe.pl - Manchester United Forum
Owen Hargreaves - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Owen Hargreaves (/showthread.php?tid=36)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Owen Hargreaves - Mata - 28-08-2009 12:03

Niech wróci miesiąc , a nawet dwa później. Najważniejsze jest jego zdrowie. Zdrowy Hargo wprowadziłby nową jakość do naszej środkowej formacji , z formą może być naprawdę różnie, jednak trzeba być dobrej myśli. Ważne , że termin powrotu mniej więcej znany. Można odetchnąć z ulgą Wink


Re: Owen Hargreaves - Damian91 - 29-08-2009 14:51

Wole żeby wrócił później i zaczął grać bez żadnych problemów niż wcześniej i po kilku meczach znów kontuzja. No ale nie grał już wystarczająco długo żeby wyleczyć te kolana, jednak nie należy niczego przyśpieszać.

Druga sprawa to kondycja bo na pewno po takiej przerwie nie będzie za ciekawie. Ale wszystko przyjdzie z czasem. Najważniejsze żeby problemy z kolanami nie wróciły.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 29-08-2009 19:18

Środek Hargo - FletcherSmile. Jak dla mnie to na chwilę obecną jedno z lepszych możliwych ustawień by było.


Re: Owen Hargreaves - michal85 - 29-08-2009 19:19

pan_opticum napisał(a):Środek Hargo - FletcherSmile. Jak dla mnie to na chwilę obecną jedno z lepszych możliwych ustawień by było.
Zero kreatywności.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 29-08-2009 19:28

Akurat Fletch coraz ładniej sobie poczyna w napadzie.


Re: Owen Hargreaves - Lukas - 29-08-2009 19:38

pan_opticum napisał(a):Środek Hargo - FletcherSmile. Jak dla mnie to na chwilę obecną jedno z lepszych możliwych ustawień by było.
W destrukcji są niesamowici- najlepsi w branży, ale tak jak pisał michał wtedy nie mamy kreatywnego zawodnika.
pan_opticum napisał(a):Akurat Fletch coraz ładniej sobie poczyna w napadzie.
Ale przecież mówimy o środku pola, czyż nie? Wink


Re: Owen Hargreaves - michal85 - 29-08-2009 19:43

pan_opticum napisał(a):Akurat Fletch coraz ładniej sobie poczyna w napadzie.
Żeby kierować grą takiego klubu jak United trzeba świetnie kierować drużyną, a nie jedynie "całkiem ładnie poczynać sobie w napadzie". Miałem nadzieję, że tą rolę sprawować będzie Carrick, ale Michael niestety chyba nie sprosta wyzwaniu.


Re: Owen Hargreaves - panopticum - 29-08-2009 20:08

Lukas napisał(a):Ale przecież mówimy o środku pola, czyż nie?
Chodziło mi o grę w ofensywie, czyż nie?
Etatowego zawodnika, który świetnie będzie kierował drużyną to my na chwilę obecną nie mamy. Dlatego środek, który rozbija ataki i posyła podania na skrzydła albo do cofniętego napastnika nie jest taki głupi.


Re: Owen Hargreaves - Tomek91 - 21-09-2009 17:27

Jak tak patrzę sobie na listę kontuzjowanych na dp to wychodzi na to, że powrót Hargrevesa planowany jest na tę środę, coś wiadomo na ten temat? Wink


Re: Owen Hargreaves - Mata - 22-09-2009 07:26

Tomek91 napisał(a):Jak tak patrzę sobie na listę kontuzjowanych na dp to wychodzi na to, że powrót Hargrevesa planowany jest na tę środę, coś wiadomo na ten temat? Wink
Jeśli chodzi o takie informację, to myślę, że pewniejszym źródłem jest to.

Wychodzi na to, że jeszcze trochę poczekamy, ale już niedługo Big Grin


Re: Owen Hargreaves - Foster - 24-09-2009 16:21

Cytat:Owen Hargreaves uczynił kolejny krok przybliżający go do powrotu na boisko. Wczoraj Anglik pojawił się w ośrodku treningowym Manchesteru United w Carrington, gdzie powinien rozpocząć treningi, dzięki którym powróci do pełni sił.

Mam nadzieję, iż operacje, którym poddał się Owen pozwolą mu na regularną grę.
Powrót Hargo będzie jak nowy transfer.


Re: Owen Hargreaves - Stifler - 18-10-2009 14:26

<a class="postlink" href="http://redlog.pl/2009/10/18/hargreaves-bylem-caly-czas-dobrej-mysli/">http://redlog.pl/2009/10/18/hargreaves- ... rej-mysli/</a> <- Zachęcam do przeczytania wywiadu z Owenem.


Re: Owen Hargreaves - Jakub T - 18-10-2009 16:23

Termin powrotu niby znany (mniej więcej), ale pamiętacie jak to było z Garym-takich terminów miał kilka i to się odwlekało, potem wracał bodajże 2 razy i uraz się odnowił, i dopiero z Romą w 1/4 LM w 2008 na dobre wrócił. A potem jeszcze długie oczekiwanie na powrót do formy. Więc tym, którzy już się cieszą że OH będzie niebawem wymiatał radzę się uspokoić i uzbroić w cierpliwość. Każdy z nas chce jak najlepiej dla niego i dla drużyny ale lepiej trochę poczekać niż się napalić i rozczarować.


Re: Owen Hargreaves - Dinos - 18-10-2009 16:51

Nie no, nie ma szans żeby po roku kurowania się nagle wrócił i wymiatał. Musi sobie przypomnieć do czego służy piłka i gdzie ją kopać. Nie rozegrał wielu spotkań u nas więc będzie musiał podobnie jak M. Owen zgrać z drużyną. Myślę że pod koniec sezonu, a może i nawet wcześniej powinien już prezentować optymalną formę Wink


Re: Owen Hargreaves - Kwas - 18-10-2009 21:33

Dinos napisał(a):Nie no, nie ma szans żeby po roku kurowania się nagle wrócił i wymiatał. Musi sobie przypomnieć do czego służy piłka i gdzie ją kopać. Nie rozegrał wielu spotkań u nas więc będzie musiał podobnie jak M. Owen zgrać z drużyną. Myślę że pod koniec sezonu, a może i nawet wcześniej powinien już prezentować optymalną formę Wink
Przesadzasz trochę. Owen owszem, musi się zgrać z zespołem, w końcu jest u nas dopiero kilka miesięcy, natomiast Hargo, wprawdzie często mający problemy zdrowotne, z zespołem trenował rok, także nie ma porównania. Oczywiście, również potrzebuję zgrania z resztą zawodników, ale przede wszystkim musi znowu poczuć piłkę, złapać rytm meczowy.

Jestem optymistą, jeśli chodzi o jego formę. Uważam, że już po kilku spotkaniach złapie odpowiednią dyspozycję, która pozwoli mu regularnie grywać w pierwszym składzie. Zdarza się, że piłkarz po długotrwałym urazie wraca tak dobry jak przed urazem. Pierwszy na myśl przychodzi mi Walter Samuel, który pauzował prawie rok, a mimo to, wrócił i już w pierwszym spotkaniu po kontuzji zaprezentował się bardzo dobrze, i tak było już do końca sezonu.