Redcafe.pl - Manchester United Forum
11.11.06 Blackburn Rovers - Manchester United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: 11.11.06 Blackburn Rovers - Manchester United (/showthread.php?tid=360)

Strony: 1 2 3


11.11.06 Blackburn Rovers - Manchester United - Wojtek3 - 05-11-2006 08:59

Kolejny mecz w Premiership przed nami i to wcale nie byle jaki bo z Roversami, którzy w tamtym sezonie pokonali nas aż dwukrotnie ( 1-2, 4-3 ). W tym sezonie jednak prezentuje wspaniałą formę, przez co są faworytami meczu. Nie mozna jednak ich zlekceważyć. Mają w druzynie McCarthego który zawsze może cos nam strzelić, tak jak rok temu Bentley ( hat trick ).

Zapraszam do dyskusji Wink


- maryc - 05-11-2006 10:46

Kolejne ważne spotkanie do rozegrania w najbliższym czasie. Blackburn prezentuje się b. dobrze i choć grę ich widziałem tylko w spotkaniu z Wisłą Kraków dwa tygodnie temu (?) to muszę powiedzieć, że nie będzie łatwo. Liczę na wystawienie najgroźniejszego składu, bo mimo wszystko będę się upierał przy tym, że brak pełnego zestawienia od początku spotkania z Kopenhagą spisało nas na słabszą grę... Ale mniejsza z tym. Coś tak czuję, że Cris niesiony wczorajszym golem będzie wspaniale się prezentował i kto wie, zdobędzie bramkę, może dwie...?

Blackburn 0-2 United :!:

United :!:


- Pejter - 05-11-2006 12:49

Mecze z Boltonem i Portsmouth też miały być szalenie trudne, a okazały się niezmiernie łatwe. Niemniej jednak, na mecz z Blackburn nadal trzeba być bardzo skoncentrowanym i broń Boże nie lekceważyć przeciwnika. Najlepiej przycisnąć od początku i strzelić gola/gole jak w w/w spotkaniach, a później kontrolować grę i odnieść kolejne spokojne zwycięstwo. Ale trzeba być również przygotowanym na walkę przez pełne 90 minut i wymęczone bramki.

Mimo wszystko, stawiam na 2-0 dla naszych. Musimy podtrzymać dobrą passę.


- Kuba_^^ - 05-11-2006 14:24

Z pewnością łatwo nie będzie, Blackburn będzie chciało za wszelką cenę pokazać, że nie boi się takiej drużyny jak Manchester United. Grają na własym stadionie, przy własnej publicznosci co powinno też ich bardziej zmotywować. My musimy trzymać tą wspaniałą passę, tego spotkania nie możemy przegrać.

Stawiam na 1:2 po ciężkim spotkaniu.


- Zashi - 05-11-2006 19:19

O formie Blackburn moglismy sie przekonac po ich meczu ligowym, przegranym z Aston Villa bodajze 0-2. W tej sytuacji uwazam ze nie maja oni wiekszysz szans, ale pewnie tak samo mowilismy w zeszlym tygodniu, a przegralismy obydwa mecze. W tym sezonie nie moze tak byc!!

United!


- Pejter - 05-11-2006 19:38

Zashi napisał(a):ale pewnie tak samo mowilismy w zeszlym tygodniu, a przegralismy obydwa mecze.

Jak już to w zeszłym sezonie :wink:
A co do formy Blackburn to rzeczywiście dzisiejszy mecz nie napawa ich kibiców optymizmem. Trzeba jednak pamiętać, że Villa jest w tym sezonie dość mocna i jak dotychczas walczy o czołowe lokaty. Dlatego też jej zwycięstwo z Blackburn nie jest dla mnie zbyt dużym zaskoczeniem. Mam nadzieję, że nasz mecz z nimi również zakończy się podobnym wynikiem. Musimy utrzymać pozycję samodzielnego lidera Premiership Tongue


- KanT - 08-11-2006 17:18

Witam wszystkich po dluzszej przerwie :wink:

Ja uwazam ze mecz z Blackburn bedzie bardzo trudny i jezeli nie strzelimy gola w pierwszych 25 minutach to moze byc roznie... Wiele bedzie zalezalo w tym meczu od scholesa bo moim zdaniem to on jest sila napendowa United w tym sezonie

Moj typ : 1-2

COME ON UNITED !


- Valverde - 08-11-2006 17:40

Oby zeszłoroczne fatum pt. "Rovers" sobie poszło Wink Myślę, że piłkarze United będą mieli w pamięci zeszły sezon i poradzą sobie z Blackburn, ale nastawmy się na ciężką walkę. Ekipa Hughes`a nie wydaje się być w najlepszej dyspozycji - United przeciwnie, ale nie możemy pozwolić sobie na wyluzowanie - nie wolno tracić punktów z ledwie przeciętnym Blackburn.
0-2 dla Man United całkowicie mnie zadowoli.

PS. Mecz o 18.10 na C+ Sport 2, w sobotę oczywiście.


PS. 2 - zauważyłem, że fani United wypowiadają się niezwykle ostrożnie przed meczami. Kibice innych drużyn często nastawiają się na łatwe zwycięstwa. Oby ten sam powód zgubił piłkarzy Wink


- Gracek_11 - 08-11-2006 18:45

Cóż "Rovers" ostatni raz w lidze wygrali 1 października (nie licząc UEFA), a więc już spory kawałek czasu. Ostatnie 3 spotkania to porażki i 13 miejsce w tabeli nie świadczy o nich zbyt dobrze. Jednak o ile dobrze pamiętam w tamtym sezonie przyjeźdzali na OT także ze słabiutkim dorobkiem, a mimo to wygrali. Nie wolno zlekcewazyć rywala, bo w tym sezonie odbiło się to na Diabłach strasznie (czyt. Carling Cup), bramka na początku spotkania załatwiła by sprawę, ale podejrzewam, że gospodarze wyjdą na to spotkanie z myślą o defensywie, a nie zdobywaniu bramek. Jednak ligowa świetna passa trwa i mam nadzieję, że na Ewood Park się nie skończy. Stawiam 0:2 :!:


- Kosiara_ILMU - 08-11-2006 19:54

Ich nie należy lekceważyć sam tak powiedział Sir Alex Ferguson.
Celem numer jeden jest wygranie z nimi co może okazać się niezbyt łatwym zadaniem."Roversi" są w dobrej formie więc tylko zapowiada sie dobre spotkanie Smile


- Pejter - 08-11-2006 20:51

Czy są w dobrej formie to bym polemizował. Ich ostatnie wyczyny zostały już tutaj opisane, więc na pewno te wyniki nie napawają ich drużyny optymizmem. Ten zespół ma potencjał, ale mam nadzieję, że go nie ujawni w meczu z MU.


- Seki - 08-11-2006 23:15

Mecz z Blackburn Rovers na Ewood Park zapowiada sie bardzo ciekawe, gospodarze za wszelką cene będą chcieli wygrać, a CZerwone Diałby zamazac plame po porażce w mało znaczącym Carling Cup z Southend. W poprzednim sezonie mecze z Rovers skończyły sie dla nas fatalnie oba mecze przegraliśmy, w tym sezonie trzeba sie ostro odpłacić naszym rywalom. Moj typ 1:2 dla MUFC Wink

Mecz na Canal+Sport Wink

COME ON UNITED :!: :!: :!:


- Wojtek3 - 10-11-2006 07:10

Jeśli Ferguson zaaplikuje taki sam skład jak z Pompey myśle, że nie bedzie problemu z pokonaniem Rovers. W tamtym sezonie grali oni podobną piłke jak w tym sezonie, czyli raz wygrali po czym musieli ponieść gorycz porażki. Dobrym wzmocnieniem jest Benedict McCarthy na którego musimy szczegolnie uważac. Myśle, że taki skład powinien sobie spokojnie poradzić ...

v.d.Sar

G.Neville - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Carrick - Scholes - Giggs
Saha - Rooney

Czyli nasz obecnie najsilniejszy skład..


- Gutek15 - 10-11-2006 15:40

Mysle ze Blackburn trzeci raz z rzedu w Premiership nie jest w stanie wygrac z United.Pilkarze "Diablow" doskanale pamietaja spotkania ubieglego sezonu i mysle,ze za wszelka cene beda chcieli udowodnic "Rovers" kto tak naprawde jest gora w pojedynkach obu tych ekip.


- Panzer - 11-11-2006 10:22

Od 98 nie ogralismy ich na wyjezdzie. Jedno jest pewne, Friedel bedzie bronil jak natchniony, a Pedersen jakims cudem zacznie pakowac pilki z polowy boiska w same okienka. Bedzie ciezko, trzeba im wsadzic co nie co na samym poczatku jak Bolotnowi i Pompeys. Pozniej jakos pojdzie. Nie prorokuje wynikow, bo to sie msci.