Redcafe.pl - Manchester United Forum
Snooker & bilard - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Snooker & bilard (/showthread.php?tid=369)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Snooker & bilard - Zashi - 10-12-2006 15:20

Był takowy temat na starym forum, wiec tworze go tutaj.

Niedawno zaczal sie UK Championship w York`u. Jak narazie walki rozgrywaja sie 1/8. Bylem bardzo niemile zaskoczony gdy odpadl Ronnie O`sullivane po meczu z Stephen`em Maguire`em. Jednak Ronnie wygladal na lepszego zawodnika. No coz - szkoda. Licze na moj ulubieniec pokaze co potrafi w innych turniejach.

Moze czas na pobicie rekordu swiata w najwyzszym max breaku, moze czas zejsc ponizej 5 minut i 12 sekund...


- Kuba_^^ - 10-12-2006 22:09

O'Sullivan coś ostatnio się wypalił. To nie jeste już ten sam zawodnik jak kiedyś. Teraz na stołach króluje młodzież i inni zawodnicy. Moim faworytem do wygrania tego turnieju jest Dott, to za niego będę trzymał kciuki 8)


- Gracek_11 - 11-12-2006 16:34

Już w tamtym sezonie oglądałem trochę snooker'a i widac było coraz słabszą dyspozycję w niektórych pojedynkach O'Sullivan'a. Niestety ale nic nie trwa wiecznie i po latach chwały niestety będzie musiał przekazać pałeczkę komuś innemu. Niewątpliwie jednak to nadal świetny zawodnik i pewnie jeszcze "coś" pokaże.

Ostatnio podobał mi się ten młodziutki Chińczyk czy Japoniec, ale nie pamiętam nazwiska. Wymiatał
8)


- Zashi - 11-12-2006 20:21

Gracek_11 napisał(a):Ostatnio podobał mi się ten młodziutki Chińczyk czy Japoniec, ale nie pamiętam nazwiska. Wymiatał
8)

Raczej na pewno chodzi o tego zawodnika: Ding Junhui.
Owszem gra ladny ...ee...snooker, techniczy. Nie wiem jakie dane byly na jednej stronie, ale O`sullivane gra dalej. Cos źle przeczytalem albo info zle bylo. Ronnie jest dobrym zawodnikiem, przewaznie gra na dosyc rownym poziomie, jesli jednak ma dzien...to nikt nie moze go pokonac. Zaczyna grac lewa reka, ktora teoretycznie powinna byc jego slabsza, ale jemu to nie robi przeszkod.
Ronnie O`sullivane to zawodnik typu Valntino Rossiego w MotoGP. Geniusz...


- Zashi - 18-01-2007 20:46

Mamy juz ponad polowe Turnieju Masters - nie jest to turniej rankingowy. Ten turniej zaproszeniowy jest nabardziej ceniony przez graczy (ofc poza MŚ).

Moj ulubiony zawodnik - Ronnie O`sullivane - wygral po dosyc ciezkim meczu z Kennem Dohertym (pis.) 6-5 w cwiercfinale. Zagra on z kims z pary: S. Maguire - N. Robertson. Licze na jego zwycieztwo w calym turnieju - pewnie bedzie chcial sie odebrac, bo w zeszlym sezonie w finale przegral 9-10 z Johnem Higginsem...


- Kuba_^^ - 20-01-2007 23:52

Dosłownie przed chwilą zakończył się drugi półfinałowy pojedynek turnieju Masters. Grał w nim Ronnie O'Sullivan z Stephen'em Maguire'm. Wygrał ten pierwszy 6:4 we frejmach, ale ogólnie mecz był meczem błędów, zaprzepaszczonych szans na wysokiego brejka itp. O'Sullivan zmierzy się w finale z rewelacyjnym Ding Junhui'em, który wcześniej wygrał z Stephen'em Hendry'm w półfinale. Finał zapowiada się naprawdę ciekawie, ja będę trzymał kciuki za Ronnie'm Smile


- Zashi - 21-01-2007 00:04

Kuba_^^ napisał(a):ja będę trzymał kciuki za Ronnie'm Smile

Ja takze i uwazam ze on wygra. Ding mimo iz w swoim polfinale gral lepiej to ma mniej doswiadczenia i licze na starego mistrza Wink Pod koniec swojego pilfinalu O`sullivane gral jak chcial (jesli tak mozna powiedziec w tym meczu), wbijal lewa reką troche, czul sie pewniej.

GO GO RONNIE :twisted:


- man utd fan - 18-02-2007 18:33

Kończy się turniej Welsh open w ćwierćfinale Roonie o Sullivan niestety przegrał z Neilem Robertsonem i jestem z tego powodu niezmiernie smutny odpowiadajcie :cry:


- Zashi - 18-02-2007 19:30

Ja takze jestem rozczarowany. Nie grał żle z tym Australiczykiem, ale brakowalo mu tego co podowuje ze niewazne z kim gra, ale wygrywa.

Robertson vs. Higginson to finał. Niespodziewany. Higgson musial przejsc przez cale kwalifikacje. W finale po pierwszej czesci prowadzi chyba Robertson, nie wiem ile.


- Kuba_^^ - 18-02-2007 22:27

W ogóle to całe Welsh Open pełne niespodzianek. Najwięksi faworyci stosunkowo szybko odpadali, najdłużej z tych bardziej utytuowanych grał Davis, ale niestety odpadł w 1/2 finału. Jak narazie wygrywa w finale Higginson, ale walka jest zacięta. Ciekawy finał, warto oglądać dopóki jeszcze trwa Big Grin


- man utd fan - 19-02-2007 10:21

Doiedziałem się dzisiaj że Robertson wygrał z Higginsonem 9:8 ae kibicowałem Higginsonowi wielka szkoda :cry:.wiem też że higginson podjął prawdziwą walkę bo było 6:2 dla robertsona.

Mistrzu, piszże dłuższe posty // Valverde


- Valverde - 19-02-2007 15:10

I wieczorna sesja okazała się męczarnią dla Neila. Ostatecznie wygrał 9-8, brawa należą się Andrewowi za walkę - podniósł się z dna i był o frejma od tytułu. Widać, że Australijczyk zlekceważył Higginsona w drugiej sesji i był już pod ścianą - udało się, również brawa Smile Cały turniej mnie zawiódł, Higgins i Day bardzo szybko pożegnali się z Welsh Open, Hendry nieco później... Teraz China Open, faworytem będzie Ding Junhui... A potem MŚ, w tym roku zapowiadają się niezwykle ciekawie.


- Kuba_^^ - 19-02-2007 16:14

Byłem w tym finale za Robertsonem i po ciekawym, zaciętym meczu zdołał ostatecznie wygrać. Nie wiem dlaczego byłem za Australijczykiem, może dlatego, że bardziej mi się podobała jego gra ? Brawa dla Neil'a, ale także świetnie spisał się Higginson, którego szanse na wygranie, bądź dotarcie do finału (nie pamiętam już) przed turniejem były jak 500-1 :shock: Czyli naprawdę sprawił niezłą niespodziankę docierając tak daleko.


- branka - 20-02-2007 14:05

Ja czuje taki żal po przegranej Higginsona - w sumie to dziwne przecież to zupełnei neiznany zawodnik, ale od razu go polubiłam, gra szybko, ofensywnie i efektownie, aż dziw że nigdy do niczego nie doszedł. Oby się to zmieniło!
Nie wiecie kto dostał dzikie karty na Chine?Wszytskie sa już rozdane?Bo Higginson kwalifikacji nie przeszdł. Oby udałomu sie to w mistrzostwach!
Ale Robertson zasłużył na zwyciestwo, miał trudniejsza drogę do finału i wytrzymał dobra passę Higginsona i wrócił do meczu(w trudniejszym jednak momencie niż Anglik).Nie podobało mi się tylko asekuranctwo,któe pojawiło się u niegow finale, ale reszta meczy bez zarzutu.
Kto jest waszym faworytem na Chine? Ja ma nadzieję, że nie zawiedzie mnie Ebdon. Choc jak dla mnie w natarciu będą młodzi z Dingiem na czele. Może wmiesza się w to Sullivan, choć on jest tak nieobliczalny, ze wolę na niego nie stawiać.


- Kuba_^^ - 20-02-2007 19:01

Cytat:Kto jest waszym faworytem

Ja najbardziej będę kibicował Ebdon'owi, Murphy'emu, a także O'Sullivan'owi, bo są to moi ulubieni snookerzyści. Mam nadzieję, że teraz Ci najwięksi faworyci będą grali dłużej, bo ich grę ogląda się najlepiej, choć nie mówię, żeby sami najlepsi grali do końca. Może kolejna niespodzianka typu jaką sprawił nam Higginson docierając do finału Welsh Open ? Zobaczymy Wink Ding Junhui powinien również pokazać się z dobrej strony, zapowiada się ogólnie bardzo ciekawie Smile