Redcafe.pl - Manchester United Forum
West Ham 1-0 MAN UNITED (17.12 - 17:00) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: West Ham 1-0 MAN UNITED (17.12 - 17:00) (/showthread.php?tid=370)

Strony: 1 2 3


West Ham 1-0 MAN UNITED (17.12 - 17:00) - Kuba_^^ - 12-12-2006 22:15

Kolejne spotkanie naszych zawodników, tym razem gramy na wyjeździe ze stosunkowo słabymi "Młotami". Po przeprowadzeniu sensacyjnych transferów Teveza i Mascherano wiele myślało, że WHU będzie walczyło o puchary europejskie. Jednak wielu fanów piłki nożnej było w błędzie, obecnie West Ham zajmuje dopiero 18. pozycję w tabeli, czyli są w strefie spadkowej. Ja liczę tutaj na zwycięstwo, przede wszystkim łatwe, lecz nie można zlekceważyć ekipy z Upton Park. Szkoleniowcem "Młotów" nie jest już od poniedziałku Alan Pardew. Głównym "faworytem" do objęcia posady trenera zespołu jest Alan Curbishley.

Zapraszam do dyskusji Smile


- David7 - 13-12-2006 08:30

Ta ekipa bardzo mnie zaskoczyła w tym sezonie myślałem że po przejściu Mascherano i Teveza będą walczyc przynajmiej o miejsce premiowane awansem do pucharów europejskich tymczasem są w strefie spadkowej. Stawiam na pewne zwyciestwo Manchesteru United 0:2 :twisted:

GO RED ARMY


- Seki - 13-12-2006 13:14

O mecz z West Ham United jestem wyjątkowo spokojny, ten rywal w ostatnich latach przewaznie nam lezy a w tym sezonie grają wręcz fatalnie i mimo takich wzmocnien jak Tevez i Mascherano będą bronili sie przed spadkiem, w ostatniej kolejce Młoty dostały srogie baty od Kłusaków na Reebok Stadium 4:0. My jestesmy w świetnej formie wiec nie widze przeszkód w zdobyciu 3 pkt Tongue Choć zawsze moze wszystko sie zdarzyc Wink

Mój typ 0:2 dla UNITED Tongue

COME ON UNITED :!: :!: :!:


- Zashi - 13-12-2006 17:16

Manchesterowiec napisał(a):Mój typ 0:2 dla UNITED Tongue

Tak mało? 8)

Licze, ze SAF da szanse gry 2 moze 3 zawodnikom z lawki. Raczej na bank nie zagra Kuszczak, ale moze Ole by wszedł na boisko badz ktos inny. Ogolnie to powinnismy caly czas atakowac. Obysmy sobie postrzelali.

GO GO UNITED! :twisted:


- Seki - 13-12-2006 20:13

Zashi napisał(a):
Manchesterowiec napisał(a):Mój typ 0:2 dla UNITED Tongue

Tak mało? 8)

Licze, ze SAF da szanse gry 2 moze 3 zawodnikom z lawki. Raczej na bank nie zagra Kuszczak, ale moze Ole by wszedł na boisko badz ktos inny. Ogolnie to powinnismy caly czas atakowac. Obysmy sobie postrzelali.

GO GO UNITED! :twisted:

To jest Premiership, a fakt iż jestesmy liderami nie znaczy że na Upton Park rezerwy rozniosą West Ham który mimo że jest 18-ty wcale taki słaby nie jest, chyba sie nie spodziewasz że bedzie 0:6 ?


- Kuba_^^ - 13-12-2006 21:37

Wyniku kosmicznego z pewnością nie będzie, zresztą w Premiership rzadko co padają duże ilości bramek w jednym meczu. Tutaj też bym stawiał na 0:2, nawet na 0:1, wkońcu to wyjazd, a takie słabsze zespołe zawsze się na United mobilizowały. Zashi... trochę rozumu Tongue

Ja tylko jeszcze dodam, że spotkanie West Hamu z Manchesterem United będzie można obejrzeć na Canale + Sport w niedzielę o godz 16:55 Wink

UNITED
:!:


- ScofferME - 13-12-2006 21:44

Chociaż zwycięstwo wydaje się być prawie pewne, to wiele razy było widać, że na te 'łatwe' mecze drużynie jest najciężej się skoncentrować.

Mój typ: 2:1 dla United, po strasznie ciężkim meczu.


- Gracek_11 - 14-12-2006 15:11

West Ham fatalnie radzi sobie w tym sezonie. W zeszłym byli objawieniem, fantastyczny styl gry, dużo strzelanych bramek i wysoka pozycja w tabeli. Przed obecnymi rozgrywkami do zespołu trafiło jeszcze dwóch wspaniałych Argentyńczyków- Tevez i Mascherano( łączony z United). Przyznam szczerze, że stawiałem "Młoty" w górnej części tabeli i obwawiałem się meczu z nimi. Na dzień dzisiejszy jestem pewny o 3 punkty na Upton. Wyniku Zashiego nie będzie ale takie 0-2, 1-3 może być spokojnie :wink: Zresztą w WHU zwolniony został trener Alan Pardew, a na jego miejsce wskoczył Alan Curbishley zresztą świeżo zwolniony z Charltonu Londyn- cerwonej latarnii premiership.

UNITED!


- Ciampel - 14-12-2006 16:49

Jesteśmy na fali i naprawdę musiałoby coś się zepsuć całkowicie, abyśmy stracili kilka "oczek" w meczu z WHU, które nie radzi sobie dosyć dobrze, co widać oczywiście w tabeli. Chelsea coraz częściej łapie zadyszkę i gubi punkty, także trzeba to bezlitośnie wykorzystywać, wygrywając swoje spotkania. Jeszcze kilka razy powinie im się noga i naprawdę nasza sytuacja z perspektywy mistrzostwa, wraz z biegiem czasu, będzie się ciągle polepszać. A wtedy będzie i można powalczyć o coś w Europie, no nie? Tak czy siak w niedzielę Diabły muszą ograć Młoty, żeby w miłym nastroju doczekać do Świąt Bożego Narodzenia Wink


- Wojtek3 - 16-12-2006 10:07

West Ham gra bardzo nierówno w tym sezonie i wszystkiego sie można spodzieważ po drużynie Alan'a Pardew, ma w składzie tak znakomitych graczy a nie potrafi stworzyć z tego jakiegos porządnego kolektywu ... Nie mamy się raczej czego obawiać, choć rok temu zawodnicy WHUL napsuli nam wiele krwi strzelając gola już w 2 min, potem goniliśmy i po dwóch golach wygraliśmy 1-2. Teraz będzie podobnie jeśli utrzymamy forme z poprzednich meczy

UNITED!


- Kuba_^^ - 16-12-2006 12:11

Wojtek3 napisał(a):wszystkiego sie można spodzieważ po drużynie Alan'a Pardew

Już Alana Curbishley'a Tongue


- Kuba - 16-12-2006 16:48

Jesteśmy w świetnej formie. Zespół prowadzony przez sir Alexa Fergusona gra najpiękniejszy futbol na wyspach. Kapitalny napad: Louis Saha i Wayne Rooney, świetni skrzydłowi:Ryan Giggs i C. Ronaldo i znakomity Paul Scholes w środku pola. Jutrzejszy mecz Manchester wygra jednak na pewno nie bez problemów. West Ham bedzie chciał pokazac sie z dobrej strony ponieważ po letnich transferach spisuja sie fatalnie.Jednak sądze że wygramy 2:1 Big Grin


- Stojkovic - 17-12-2006 12:26

Dzisiaj wybierm się z moja ukochaną na mecz do okolicznej Knajpy (Ale bilard jest i browar dobry) no i mam nadzieję ze obejrze dobry mecz (bo próbuję dziewczynę nawrócić na jedyną dobrą wiarę: Manchester United :twisted: ). Co do kluczowych spraw moim zdaniem należeć bedzie obrona MU i zagranie pomocników z napastnikami. Wiadomo, jesteśmy faworytami i musimy wygrywać, to jest jednak spora presja tymbardziej że na plecach dyszy i stęka Chelsea. Bądźmy dobrej myśli i poczekajmy na to jak zagra West Ham.


- Pejter - 17-12-2006 14:04

Stojkovic napisał(a):Co do kluczowych spraw moim zdaniem należeć bedzie obrona MU i zagranie pomocników z napastnikami.

Czyli praktycznie cały zespół. Nieźle to ująłeś :lol:

Dla mnie w tym meczu liczy się tylko zwycięstwo. Fajnie by było, gdyby strzelił coś Rooney albo Saha, bo obaj mają szansę na króla strzelców w tym sezonie. No i wciąż czekam na jakiś godny uwagi występ Carricka, bo na razie gra przeciętnie niestety... Wciąż się łudzę, że będzie z nim tak jak z Vidicem i Evrą, którzy przez pierwsze półrocze w MU nie grali dobrze, a teraz wymiatają aż miło Tongue
No i oczywiście Chelsea dzisiaj traci punkty z Evertonem i zwiększamy przewagę. Taki scenariusz byłby wyśmienity 8)


- Stojkovic - 17-12-2006 15:33

Zgadzam się z tobą, jeśli chodzi o Carricka, bo jak narazie, to szkoda pieniędzy na przeciętniaka (bo tak narazie niestety obrazuje swoją grą). Manchester United ma to do siebie, że kiedy gra z jakąś drużyną i ktoś w niej ostro daje nam popalić, to zaczynają się nim interesować (tak było z Sahą, który wpakował nam 2 bramki w meczu z Fullham i Cristiano Ronaldo gdy graliśmy w Portugalii).

Póki co zostaje mi 3manie kciuków za nasze diabły i uczenie dziewczyny nazwiski piłkarzy z MU Big Grin Big Grin Big Grin