Redcafe.pl - Manchester United Forum
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Luki - 25-01-2008 23:39

Nasz kapitan nie gra od zeszłego roku, Wes Brown prawdopodobnie odejdzie z klubu i zostajemy tylko z Simpsonem na prawej flance. No ewentualnie może tam grać Pique, który o miejscu na środku obrony może co najwyżej pomarzyć. Jeżeli Gary Neville nie powróci do swojej optymalnej formy, będziemy mieli niemały problem. Kogo widzicie w roli prawego defensora Czerwonych Diabłów?
Ja niestety nie mam realnego faworyta. Bo marzy mi się Micah Richards, ale to chłopak z MC więc będzie niezwykle ciężko nakłonić go do przejścia na Old Trafford. Ponadto zapewne kosztowałby masę pieniędzy, bo:
- młody i utalentowany
- filar drużyny, silny punkt reprezentacji
- Anglik, a jak wiadomo na Wyspiarza trzeba wyłożyć podwójną kwotę
Pozostaje mi liczyć, że Fergie wypatrzy kogoś pokroju Evry. A co Wy o tym sądzicie :?:


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - buri - 26-01-2008 00:00

No, mamy jeszcze Johna 8-) Mi rowniez marzy sie Richards, ale on raczej jest poza zasiegiem. Moze po PNA pojawi sie jakis talent ktorego Fergie by chcial sprowadzic?


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - smiglojr - 26-01-2008 00:16

Ja proponowałbym kogoś z Wysp. Nie wiem, może Huttona ? Widziałem go w kilku meczach w tv, i wydaje się być dobrym piłkarzem. Często też włączał się do ofensywy. Ale to tylko spostrzeżenia, na podstawie zaledwie kilku meczów.. Jednakże, to mógłby być ten zawodnik, którego niewątpliwie potrzebujemy Wink


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - darekmp3 - 26-01-2008 00:35

Na tej pozycji widzę Daniela Alvesa. Jest bardzo zwinny, szybki i co najważniejsze potrafi dobrze grać w piłkę. Dobrym obrońcą byłby również Philip Lahm, ale chyba byłoby mu ciężko przestawić się na prawą obronę.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - 3st - 26-01-2008 00:39

Sol Campbel... razem z Ferdinandem byli nie do zatrzymania w reprezentacji swojego czasu... :|


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - darekmp3 - 26-01-2008 00:43

3st Sol i Rio byli nie do zatrzymania, a nam potrzebny taki obrońca które będzie nie do zatrzymania. Co prawda Rio jest zajebisty w tym co robi na boisku ale potrzebne wsparcie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - bartez - 26-01-2008 09:51

Ja mam takie samo zdanie co darek.Również chciałbym zobaczyć w koszulce United Alvesa lub Lahma(bardziej tego drugiego).
I jeden i drugi mają podobne warunki,są szybcy,zwinni


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - devil_united - 26-01-2008 10:02

Ja natomiast uważam że nie potrzebujemy nikogo nowego! jeelli nadal bdyiemz sprowadya same gwiaydz to staniemy sie tym czym stał się Real Madryt...zbyt dużo gwiad też jest nie za dobrze....ja bym proponował jakiegoś swojaka...jakiegoś młodego .....nikogo nie kupować tylko z rezerw czy akademi ....może D.Simpson??coraz bardziej mi się ten gościu podoba...co o tym sądzicie??


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - kolkers - 26-01-2008 11:30

Zgadzam sie z Toba Devil_united, Simpson jest kolejnym swietnym wychowankiem. Chlopak wnosi swiezosc i finezje do gry, jest jednym z najzdolniejszych mlodych Diabelkow. Jezeli Gary wroci do swojej formy przed kontuzji to nie blokujmy miejsca Simpsonowi ktory bedzie swietna alternatywa dla Garego, ogrywajac sie, co jest bardzo wazne. Simpson pokazal sie w kilku spotkaniach z dobrej strony. Jeszcze pokaze na co Go stac!! Pozostaje tylko pytanie czy Gary wroci do formy w co bardzo wierze...


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - milosz - 26-01-2008 11:38

Nie wiem czy Simpson to dobry wybór, chłopak jest dobry, ale czegoś mu brakuje. Wolałbym, żeby po sezonie kupić Huttona czy Lahma, bo gary już nigdy moim zdaniem nie będzie grał regularnie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - dantek - 26-01-2008 12:06

Ja na waszym miejscu nie skreslalbym Simpsona. Chlopak juz w kilku meczach udowodnil, ze potrafi dobrze grac. Widac, ze nie jest jeszcze ograny i zbyt pewny siebie, ale jesli tylko dostanie wiecej szans to wlasnie on moze w przyszlosci smigac na prawej stronie.
Wciaz nie wiadomo tez czy Brown odejdzie. Licze na to, ze powroci do negocjacji i uda sie go zatrzymac na Old Trafford. Bardzo bym tego chcial, poniewaz jego odejscie bedzie oznaczalo, potrzebe kupna prawego obroncy, a ja wolalbym aby do tego nie doszlo.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - laki_89 - 26-01-2008 13:05

ja sie wpisuje na liste tych którzy widzieliby tu Daniela Alvesa. Unrealistic. Ale pytanie było kogo widzicie, a nie kogo można Smile


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Tedunio - 26-01-2008 13:08

Tak,Daniel Alves to świetny obrońca. Jeden z najlepszych na tej pozycji,jeśli nie najlepszy. Ale trudno będzie go wykupić z Sevilli. Zobaczę go dzisiaj w akcji na C+. Simpsona można sprawdzić,bo kilka meczy pod presją zagrał przyzwoicie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 26-01-2008 13:33

A ja uważam, że należy dać szansę Simpsonowi, a nie kupować kolejnych defensorów. Ew Hutton mógłby być piłkarzem, który pasowałby do United. Powoli (oj bardzo powoli) wraca Gary to jeśli tylko zdrowie pozwoli temat prawego defensora troszkę przycichnie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - kolkers - 26-01-2008 13:52

laki_89 napisał(a):ja sie wpisuje na liste tych którzy widzieliby tu Daniela Alvesa. Unrealistic. Ale pytanie było kogo widzicie, a nie kogo można Smile

Świetny gracz jednak jest to marzenie ściętej głowy