Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi/opinie na temat strony - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi/opinie na temat strony (/showthread.php?tid=397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Uwagi/opinie na temat strony - Andre770 - 03-02-2007 13:01

Czasami jak wejde w jeden odnośnik (np. ciekawostki), potem będę chciał wejść w inny pokazuje się błąd. Nie wiem czego to wina. Może moja, może coś w kodzie, aczkolwiek chciałbym aby to sprawdzono.


- Pejter - 03-02-2007 13:43

Tak, jest kilka błędów. Postaram się je naprawić. To na pewno nie jest twoja wina, więc się nie martw. Na dniach powinno być zrobione.

Andre770 napisał(a):(np. ciekawostki)

Wydaje mi się, że akurat w ciekawostkach jest wszystko OK.


- man utd fan - 19-02-2007 11:03

na stronie głównej jest napis kadra kiedy się na niego kliknie jest w niej liam miler który już nie gra i nie ma niektórych nowych zawodników chciałbym aby to sprawdzono.


- Valverde - 19-02-2007 15:07

Wiemy, wiemy. Obiecuję, że niedługo się za to zabierzemy/zabiorę Wink


- marcelo - 27-02-2007 08:32

1.Na stronie jest niedziałający link do forum! Zróbcie coś z tym, bo jak inaczej chcecie zwiekszyć ilość forumowiczów?
2. Jeśli wejdę w dział "download", a później chcę wrócic klikając w jakiś odnośnik w menu (np. aktualności) to wcale tam mnie nie przenosi!

To na razie tyle z tych niewymienionych wcześniej.


- Pejter - 27-02-2007 20:06

Cytat:1.Na stronie jest niedziałający link do forum! Zróbcie coś z tym, bo jak inaczej chcecie zwiekszyć ilość forumowiczów?

Działa link. Chodzi ci o ten po kliknięciu w przycisk Forum w menu?


- marcelo - 01-03-2007 16:49

Pejter napisał(a):Chodzi ci o ten po kliknięciu w przycisk Forum w menu?

Zgadza się, właśnie o ten w menu na stronie. Niestety mi nie działa :?
Przecież nie mam wybrakowanej wersji Tongue


- sulzzer - 01-03-2007 16:57

marcelo napisał(a):
Pejter napisał(a):Chodzi ci o ten po kliknięciu w przycisk Forum w menu?

Zgadza się, właśnie o ten w menu na stronie. Niestety mi nie działa :?
Przecież nie mam wybrakowanej wersji Tongue

Działa, działa, ale o ile pamiętam też miałam kiedyś taki problem. Jeśli masz Firefox'a to pewnie wyświetla ci się poniżej wyszukiwarki, że strona nie może być wyświetlona czy coś podobnego. Wystarczy odpowiednio ustawić i po sprawie.


- marcelo - 01-03-2007 17:08

sulzzer napisał(a):Jeśli masz Firefox'a to pewnie wyświetla ci się poniżej wyszukiwarki, że strona nie może być wyświetlona czy coś podobnego. Wystarczy odpowiednio ustawić i po sprawie.

OK, dzięki juz jest jak powinno być. Przynajmniej jeśli chidzi o ten problem.


- Zashi - 01-03-2007 18:03

Chodzi pewnie o to ze np. Firefox zablokowuje wyskakujace okna - dlatego pewnie sie nie wlacza...


- Kuba_^^ - 01-03-2007 22:35

Zashi napisał(a):Firefox zablokowuje wyskakujace okna

Możliwe, że tak, bo pamiętam, że na początku też nie wiedziałem o chodzi, lecz po pewnym czasie wreszcie zobaczyłem, że co chwila mi blokuje wejście na forum. Po prostu trzeba tam zaznaczyć, żeby nie blokowało dla tej witryny czy jakoś tak i już po problemie Wink


- Pejter - 04-03-2007 16:46

men utd fan napisał(a):na stronie głównej jest napis kadra kiedy się na niego kliknie jest w niej liam miler który już nie gra i nie ma niektórych nowych zawodników chciałbym aby to sprawdzono.
Valverde napisał(a):Wiemy, wiemy. Obiecuję, że niedługo się za to zabierzemy/zabiorę

Miller usunięty. Valverde przetłumaczył Fostera, Donga i Larssona. Ich profile dostępne do czytania w dziale Kadra.


- marcelo - 04-03-2007 18:05

Pejter napisał(a):Miller usunięty. Valverde przetłumaczył Fostera, Donga i Larssona. Ich profile dostępne do czytania w dziale Kadra.

No to jeszcze przydałoby się wyrzucic Howarda, który został sprzedany. A co do Larssona- to chyba i tak zaraz wróci do Szwecji, więc długo w dziale "Kadra" już nie posiedzi.


- Pejter - 04-03-2007 18:16

marcelo napisał(a):No to jeszcze przydałoby się wyrzucic Howarda, który został sprzedany.

Howard do końca sezonu jest pełnoprawnym piłkarzem MU, więc na razie dobrze byłoby go chyba zostawić na liście zawodników, prawda?

marcelo napisał(a):A co do Larssona- to chyba i tak zaraz wróci do Szwecji, więc długo w dziale "Kadra" już nie posiedzi.

Doskonale o tym wiemy, ale zawsze dobry i ten tydzień. A może zostanie na dłużej? Tongue


- Wojtek3 - 05-03-2007 08:30

Ładnie, cacy z tą kadrą, ale może dacie też rade Rezerwy, bo " troche " nieaktualna Wink