Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ben Foster - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Ben Foster (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2 3


Ben Foster - Grzeho - 06-02-2007 22:49

Ten utalentowany angielski bramkarz przebywa teraz na wypożyczeni w Watford.W tę środę zadebiutuje w reprezenracji Synów Albionu.Ben zapowiedział, ze kiedy wróci do Man Utd po wypozyczeniu, to bedzie chcial walczyc o miejsce w pierwszym składzie.Ostrzegł rowniez, ze jezeli Fergie bedzie go chcial znowu wypozyczyc to odejdzie.
Gdyby mlody Anglik odszedl, to stracilibysmy dobrego bramkarza, ale nie dziwie sie jego postawie, przeciez jesli zaczyna grac w rep. Angli to musi oznaczac,ze cos jednak potrafi.Pozyjemy zobaczymy :!:

[Obrazek: 732548301rp2.jpg]


- Andre770 - 08-02-2007 20:43

Zaliczył barzo ładny wystep w reprezentacji Anglii w ostatnimn meczu z Hiszpanią. Przy puszczonym golu ne miał szans i nie zawinił, aczkolwiek nie chcę by wracał do MU. (podobno mu się nie pali za bardzo) Bo bedzie rywalem dla Kuszczaka.


- David7 - 09-02-2007 08:53

Andre770 napisał(a):Bo bedzie rywalem dla Kuszczaka.

Rywalizacja to normalna rzecz w sporcie. Chyba jest normalną rzeczą że nie wróci po to by patrzeć jak Kuszczak broni będzie chciał napewno pokazać swoją klase i udowodnić Fergiemu że to właśnie on powinnien być numerm jednen w bramce United.


- Ciampel - 09-02-2007 15:26

Jeśli ma wrócić i być bramkarzem pokroju VDS'a czy Schmeichela, to Tomek mnie jednym słowem nie interesuje. Najważniejsze jest dobro ekipy, tym bardziej, że nigdy nie kierowałem się tutaj sympatią wynikająca z bycia (?) patriotą. Zresztą Kuszczak, widząc zagrożenie równie młodego zawodnika, może się jeszcze bardziej zmobilizować do treningów, czego efekty widać potem w meczach. Zresztą mieć dwóch równorzędnych "keeperów" w składzie to marzenie każdego trenera. I właściwie nie zawsze się spełnia.


- Andre770 - 09-02-2007 16:23

Cytat:Zresztą mieć dwóch równorzędnych "keeperów" w składzie to marzenie każdego trenera. I właściwie nie zawsze się spełnia.
Ciężko było by coś taiego nawet zoorganizowac. Jakby wtedy niby grali bramkarze? Mecz x mecz y czy po 45 minut? Nawet jśli byłaby b taka sytuacja trzeba by ją specjalnie pilnowac i dopatrywać. :roll:


- ziomo - 18-02-2007 12:13

Nie mogę za dużo o tym zawodniku powiedzieć ponieważ nie widziałem go nigdy w akcji.Myślę jedna że może być zagrożeniem dla Kuszczaka aczkolwiek może i dobrze że jest rywalizacja w MU.
Mam nadzieję że będzie się rozwijał w dobrym kierunku i życzę mu powodzenia.


- gollaz - 18-03-2007 16:09

Tomek Kuszczak nie jest już jedynym bramkarzem United, którego pokonał inny bramkarz ze swojej połowy. Wczoraj Ben puścił bramkę po strzale Robinsona z rzutu wolnego.

Bramka:
<a class="postlink" href="http://youtube.com/watch?v=ADfTLS2mhNs">http://youtube.com/watch?v=ADfTLS2mhNs</a>


- Pejter - 18-03-2007 16:17

Tak jak w przypadku Kuszczaka - taki błąd przydarza się raz w życiu i myślę, że to tylko pojedyncza wpadka. Foster w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze w barwach Watford i myślę, że ten incydent nie powinien wpłynąć na ogólną ocenę jego gry.

P.S. Taki błąd popełnił także Howard, bodajże w rezerwach MU, o czym wspomniał Wojtek w temacie o Premiership.


- Valverde - 18-04-2007 22:41

Ostatnio sporo się dzieje wokół Fostera. Najpierw pojawiła się informacja, że Ben otrzyma nowy, 4-letni kontrakt. Teraz został zaproszony na finał FA Cup. Sam Foster chce wrócić do United i grać w pierwszym składzie, dużo o tym mówi. Średnio mi się to podoba - Kuszczak siedzi cicho, ciężko trenuje i cierpliwie czeka. A Foster dużo gada, ciężko trenuje i niecierpliwi się. Ciekawi mnie, jak Fergie to rozwiąże - Ben chce grać, inaczej odchodzi, a przecież nadal kontrakt ma van der Sar. Na pewno Szkot zrobi wszystko, żeby Ben u nas został z czego bardzo bym się cieszył.


- Wojtek3 - 23-04-2007 08:16

Ben Foster popełnił kolejny już błąd w tym sezonie ( poprzedni w meczu ze Spurs i West Ham ). Tym razem wybił piłke prosto pod nogi Dariusa Vassela i ten pokonał go strzałem do pustej bramki.

Watford zremisowało 1-1 z Man City i jest pierwszą ekipą ktora spada z Premier League w tym sezonie. Ben jednak nie raz ratował tyłek Szreszniom, choćby w meczu z Chelsea..

Czekamy na powrót Bena na OT...


- Stojkovic - 10-05-2007 21:51

Benek powiedział, że zgadza się na siedzenia na ławie jako 2 bramkarz...
Tylko co z Kuszczakiem w przyszłym sezonie? van der Sar raczej ma pewne miejsce w składzie.
SAF musi podjąc teraz decyzję.. czy Zatrzymuje Kuszczaka i Fostera, Foster będzie jako 2 bramkarz, a Tomek będzie grał z rezerwami, lub jeśli Fosterowi nie odwali on zagra w rezerwach.Ewentualnie wchodzi w grę sprzedaż jednego z bramkarzy, co chyba jednak nie jest dobrym wyjsciem i najmniej prawdopodobnym...
Coś czuje, że Kuszczak zostanie wypożyczony w przyszłym sezonie jak Howard.


- Wojtek3 - 11-05-2007 17:16

Myśle, że żaden z bramkarzy na pewno nie bedzie chciał odpuścić, tym bardziej, że vdS ma tylko 1 rok wazny kontrakt, co nie oznacza, że za rok zostanie przedłuzony.
Co w tej sytuacji postawi II bramkarza jako potencjalnego następce. Zobaczymy jak to będzie, wg mnie Foster bije na łeb Kuszczaka.


- Stojkovic - 11-05-2007 22:24

Masz może jakieś video z paradami Fostera?
Niebardzo widziałem go w akcji i jakoś ciezko mi sobie zarysować jego umiejętności. Napewno rywalizacja zrobi dobrze naszemu klubowi (bez skojarzeń Tongue ).
Jak sięgnę pamięcią do takich wybryków natury jak Taibi i Caroll to dziekuje Fergusonowi, że sciągnbął porządnych bramkarzy a nie amatorów.


- Grzeho - 02-07-2007 13:37

Stojkovic napisał(a):Jak sięgnę pamięcią do takich wybryków natury jak Taibi

Ja, gdy uslysze nazwisko bramkarza Taibi'ego, to od razu przypomina mi sie mecz nie pamietam z ktorego roku Chelsea 5-0 Man Utd. Pamietam,ze wtedy plakalem, jak MU przegrywal, a najwiekszym winowajca tak wysokiej porazki byl oczywiscie Wloski bramkarz.

Zeby nie offtopowac :wink:

Bardzo interesuje mnie rywalizacja miedzy Fosterem, a VdS. Ciekawe na kogo postawi Ferguson w nadchodzacym sezonie...


- Stojkovic - 02-07-2007 21:16

Myślę, że VDS to skała i podstawa w Lidze. CC i Puchar ligi to Foster. Kuszczak na ławce będzie zasiadał i raczej ewentualnie będzie 2 bramkarzem na mecze ligowe.
Zobaczymy bo ciezko przewidzieć co w głowie siedzi SAF-owi.