Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ryan Giggs - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Ryan Giggs (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Ryan Giggs - Giggsy - 25-01-2008 23:46

[Obrazek: Ryan-Giggs-Manchester-United-Profile_2655207.jpg]

11. RYAN GIGGS

Data urodzenia: 29 Listopad 1973
Miejsce urodzenia: Cardiff, Walia
Narodowość: Walijczyk
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 180 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 02 Marzec 1991 v Everton (H)



- paolo - 26-01-2008 08:54

Ryan to żywa legenda...

Pokazuje to w każdym meczu, piłkarz posiadający talent, klasę i wole walki...

'11' na plecach, lewa pomoc, doskonały skrzydłowy. Warto go zapamiętać!Choć i tak pewnie tu każdy go zna ;]

Życzę Giggsowi kolejnych rekordów w Manchesterze United --> dogonić sir Bobby'ego Charlton'a, ale przede wszystkim najdłużej grającego piłkarza świata(o ile zdrowie pozwoli).


Re: Ryan Giggs - laki_89 - 26-01-2008 13:02

Mój ulubiony piłkarz United. Przez większość (wyłączając kibiców United) jest dobrym piłkarzem. I to dlatego że słysząc Manchester United, kojarzy im sie Cris, Roo, tak jak niegdyś Beckham, Van Nistelrooy. Jak dla mnie jest najbardziej zasłużonym piłkarzem United - wielki szacun.


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 26-01-2008 13:05

Już niewiele mu zostało, a pobije rekord Bobbego Charltona w ilości rozegranych spotkań z diabłem na piersi. Jak najbardziej na to zasługuje, bo piłkarz to genialny, jeden z najlepszych skrzydłowych w dziejach futbolu.
Mimo zaawansowanego wieku w tym sezonie nadal jest bardzo mocnym punktem drużyny.


Re: Ryan Giggs - Tedunio - 26-01-2008 13:05

Tak,grająca legenda MU. Wydaje mi się,że będzie miał o kilkanaście więcej występów niż sir Bobby Charlton. Ogólnie gracz kapitalny,bez wad.


Re: Ryan Giggs - jotekk - 26-01-2008 15:43

Dla mnie to podstawa składu M.U.

Może na przyszłość dasz więcej z siebie (jakieś uzasadnienie :>?) //radzio

Jak pewnie zauważyłeś to mój pierwszy wpis na tym Szanownym Forum.Daj mi trochę czasu.A tak poważnie podoba mi się jego gra,zaangażowanie i to że jest na O.T . od zawsze i tylko tu. W ogóle gościu jest ok.


Re: Ryan Giggs - Palemka - 26-01-2008 22:06

Mój ulubiony piłkarz. Przez wieele lat prezentuje najwyższą klasę. Żyjąca legenda, mam nadzieję, że pogra jak najdłużej.


Re: Ryan Giggs - Luki - 27-01-2008 00:40

Zdecydowanie mój ulubiony zawodnik. Nie goni za sławą, jak Becks. Solidny, nie schodzi poniżej pewnego - wysokiego - poziomu. Nie gra pod siebie, lecz bardzo zespołowo.

Jedyne czego nie mogę zrozumieć, to sytuacji kiedy Ryan występuje w roli kapitana. IMHO on się zupełnie do tej roli nie nadaje. Opaskę kapitana musi mieć ktoś charyzmatyczny, kto potrafi poderwać do walki i zmobilizować. Gary też średnio pasuje. W sumie najlepszy chyba Ferdinand pod tym względem :mrgreen:


Re: Ryan Giggs - Breakthru - 27-01-2008 03:05

Co do kapitana to opaskę dałbym Roo. Wiem, nieobliczalny ale chyba od czasu czerwonej kartki w meczu z Portugalią trochę zmądrzał. A charyzmy to gościowi nie brakuje. Z tą miną jakby miał za chwile wgnieść w ziemie przeciwników przypomina mi trochę Keano.

Ale wracając. Giggs jest genialny i nigdy mu chyba nie odbiło. Ani z powodu zachwytów nad nim ani z powodu tego, że często przyzwyczajone już do jego standardu media wyszukują "the besciaków" w innych członkach drużyny (wpierw Becks, potem Ruud, Rooney, czy Ronaldo). Zna swoją wartość ale i jest jednym z tych "Wielkich Diabłów", którzy nie zamieniliby tak łatwo koszulki MU na inną.


Re: Ryan Giggs - TRSWS - 27-01-2008 20:05

Mój ulubony piłkarz na świecie. Może żyję przeszłością, ale bramki na 2:1 z meczu z Arsenalem w półfinale Pucharu Anglii 1999 nigdy nie zapomnę. Zasługuje na opaskę.


Re: Ryan Giggs - Miedziu - 29-01-2008 21:23

To jest legenda. Całe życie w ManUtd. Można powiedzieć "weteran", ale dalej nas zadziwia swoją grą. Zidane kiedyś powiedział, że jakby Giggs był w reprezentacji Francji to on byłby nikim w porównaniu z nim. I dla mnie właśnie Giggs to taki Zidane. Chodzi mi o to oczywiście, że jest bardzo dobry.


Re: Ryan Giggs - Tomassen - 29-01-2008 21:27

Pamiętam, że pierwszy gracz MU, na którego zwróciłem uwagę, to właśnie Giggsy. Rzuciły mi się w oczy szczególnie jego charakterystyczne rajdy lewym skrzydłem. Zadziwiał mnie swoją grą od początku. Niestety, ostatnio jakby przygasł i nie ma już takiego przebłysku jak kiedyś, mimo to jest dla mnie legendą tego klubu i mam dla niego bardzo duży szacunek. W końcu P'ship wygrał 9 razy Smile


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 29-01-2008 23:07

Tomassen napisał(a):Niestety, ostatnio jakby przygasł i nie ma już takiego przebłysku jak kiedyś
MA swoje lata, więc ma do tego prawo. Ale nawet w tym wieku po tylu latach gry miejsca w składzie nie dostaje za zasługi. Po prostu wciąż jest lepszy od wielu młodych piłkarzy.Taki Nani musi się jeszcze bardzo wiele uczyć, aby wygryźć Ryana ze składu. Piłkarski fenomen. Ale taki już nasz świat jest, że więcej osób będzie po latach pamiętać Beckhama niż Giggsa, który jest i był piłkarzem o klasę lepszym.


Re: Ryan Giggs - radzio - 29-01-2008 23:22

sebos_krk napisał(a):Po prostu wciąż jest lepszy od wielu młodych piłkarzy.
I właśnie po tym można poznać klasę piłkarza. Popatrzmy na takiego Maldiniego czy choćby Scholesa no i oczywiście Giggsa.

sebos_krk napisał(a):Ale taki już nasz świat jest, że więcej osób będzie po latach pamiętać Beckhama niż Giggsa, który jest i był piłkarzem o klasę lepszym.
Wydaje mi się, że to tacy ludzie po prostu nie są kibicami, albo to sezonowcy, którym wydaje się, że znają/znali drużynę. Giggs to Giggs i tyle. Nie było wcześniej takiego piłkarza jak on.

sebos_krk napisał(a):Taki Nani musi się jeszcze bardzo wiele uczyć, aby wygryźć Ryana ze składu.
Naniemu to tylko na dobre wyjdzie, mieć takiego nauczyciela + popatrywać Ronaldo (uczyć sie na jego błędach, zamiast popełniać te same - egoizm na boisku).

Tak w jednym zdaniu - Giggs Rox.


Re: Ryan Giggs - Futbolowa - 30-01-2008 00:18

Idol, nad idolami, jeśli chodzi o aktualny skład United.
Z dumą noszę tę '11' na plecach i na zawsze będę miała go bardzo głęboko w serduszku.

Znakomity zawodnik i wspaniała osobowość. Co prawda jego kariera powoli zmierza ku końcowi, ale - mimo wszystko - to wciąż jeden z ważniejszych zawodników United na boisku.