Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ryan Giggs - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Ryan Giggs (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Ryan Giggs - Szymcio - 25-05-2011 14:27

Cytat:Ilu z was by się powstrzymało?

Mnie się to dziewczę w ogóle nie podoba.


Re: Ryan Giggs - EsDe - 25-05-2011 14:31

:o :shock: :? :oops: :evil: :twisted: :roll: <gafa> <cwaniak>

Tak musiał wyglądać Giggsy gdy się spotykał z tą panną.


Re: Ryan Giggs - ZasadKG - 25-05-2011 14:47

Szymcio napisał(a):Mnie się to dziewczę w ogóle nie podoba.

Nie no rozumiem sa gusta i guściki, ale są dziewczyny o których każdy powie 'fajna laseczka', nie uwierze że W OGÓLE ci sie nie podoba Smile


Re: Ryan Giggs - mucha - 25-05-2011 15:19

Szymcio napisał(a):Mnie się to dziewczę w ogóle nie podoba.

Gay Alert.


Re: Ryan Giggs - kojot - 25-05-2011 15:20

Piękna kobieta !


Re: Ryan Giggs - Jaroldz - 25-05-2011 15:30

Mnie życie prywatne Ryana w ogóle nie obchodzi. Patrzę na to, co prezentuje na boisku i jak się zachowuje wobec rywali. A tutaj nic mu nie można zarzucić. Dla mnie jest on żywą legendą tego klubu i tak pozostanie. Co innego, gdyby tak jak Rooney zaczął wrzucać na klub, że nie ma tu perspektyw itd. Ale Ryan zawsze wobec klubu był lojalny i był wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy.

Nadal będzie to mój ulubiony zawodnik MU z tych grających obecnie. Drugim jest Edwin, ale on niestety w sobotę kończy karierę.


Re: Ryan Giggs - Sirius - 25-05-2011 16:23

kojot napisał(a):Piękna kobieta !

Na tym zdjęciu rzeczywiście tak. Ale wystarczy spojrzeć w jeden z wcześniejszych linków i widać, że bez photoshopa już ta pani zdecydowanie gorzej wypada :roll:


Re: Ryan Giggs - panopticum - 25-05-2011 16:27

Nie wiesz, że liczy się osobowość? :-D


Re: Ryan Giggs - Szymcio - 25-05-2011 16:32

mucha napisał(a):Gay Alert.

A pierdol Ty się :-D

ZasadKG napisał(a):nie uwierze że W OGÓLE ci sie nie podoba

No widzisz, jakoś nie. To, że ma tyłek i cycki na wierzchu znaczy, że musi mi się podobać? Nie podoba mi się z twarzy przede wszystkim. Ma dziwne usta.


Re: Ryan Giggs - Kwas - 25-05-2011 16:38

Kaka napisał(a):Ilu z was by się powstrzymało? 8-)
Nie znam się na związkach ani trochę, ale taki tok myślenia wskazuje mi tylko jedną drogę. Zdradzać w krótkich odstępach czasowych, bo ładnych kobiet nie brakuje. To iż zawarłeś związek małżeński nie ma znaczenia, w końcu możesz się skusić, bo pani którą spotkałeś jest piękna. Tak to rozumuje.

Wiadomo, takiego zachowania się nie chwali, ale nie mam zamiaru tutaj robić na Ryana pojazdów, tak jak nie robiłem na Rooneya.


Re: Ryan Giggs - kojot - 25-05-2011 16:50

Sirius nie przesadzajWink. Bez photoshopa tez nie jest zla Wink


Re: Ryan Giggs - Tomasson - 25-05-2011 16:54

Pani w sam raz na raz, nie jestem pewien, czy naraziłbym swoje życie rodzinne dla kilku nocy z nią.


Re: Ryan Giggs - kojot - 25-05-2011 17:05

Ja nie mówię , żeby spieprzyć życie rodzinne . Co nie znaczy , że nie może nam się podobać .
Ale dobra skończmy , bo offtop robimy :roll:


Re: Ryan Giggs - lol_face - 25-05-2011 19:48

Najbardziej boję się tego , że pod naciskiem mediów nie da sobie rady w finale Sad Sad

Była by wielka strata :cry: :cry:

Ale Giggsy to bardzo doświadczony zawodnik i mam nadzieję ze z tym wszystkim sobie poradzie


Re: Ryan Giggs - Sirius - 25-05-2011 20:20

kojot napisał(a):Sirius nie przesadzajWink. Bez photoshopa tez nie jest zla Wink

Zła nie jest ale to zdjęcie z dekoltem do pasa pokazuje ją w takiej codziennej sytuacji i widać ogromną różnicę między pozowanymi fotkami a rzeczywistością.