Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ryan Giggs - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Ryan Giggs (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Ryan Giggs - Kisia92 - 09-04-2008 16:57

Cytat:No tak, zawsze się znajdą tacy, którzy mają czelność krytykować najwybitniejszego brytyjskiego piłkarza ostatniej dekady, tylko dlatego, że ma słabszy okres w karierze, że powoli zbliża się ona ku końcowi.
Ci ludzie przesadzili, to fakt.
Ale Ferguson tez przesadza. Za wszelką cene chce pobic rekord Charltona, nie patrząc że Giggs naprawde ma słabszą formę. W tych ważniejszych spotkaniach widać, że nie gra na max swoich mozliwości. Czasami byłoby lepiej by zagrał Park albo Nani.


Re: Ryan Giggs - Donu - 10-04-2008 19:48

Kisia92 napisał(a):Ci ludzie przesadzili, to fakt.
Ale Ferguson tez przesadza. Za wszelką cene chce pobic rekord Charltona, nie patrząc że Giggs naprawde ma słabszą formę. W tych ważniejszych spotkaniach widać, że nie gra na max swoich mozliwości. Czasami byłoby lepiej by zagrał Park albo Nani.

Zgadzam się, Giggs już nie wyciągnie z siebie 100%, jego wiek na to wskazuje. Lecz powinien jeszcze grać, może co dwa mecze ale ma grać Big Grin . Nani powinien być jego zastępcą.


Re: Ryan Giggs - Vidic - 10-04-2008 19:56

Widzieliście w ogóle wczorajszy mecz? Przecież Giggs był jednym z najlepszych na boisku, a jak ta taki wiek imponował szybkością. Ma także ogromne doświadczenie i jest bardzo ważnym elementem drużyny. A na treningach zawodników ogląda Ferguson, nie My i jeśli on desygnuje do gry Ryana, a nie Nani'ego to widocznie ma ku temu powody Smile


Re: Ryan Giggs - paolo - 10-04-2008 20:26

Vidic napisał(a):Jeśli on desygnuje do gry Ryana, a nie Nani'ego to widocznie ma ku temu powody Smile

Takie powody jak np. kontuzja Naniego? Mogłeś nie wiedzieć, a więc przypominam naszą listę kontuzjowanych:
1. Vidic
2. Saha
3. Nani
4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)


Re: Ryan Giggs - Czaplak - 10-04-2008 20:44

paolo napisał(a):4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)

Jest, jeszcze chyba 4-tyg. zostały Szkotowi do powrotu.
Vidic napisał(a):jak ta taki wiek imponował szybkością.

Czy ja wiem czy ta szybkość, to że tak powiedział Szpaqu to wiesz Wink


Re: Ryan Giggs - Vidic - 10-04-2008 21:24

Czaplak napisał(a):Czy ja wiem czy ta szybkość, to że tak powiedział Szpaqu to wiesz Wink

Uwierz, że nie mówię tego, bo tak twierdzi Szpak, który o piłce pojęcia super wyrafinowanego nie ma Wink Szybkość Giggsa można było dostrzec gdy świetnie popędził do podania Owena jednak trochę nieczysto uderzył. W drugiej połowie tez ładnie dopadł do piłki przed obrońca i dograł w pole karne.

paolo napisał(a):Takie powody jak np. kontuzja Naniego? Mogłeś nie wiedzieć, a więc przypominam naszą listę kontuzjowanych:
1. Vidic
2. Saha
3. Nani
4. Fletcher (choć tu nie mam 100% pewności)

Hehe bardzo dobrze wiem, kto jest kontuzjowany, a kto nie. Chodziło mi raczej o to, że jeśli Ferguson wystawia Giggsa, a nie Nani'ego nawet gdy Portugalczyk jest kontuzjowany to z pewnością ma uzasadnione powody i gdyby było tak jak twierdzi znaczna część pseudoznawców, że Ryan to dziadek, to nie oglądalibyśmy go w meczach znjalpeszymi.


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 11-04-2008 19:26

Ryan już w drugim z rzędu meczy wygląda na głodnego piłki. Na początku meczu z Boro też był niezwykle jak na swoje ostatnie występy aktywny, później w ciężkich warunkach osłabł. Za to z Romą wreszcie na poziomie, tego od niego wszyscy oczekują.


Re: Ryan Giggs - Kisia92 - 12-04-2008 17:04

Cytat:Widzieliście w ogóle wczorajszy mecz?
Powiedz mi jak miałam widziec wtedy ten mecz jak pisałam posta zanim ten mecz sie odbył? hmm

Z Romą zagrał bardzo dobrze, to jest fakt.
Ale ja mówie o ogóle, a tutaj już tak dobrze nie wypada. Wole żeby Giggs zagrał 1 na 2 dobre spotkanie niż te 2 zawalił. On potrzebuje więcej odpoczynku niz Rooney czy tez Ronaldo. Nani nie jest jakimś słabeuszem żebyśmy bali sie go wprowadzić^^


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 14-04-2008 18:24

Eh...
Cytat:Legendarny zawodnik Manchesteru United, Ryan Giggs, być może opuści Old Trafford po zakończeniu sezonu.
Według nieoficjalnych informacji o pozyskanie 34-letniego zawodnika zabiega menedżer Sunderlandu, były kapitan "Czerwonych Diabłów", Roy Keane.
Według Keane'a Walijczyk, któremu w tym sezonie kończy się umowa z MU, mógłby jeszcze przez trzy lata grać na bardzo wysokim poziomie.
Właściwie powinienem napisać to w temacie "śmiech to zdrowie". Czego to Ci dziennikarze nie wymyślą. Zapytał bym tego kto to napisał: I co z tego, że Keano się nim interesuje? <niesforny>


Re: Ryan Giggs - Czaplak - 19-04-2008 22:20

Park i Nani grają zdecydowanie lepiej od "Walijskiego Czarodzieja", czas podjąć męską decyzje panie Ferguson i posadzić kapitana na ławce, tylko osłabia zespół, taka niestety prawda...


Re: Ryan Giggs - lmp2 - 19-04-2008 22:49

Nani'emu brakuje tego tylko jednej, rzeczy... Powinien wiedzieć, że w niektórych momentach lepiej podać niż wziąć na siebie cały ciężar gry.
Natomiast do formy Giggs'a to jestem bardzo zawiedziony. Głupie straty niedokładne podania. Mam nadzieje, że to chwilowy przestój...


Re: Ryan Giggs - paolo - 22-04-2008 14:27

mufc.pl napisał(a):"Będąc zawodnikiem Manchesteru United musisz liczyć się z tym, że będziesz krytykowany. Nie jest to dla mnie problem, ale nie wiem też dlaczego wszystko skupia się na mnie" - powiedział Giggs.

"Może głównym powodem jest to, że jestem w klubie tak długo. Jedyną osobą, na której muszę zrobić wrażenie jest jednak menedżer. Kiedy wystawia mnie do składu wiem, że jestem wystarczająco dobry."

Obecna umowa 34-latka wygasa po zakończeniu następnego sezonu. Sam zainteresowany przyznaje, że o przyszłości pomyśli dopiero pod koniec kontraku - "Mam jeszcze do rozegrania jeden sezon. Zastanowię się nad przyszłością, kiedy obecny kontrakt będzie zmierzał ku końcowi. Zobaczę czy nadal mam wpływ na spotkania o dużą stawkę."

Także nie rozumiem tego wielkiego narzekania na Giggsa. Jak najlepsi byli Keane i Beckham było good. O Giggsie cicho. Sezon temu był Roo i Ronaldo także było good. O Giggsie ponownie cicho, bo grał bardzo dobrze. Teraz, jak przez kilka ostatnich tygodni opadł z formy bez przerwy mówi się, aby zakończył karierę, niech wyp** do Sunderlandu i tam kiśnie etc. Ale czy zawodnik, który zapierdziela tym lewym skrzydłem od 1990 roku musi być cały czas w formie? Naprawdę, niektórych nie rozumiem. SAF dobrze wie co robi stawiając na niego.


Re: Ryan Giggs - mucha - 22-04-2008 14:43

To że jest zasłużonym zawodnikiem nie oznacza, że trzeba go wystawiać w pierwszym składzie, podczas gdy nie ma formy. Giggs gra naprawdę słabo. Trochę dziwi mnie jego wypowiedź. Zamiast przyznać się do słabej formie i obiecać kibicom poprawę to jeszcze się skarży, że nie wie, o co kibicom chodzi. Jak chce jeszcze grać na wysokim poziomie to niech się naprawdę weźmie w garść, a jeżeli nie dostrzega w swojej grze niczego złego to niech się pogrąża jeszcze bardziej.


Re: Ryan Giggs - Lukas - 22-04-2008 18:58

Muszę się zgodzić z muszeq. Czasami przychodzi taki czas, że nie grasz najlepiej i wtedy powinieneś oddać miejsce na boisku komuś, kto na nie aktualnie bardziej zasługuje i nie powinno mieć znaczenia kto ile jest w klubie i ile meczy rozegranych. Kiedyś podobna sytuacja była z RvN i Saha. Ryan faktycznie może dużo dawać drużynie ale chyba tylko tak mentalnie, bo samą grą nie przekonuje.


Re: Ryan Giggs - paolo - 26-04-2008 10:55

[Obrazek: 2ighysy.jpg]

Ten starszy to Ryan Smile