Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ryan Giggs - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Ryan Giggs (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Ryan Giggs - Janczar - 18-01-2009 12:43

Heh no fantastyczny gol po cudownym dryblingu, Giggs miał wiele takich pięknych momentów w długiej karierze na OT


Re: Ryan Giggs - dioniMU - 18-01-2009 22:28

Żyjąca legenda i na dodatek wspaniały wzór dla młodych piłkarzy, przede wszystkim ogromna skromność, charyzma, talent ogromny zapał do gry mimo już podeszłego jak na piłkarza wieku. Mam nadzieje jednak, że jeszcze co najmniej rok pogra bo to genialny piłkarz.


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 25-01-2009 13:45

Cytat:Sir Alex Ferguson potwierdził, że Ryan Giggs otrzyma propozycję przedłużenia obecnego kontraktu.

Umowa 35-letniego Walijczyka upływa wraz z końcem obecnego sezonu. Doświadczony pomocnik niedawno wspominał, że być może już teraz zdecyduje się zakończyć karierę.

Ferguson liczy jednak na to, że Giggs uzna jednak, że jest w stanie jeszcze przez rok grać w Manchesterze United i podpisze nowy kontrakt.

- Zaproponujemy Ryanowi nowy kontrakt. W tym sezonie spisuje się fantastycznie. Wygląda na to, że z wiekiem jest coraz lepszy. Powinien zdobyć nagrodę na Gracza Roku i byłoby wspaniale, gdyby tak się stało, jeśli się spojrzy na jego karierę. - stwierdził Ferguson.

- Giggs należy do niewielkiej grupy piłkarzy, którzy znakomicie radzą sobie z wiekiem, a kontuzje omijają ich z daleka.

Jak najbardziej słuszna decyzja. Zresztą Walijczyk wciąż jest potrzebny w kadrze i na pewno nikt nie powie, że gra zasługi. Przesunięty do środka pola notuje znakomite występy. Wiadomo, że go nie stać na grę w każdym spotkaniu po 90 minut, ale już sama obecność Giggsa daje rozszerza Fergusonowi pole manewru przy ustalaniu składu.

A co do postów powyżej. To już jest chodzący pomnik na Old Trafford. Nie wyobrażam sobie Manchesteru United bez tego piłkarza.


Re: Ryan Giggs - Janczar - 25-01-2009 14:00

Wiesz sebos mało kto sobie wyobraża Manchester United bez niego, ale ma już swoje lata jak wiesz i trzeba będzie kogoś za niego na te pozycję znaleźć, myślę, że są już kadydaci na jego miejsce, ale napewno jeszcze nie tak świetni jak on


Re: Ryan Giggs - Damian91 - 25-01-2009 23:25

Chyba każdy mądry i trzeźwo myślący kibic United pragnie nowego kontraktu dla Giggsa.
Tak jak poprzednicy napisali to jest chodząca legenda i też nie wyobrażam sobie United bez niego. Zwłaszcza że w tym wieku tak świetnie sie spisuje i nie nękają go w ogóle kontuzje.
Ja jestem pod wrażeniem Giggsa i z niecierpliwością czekam na nowy kontrakt dla niego.

Janczar napisał(a):trzeba będzie kogoś za niego na te pozycję znaleźć

Ciężko będzie znaleźć drugiego Giggsa który przez tyle lat będzie wierny jednemu klubowi no ale w pomocy mamy wielu zawodników więc będzie kim grać.


Re: Ryan Giggs - Janczar - 26-01-2009 15:32

Ja nie powiedziałem, że trzeba będzie koniecznie kogoś kupić na jego miejsce, bo w naszej drużynie możliwe, że są zawodnicy godni go zastąpić. Wiadome, że też chciałbym żeby przedłużył kontrakt z Manchester United, ale to już zależy tylko od niego, bo klub napewno zaoferuje mu godną ofertę


Re: Ryan Giggs - radzio - 09-02-2009 19:19

Wczoraj (8 lutego 2009 roku) Ryan Giggs strzelił bramkę... nie dość że dała ona zwycięstwo Czerwonym Diabłom to dzięki niej Ryan stał się zawodnikiem, który trafiał do okienka w 17 kolejnych sezonach Premier League!

Cytat:1990/91: 2 apps, 1 goal
1991/92: 38 apps, 4 goals
1992/93: 41 apps, 9 goals
1993/94: 38 apps, 13 goals
1994/95: 29 apps, 1 goal
1995/96: 33 apps, 11 goals
1996/97: 26 apps, 3 goals
1997/98: 29 apps, 8 goals
1998/99: 24 apps, 3 goals
1999/00: 30 apps, 6 goals
2000/01: 31 apps, 5 goals
2001/02: 25 apps, 7 goals
2002/03: 36 apps, 8 goals
2003/04: 33 apps, 7 goals
2004/05: 32 apps, 5 goals
2005/06: 27 apps, 3 goals
2006/07: 30 apps, 4 goals
2007/08: 31 apps, 3 goals
2008/09: 18 apps, 1 goal

Polecam lekturę:
Ryan Giggs ciągle na szczycie...

+

Ryan Giggs - True Red DVDRip

Ryan Giggs - Goals And Top Team Mates

Giggsy On The Wing

Miłego ściągania, oglądania etc ;-)


Re: Ryan Giggs - mlody_unw - 09-02-2009 19:47

Szkoda tylko, że na horyzoncie nie widać zawodników, którzy zastąpią Giggsa, Scholesa, czy nie grającego już Solkjaera. Drugiego takiego duetu mogę już nie dożyć, dlatego gdy zakończą karierę będzie po prostu lipa.


Re: Ryan Giggs - Lasq - 09-02-2009 19:49

A nie w 19 sezonach przypadkiem? Tongue

PS. Fajne materiały, te na redlogu już czytałem/oglądałem. Filmiki pewnie ściągnę w najbliższym czasie.


Re: Ryan Giggs - Pawlak92 - 09-02-2009 20:27

No ciężko będzie zastąpić Giggsa, ale myśle, że po jakimś czasie w końcu się to uda MU. Ale szczerze mówią to Ryan gra bardzo ofensywnie, mimo swojego wieku, więc brawo mu za to Smile


Re: Ryan Giggs - Wakaru - 09-02-2009 21:03

Keane'a też nie miał kto zastąpić. I nie zastąpi. Po prostu jego funkcje rozdziela się różnym zawodnikom. Michael jest dobrym graczem, Ryan czy Rio dobrze ustawiają zespół. Za Scholesa może grać Anderson, jak już zacznie strzelać. Jak wróci Hargo (i może zacznie regularnie grać), to na pozycji rudzielca można spróbować z Carrickiem.

Może Zoran będzie dla niego następcą. Drybluje, dużo biega, wraca się nawet do obrony, dobrze bije wolne (to ostatnie akurat tylko powtarzam). Jak się rozegra to czemu nie? Bo Naniego nie widzę za Giggsa. Jak dla mnie nietrafiony transfer. I jeśli tylko Tosić się rozegra, to trzeba by go sprzedać za 25 baniek.


Re: Ryan Giggs - Pawlak92 - 09-02-2009 21:11

Nie ma mowy o sprzedaniu Tosicia, bo on ma talent i w przyszłości może tworzyć podstawową jedenastkę diabłów. Co do Naniego to też go jakoś nie widzę na miejscu Gigga, bardziej na Crisa, ale bez przesady to nie był zły transfer.
A co do Giggsa to on teraz podobno będzie coraz częściej grał na środku pomocy, więc widać, że już nie te lata Wink


Re: Ryan Giggs - Wakaru - 09-02-2009 21:21

Ze sprzedaniem miałem na myśli Portugalczyka, a nie Serba. Nie potrafię się przekonać do Naniego i w mojej opinii był to nieudany transfer. Chłopak strzelił kilka fajnych bramek, ale poza tym jest mało produktywny. A jest tylko rok młodszy od Crisa, który już jest najlepszym graczem globu.

Giggs już od dłuższego czasu gra raczej na środku pomocy. Wczoraj wystąpił na skrzydle, ale to był raczej "już wyjątek", niż "jeszcze reguła".

Posty na temat Naniego przeniosłem do odpowiedniego tematu// matys


Re: Ryan Giggs - Janczar - 10-02-2009 16:44

Ale nie wiadomo jak będzie teraz, bo ostatnio zagrał na skrzydle i wiemy wszyscy z jakim skutkiem. Heh chociaż SAF na pewno nie zmieni mu pozycji na zawsze z powodu jednego meczu, ale będzie to dla niego już zawsze jakaś koncepcja 8-)


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 11-02-2009 14:03

Janczar napisał(a):Ale nie wiadomo jak będzie teraz, bo ostatnio zagrał na skrzydle i wiemy wszyscy z jakim skutkiem. Heh chociaż SAF na pewno nie zmieni mu pozycji na zawsze z powodu jednego meczu, ale będzie to dla niego już zawsze jakaś koncepcja
Nie będzie grał co mecz na skrzydle, bo tam trzeba więcej biegać.
Inna sprawa, że trochę mnie irytowało, że Ferguson dał Ronaldo na lewe, a Ryana na na prawe skrzydło. Trochę to Walijczyka ograniczało. Wiadomo, że z jego prawą nogą, musi schodzić do środka, albo dogrywać zewnętrzną częścią stopy, bo na normalne wrzutki nie ma co liczyć. Bramkę strzelił co prawda prawicą, ale już był na swojej nominalnej pozycji. Co nie zmienia faktu, że jest obecnie piłkarzem, który najlepiej czuje się w środku pola i tam go najchętniej będę oglądał.

Pawlak92 napisał(a):Nie ma mowy o sprzedaniu Tosicia, bo on ma talent i w przyszłości może tworzyć podstawową jedenastkę diabłów.
Tak to można powiedzieć o połowie młodych chłopaków. Na razie ma czas, ale musi udowodnić, że się do czegoś przyda. W następnym sezonie na pewno więcej go zobaczymy.