Redcafe.pl - Manchester United Forum
Ryan Giggs - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Ryan Giggs (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Re: Ryan Giggs - BartiMU - 29-06-2009 13:44

paolo napisał(a):Trzeba mieć ogromnego farta, żeby dostać oryginał. Ja postarałem się jak mogłem (3 fotki, wycinek z polskiej gazety o nim, znaczek angielski z kopertą i długi list napisany ręcznie), a i tak otrzymałem stamp. Powodzenia!

Ja niedawno wysłałem proporczyk FIFA, fotkę i prośbę o jego oficjalną kartę zobaczymy Smile Ale już bez OffT Smile


Re: Ryan Giggs - dsw_MUszyna - 29-06-2009 21:25

a ja od pana Pola wygrałem koszulkie z autografem Ryana 8-) <niesforny>


Re: Ryan Giggs - BartiMU - 30-06-2009 07:29

dsw_MUszyna napisał(a):a ja od pana Pola wygrałem koszulkie z autografem Ryana 8-) <niesforny>

Szczęściarz Smile A co to jakiś konkurs :?:


Re: Ryan Giggs - paolo - 30-06-2009 08:10

BartiMU napisał(a):A co to jakiś konkurs :?:

Kiedyś p. Michał Pol przeprowadzał wywiad z Giggsem, a potem zrobił konkurs, gdzie do wygrania była koszulka z jego autografem.


Re: Ryan Giggs - dsw_MUszyna - 02-07-2009 15:59

Cytat:Ryan Giggs znalazł się wśród dziesięciu nominowanych do tegorocznej nagrody Golden Foot. Walijczyk stoi tym samym przed szansą dodania kolejnego trofeum do swojej ogromnej kolekcji.

Golden Foot to nagroda przyznawana zawodnikom za wybitne osiągnięcia piłkarskie, zarówno osobiste i zespołowe, osobowość oraz szacunek jaki wzbudzają wśród rzesz kibiców oraz piłkarskich ekspertów. Nominacje dotyczą wyłącznie piłkarzy, którzy ukończyli 29 rok życia. Każdy z graczy może zdobyć trofeum w swojej karierze tylko jeden raz.

Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród dziesięciu nominowanych przez jury złożone z reprezentantów partnerów medialnych nagrody oraz fanów z całego świata, którzy mogą oddać głos poprzez oficjalną stronę internetową Golden Foot.

Zwycięzca odciśnie swoją stopę na "Promenadzie Mistrzów", piłkarskiej alei gwiazd w Monako. Oficjalna gala odbędzie się 21 września 2009 roku.

Nominowani do nagrody Golden Foot 2009:
- David Beckham
- Gianluigi Buffon
- Luis Figo
- Steven Gerrard
- Ryan Giggs
- Thierry Henry
- Raul Gonzalez
- Ronaldinho
- Francesco Totti
- David Trezeguet

Poprzedni zwycięzcy:
2003: Roberto Baggio
2004: Pavel Nedved
2005: Andriy Shevchenko
2006: Ronaldo
2007: Alessandro Del Piero
2008: Roberto Carlos
Głosujmy na Ryana!


Re: Ryan Giggs - sebos_krk - 02-07-2009 16:36

Ciekaw jestem wyników. Ryan nie jest tak popularny jak Becks czy Ronaldinho, ale z całego grona jemu najbardziej należą się nagrody "za za wybitne osiągnięcia piłkarskie, zarówno osobiste i zespołowe, osobowość oraz szacunek jaki wzbudzają wśród rzesz kibiców oraz piłkarskich ekspertów". Pod tym względem trudno znaleźć lepszego kandydata.
Ani wśród zwycięzców, ani nominowanych nie ma Maldiniego. Ciekawe.


Re: Ryan Giggs - Intel - 02-07-2009 18:32

Giggs będzie miał z kim powalczyć. Jest Raul, który wiele wygrał, Beckham i Ronaldinho z ogromną popularnością (przynajmniej większą niż Ryan), co zauważył też sebos, Henry i Gerrard, którzy zaliczyli znakomite sezony, Figa, który kończy karierę i być może będę chcieli go w ten sposób ukoronować, no i Buffon. Totti raczej tego nie wygra.
Obyś ty Ryan wygrał tą nagrodę, bo w moich oczach na nią zasłużyłeś!


Re: Ryan Giggs - Tomek91 - 03-07-2009 10:00

Głos oddany Wink

Patrząc na nominowanych to chyba Henry będzie najpoważniejszym rywalem Giggsa Wink Mocno się zdziwię jeśli wygra Gerrard, czy Ronaldoinho, bo ciężko nazwać osobistym sukcesem np. te zamieszanie z bójką, w której brał Anglik udział na początku roku, a Brazylijczyk też do świętych poza boiskiem nie należy.

Jednak w tym głosowaniu może brać udział każdy, nawet dzieciak, który na piłce się nie zna, ale zagłosuje na kogoś, bo w Fifie nim ładne gole się strzela Wink No, ale miejmy nadzieję, że to właśnie Walijczyk wygra, bo że na to zasłużył to nie ma wątpliwości.

No i tak na marginesie to fajny filmik tam na tej stronce wrzucili Wink


Re: Ryan Giggs - matys - 13-09-2009 10:06

20 sezon z rzędu, w którym Ryana strzela dla United! NIE-SA-MO-WI-TE!

Kiedy ostatnio Giggsy trafił z wolnego?


Re: Ryan Giggs - Mata - 13-09-2009 11:05

W LM z Lille na 1:0 po rykoszecie ? Trochę to dawno było ale pierwsze co mi na myśl przyszło to właśnie ten gol Big Grin

Ryan Giggs true legend.


Re: Ryan Giggs - dsw_MUszyna - 13-09-2009 12:41

Mata napisał(a):W LM z Lille na 1:0 po rykoszecie ? Trochę to dawno było ale pierwsze co mi na myśl przyszło to właśnie ten gol Big Grin

Ryan Giggs true legend.

Chodzi o ten wolny bez gwizdka?
Bo jak tak, to tam nie było rykoszetu chyba.


Re: Ryan Giggs - Mata - 13-09-2009 12:55

Kurcze, ale Ryan strzelił też bramkę z wolnego z rykoszetu w LM. Poszukałem i znalazłem, w sezonie 05/06 pokonał bramkarza Benfici. Tak czy inaczej ten wolny z Lille był rok później Tongue
Cytat:W 39 minucie padła bramka dla Manchesteru. Ronaldo wypracował rzut wolny, a Giggs strzelił, piłka po rykoszecie od muru wpadła do siatki.



Re: Ryan Giggs - Lukas - 13-09-2009 13:06

matys napisał(a):20 sezon z rzędu, w którym Ryana strzela dla United! NIE-SA-MO-WI-TE!

Kiedy ostatnio Giggsy trafił z wolnego?
Dobrze, że nie zapomniał jak się wolne wykonuje Smile
Co ważniejsze Ryan zapowiada, że teraz będzie to robił coraz częściej. Jeśli ma być to z takim skutkiem jak we wczorajszym meczu, albo jak w meczu z Arsenalem to czemu nie.


Re: Ryan Giggs - Mata - 21-09-2009 07:29

Giggsy wiecznie w formie. Druga połowa była niczym za dawnych niezapomnianych lat. Wchodził w rywali niczym w masełko. Perfekcyjne dośrodkowania, 3 asysty, a gdyby Berbatow wykorzystał choć jedną ze swoich szans Walijczyk mógł mieć 4, a nawet 5 podań otwierających drogę do bramki w jednym meczu :shock: Fenomenalna postawa Big Grin
True Legend.


Re: Ryan Giggs - Czary - 21-09-2009 16:43

To jest po prostu magia. Wczoraj Ryan biegał z werwą jakiej mógłby mu pozazdrościć nawet 20-latek. Szybkość, łatwość mijania rywali, prostopadłe podania, wrzutki. Świetny początek sezonu Ryana, mam nadzieje, że to nie jest jego ostatnie słowo. :twisted: