Redcafe.pl - Manchester United Forum
Manchester United - Sheffield U.( Old Trafford, 17.04.07 ) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Manchester United - Sheffield U.( Old Trafford, 17.04.07 ) (/showthread.php?tid=423)

Strony: 1 2


Manchester United - Sheffield U.( Old Trafford, 17.04.07 ) - Wojtek3 - 08-04-2007 07:01

Przed nami teraz ciężki okres w tym sezonie czyli 4 mecze w 11 dni ( 10.04 Roma, 14.04. FA Cup - Watford, 17.07 - Sheffield i 3 dni pozniej cięzki mecz z M'Boro u siebie ).

Mecze z beniaminkami w tym sezonie, a zarazem wygrane i remisy przychodzą nam z wielkim trudem ( Watford oraz Reading ). Sami pamiętacie AWAY z Sheffield i minimalna wygrana 1-2 po dwóch golach Rooney'a. Na Old Trafford zapowiada sie ciężka batalia, tym bardziej, że United walczy o utrzymanie w Premiership i ma zaraz za sobą ekipe Charltonu.

Zapraszam do dysksuji Wink


- Grzeho - 08-04-2007 10:57

Ten mecz wedlug mnie bedzie bardzo wazny. Musimy go wygrac, jesli chcemy obronic sie przed Chelsea i wygrac Premiership. The Blues depcza nam po pietach, wiec nie mozemy sobie pozwolic na zadne potkniecie. Teraz licza sie tylko wygrane, nie mozemy juz remisowac meczy, tym bardziej przegrywac. Mysle, ze mecz z Sheffield bedzie trudny, ale wyjdziemy z niego zwyciesko.


- Kuba_^^ - 08-04-2007 11:12

Sheffield się na nas zmobilizuje, bo będą chcieli za wszelką cenę pokazać, że potrafią walczyć z najlepszymi. Liczy się tylko wygrana, bo każda strata punktów w naszym przypadku do katastrofa. Niby beniaminek, ale zawsze z takimi drużynami United było trudno. Zobaczymy jak pójdzie piłkarzom w tym spotkaniu.

Glory Glory Man United !


- ziomo - 08-04-2007 13:18

Kuba_^^ napisał(a):Sheffield się na nas zmobilizuje, bo będą chcieli za wszelką cenę pokazać, że potrafią walczyć z najlepszym


Tak pokazali to w meczu z Chelsea.Może i jest to beniaminek i nie mają w składzie wielkich gwiazd to jednak są waleczni jak nikt inny.Uważam że iż nie będzie łatwo trzy punkty trzeba zainkasować bo czuć już oddech Chelsea na pleckach.


- marcelo - 10-04-2007 08:36

Nie ma bata, jeśli chcemy myśleć o mistrzostwie, to musimy ten mecz wygrać. Na całe szczęście gramy u siebie, a jakoś ostatni na naszej murawie statystyki nam sprzyjają, więc nie myślę, aby tym razem było inaczej. Ostatnio mecz przegraliśmy, "Romki" trzy punkty za nami, no to trzeba walczyć. Będzie ekscytująca końcówka, bo teraz ani my, ani Chelsea nie może popełnić żadnego błędu, a musze tu przypomnieć, że przed nami jeszcze wyjazdowy mecz w Londynie, a tam zawsze gra nam się bardzo ciężko. C'mon United, pokażcie, kto rządzi w Premiership.


- Master - 11-04-2007 20:11

:twisted: Po prostu musimy wygrac ten mecz Teraz kazdy mecz jest wazny, bo to juz koniec sezonu. I by utrzymac fotel lidera musimy zdobyc komplet punktow.


- WoLaK - 13-04-2007 14:58

Mecz wazny i to bardzo,ale uwazam ze nie powinnismy miec wiekszych problemow,zgalszcza ze gramy na swoim stadionie.Ale radujemy sie ze Cris podpisal kontrakt Smile Teraz mnie przekonal,ze darzy ten klub szacunkiem.A wracajac do tematu przydaloby sie potkniecie naszych niebieskich "przyjacielow",ale w tym tygodniu nie graja.


- Grzeho - 14-04-2007 20:29

Mam nadzieje, ze w tym spotkaniu Ferguson da odpoczac kilku graczom, szczegolnie Ronaldo. Ten zawodnik gra bez przerwy po 70-90 min. Na pewno alezy mu sie, chociaz tak krotki odpoczynek. Cris bardziej sie przyda w trudniejszych meczach np. z Mialnem. Mam jednak nadzieje, ze nawet w "okrojonym" skladzie damy rade pokonac Sheffield.


- Ciampel - 14-04-2007 20:56

Sheffield pokonało dzisiaj 3:0 West Ham United, a zespół z Upton Park wszyscy przecież typowali do ucięcia punktów Niebieskim. Mimo wszystko beniaminka nie można lekceważyć, bo ze względu na dzisiejszą wygraną z - nie tak słabym przecież - West Hamem zyskali mój szacunek. Choć różnica klas zawsze będzie widoczna, a to nasze ostatnie rezultaty powinny wprawiać graczy Sheffield o bóle głowy i mdłości Wink

COME ON UNITED!


- Gracek_11 - 15-04-2007 14:27

Liczę na trzecie z rzędu gładkie zwycięstwo. Sheffield postraszyło nas trochę Bramall Lane, ale ostatecznie wygraliśmy 1:2 po dwóch bramkach Rooneya. Liczę, że United zapakują 2-3 bramki "Szablom" i spokojnie dopisza kolejne 3 punkty do ligowej tabeli. Warto zwrócić uwage, że Chelsea gra dzień później na Upton Park, więc tak łatwo tam nie będą mieli.

Mój typ 3:0

Come on Red Devils!!!


- Zashi - 17-04-2007 19:00

Jeden z kolejnych meczy, gdzie inna mozliwosc niz 3 pkt nie wchodzi w gre. Gracze "Ostrzy" wierzą, ze moga sprawic niespodzianke, ale powiedzmy sobie szczerze: i na papierze, i w praktyce United jest lepsze w kazdym elemencie!

GO GO UNITED! :twisted:


- Kuba_^^ - 17-04-2007 22:09

United szybko objęło prowadzenie po golu Carricka już w 4 minucie. Później Rooney miał okazje na podwyższenie rezultatu, jednak nie pokonał bramkarza Sheffield United. Goście mieli kilka okazji, lecz nie były one groźne, Kuszczak nie musiał zbytnio się wysilać. Gra Diabłów szałowa jakaś nie była, kontrola gry, spokój. W 50 minucie spotkania Rooney po ładnej akcji podwyższył na 2:0 i już wtedy było pewne, że Man United ten mecz wygra. Potem już praktycznie nic się nie działo, prócz jednego groźnego strzału oddanego przez jednego z graczy Sheffield (nie pamiętam już, zresztą bardzo mi cieło podczas oglądania meczu) w poprzeczkę. Jestem tylko ciekaw, co z Evrą, ponieważ nie dokończył meczu z powodu jakiegoś urazu :?

Jutro wszyscy muszą kibicować West Hamu, miejmy nadzieje, że Młoty zdobędą jakieś punkty z Chelsea.

UNITED !


- Pejter - 17-04-2007 22:57

Mecz nie był oszałamiający w naszym wykonaniu, ale spokojnie kontrolowaliśmy grę.

Przy pierwszym golu ładna akcja. Podanie Smitha do Ronaldo, prostopadła piłka i ładny strzał Carricka. Za chwilę Rooney zmarnował sam na sam po świetnym przyjęciu piłki.

W 20 minucie musiał zejść Evra. Mam nadzieję, że nie będzie to kolejna kontuzja, która wykluczy go z gry w następnych spotkaniach. Byłoby źle. Wszedł za niego Richardson, który niczego ciekawego nie pokazał.

W drugiej połowie Sheffield częściej atakowała, ale to my zdobyliśmy bramkę. Świetna asysta Giggsa, bardzo dobre przyjęcie Rooneya i mocny strzał wzdłuż bramki. 2-0 i po meczu.

Diabły nie przesiliły się zbytnio, ale teraz mamy bardzo napięty terminarz, więc trzeba się trochę oszczędzać. Już w sobotę gramy z Boro.


- Zashi - 18-04-2007 14:39

Gra jak gra - na United srednia, ale najwazniejszy wynik. 3 pkt mozna dopisac. Carrick znow strzela - jak dla mnie mozesz strzelac w kazdym meczu do konca sezonu.

Czekamy na cud w wykonaniu West Hamu...


- Stojkovic - 18-04-2007 14:49

Nie nazwałbym tego cudem... wystarczy solidna gra do końca. Chelsea nie jest mocne, to pozory, wygrywa przez wielkie szczęście... ale każde szczęście się kiedyś kończy. I skończy się ono dzisiaj właśnie! Oto idzie mistrz którego nie pokona się pieniędzmi!

Jeśli chodzi o mecz, to nie wazne, ze zagraliśmy słabiej, ważne ze kontrolowaliśmy mecz i możemy spokojnie kolejne 3 punkty dopisać i nie za sprawą szczęścia, tylko umiejętności.

Pejter -> Nie obrażaj innych klubów.